Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Osud drakov
Anonym
Gang zrušen Lock!

Sloučené 03.05.2022 16:10:
Gang obnoven, odemykám. Hi
Upravil Anonym dňa 03.05.2022 16:10
Filip369
dobri gang fakt
img.tpx.cz/uploads/podpis1681361145.gif

Ahoj Kacko,

musím ti říct, že mám pár věcí, které mi leží v žaludku ohledně tvého působení jako adminky na superpařbě. Mýslím si, že se trochu ztrácíš a nedáváš najevo své vlastní názory (viz veškeré tvoje vyjádření u pub žádostech). Jako admin bys měla být schopná vyjádřit svůj pohled na věc a ne jenom být ve stínu a odkoukávat co dělaj tvoji kolegové. To může vést k nedostatečnému řešení problémů a k celkové nejistotě.

Další věc, co mě trochu štve, je tvoje absence v oblasti cheaterů. Jako admin bys měla být v obraze, co se týče těch, co se snaží podvádět. Ale zdá se, že v tomto směru máš trochu mezeru. A tim pádem trochu postrádám důvod proč jsi adminka.

A tvoje ježdění misí každý den celý den? Je fajn, že to děláš, ale zdá se, že se na to trochu příliš soustředíš a to můžeš rovnou být jenom hráč. Práce admina není jenom o misích. Je to o udržení pořádku na serveru, a ne jen o tom jezdit mise.

Tak co teda? Proč nejsi teda organizator akcí? Přece jenom akce ti jdou a sám si myslím že jsi v tom dobrá. Věřím, že bys to dokázala stejně dobře jako Vetasovic který je taky admin a vlastně dělá stejný věci jako ty, tak proč to nevyzkoušet?

Doufám, že tohle vezmeš jako konstruktivní kritiku. Nejde mi o to, abys se cítila špatně, jen chci abys mi řekla tvůj pohled na věc.
aure
vyborny gang Filipko tesime sa ked sa vratis diky za koment
mara
Gang zrušen Skull Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
16 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
9 Hlasov
22%
Ano, těším se na gaučové trenéry
7 Hlasov
17%
Ne
5 Hlasov
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
4 Hlasov
10%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 15