Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
GANG AKCE - Summer 2023 - ZRUŠENÁ
tmx_
GANG AKCE ZRUŠENA KVŮLI NÍZKÉ ÚČASTI
destiny-
Gang akciu mozes rovno premenovat na "Akcia pre Osud Drakov", lebo ziaden iny gang sa ti do nej nenapoji, mozno dojdem ja na gw, ktore si odohram 1v2, kedze budem mat problem zohnat 2, ale to nevadi :D
checkm8
Prima Good job!
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
Undefeated420
Dobrá práce. Palec nahoru
img.tpx.cz/uploads/floridaci2.gif
Vojta369
stejne discipliny i odmeny jako vzdy, jen s rozdilem, ze momentalne je na serveru 0 aktivnich gangu
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=20262

Ahoj Kacko,

musím ti říct, že mám pár věcí, které mi leží v žaludku ohledně tvého působení jako adminky na superpařbě. Mýslím si, že se trochu ztrácíš a nedáváš najevo své vlastní názory (viz veškeré tvoje vyjádření u pub žádostech). Jako admin bys měla být schopná vyjádřit svůj pohled na věc a ne jenom být ve stínu a odkoukávat co dělaj tvoji kolegové. To může vést k nedostatečnému řešení problémů a k celkové nejistotě.

Další věc, co mě trochu štve, je tvoje absence v oblasti cheaterů. Jako admin bys měla být v obraze, co se týče těch, co se snaží podvádět. Ale zdá se, že v tomto směru máš trochu mezeru. A tim pádem trochu postrádám důvod proč jsi adminka.

A tvoje ježdění misí každý den celý den? Je fajn, že to děláš, ale zdá se, že se na to trochu příliš soustředíš a to můžeš rovnou být jenom hráč. Práce admina není jenom o misích. Je to o udržení pořádku na serveru, a ne jen o tom jezdit mise.

Tak co teda? Proč nejsi teda organizator akcí? Přece jenom akce ti jdou a sám si myslím že jsi v tom dobrá. Věřím, že bys to dokázala stejně dobře jako Vetasovic který je taky admin a vlastně dělá stejný věci jako ty, tak proč to nevyzkoušet?

Doufám, že tohle vezmeš jako konstruktivní kritiku. Nejde mi o to, abys se cítila špatně, jen chci abys mi řekla tvůj pohled na věc.
Arko
Už se těším! Již brzy budu na serveru tryhardit !
destiny-
ze vraj registracia na gw, tak Ragnar_Lothbrok a Ivar_Lothbrok, pokial mi gang neodkupia, tak hated by many, loved by few
matt123
odpad
E1L0N
Myšlenka dobra, bohužel už na to nejsou gangy 😅
Hendy
stejne discipliny i odmeny jako vzdy, jen s rozdilem, ze momentalne je na serveru 0 aktivnich gangu


Tak v takom prípade sa už nič viac nebude pripravovať, to skutočne chcete?
Vojta369
Citace
Tak v takom prípade sa už nič viac nebude pripravovať, to skutočne chcete?


To co by jsme skutecne chteli, je originalni akce s dustojnymi odmenami. Promin ale, ze za parkoury nebo tour de superparba dostane jednotilvec vetsi odmenu, nez gang jako celek je k smichu. Proc jsou odmeny stale omezeny? Zbrane okrem rpg, c4 (ktere ani poradne nefunguje), questy okrem emp, vt, proc?
Poradatele akce maji dohromady 700 gang bodu coz nestaci ani na treti level tykajici se gang bodu.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=20262

Ahoj Kacko,

musím ti říct, že mám pár věcí, které mi leží v žaludku ohledně tvého působení jako adminky na superpařbě. Mýslím si, že se trochu ztrácíš a nedáváš najevo své vlastní názory (viz veškeré tvoje vyjádření u pub žádostech). Jako admin bys měla být schopná vyjádřit svůj pohled na věc a ne jenom být ve stínu a odkoukávat co dělaj tvoji kolegové. To může vést k nedostatečnému řešení problémů a k celkové nejistotě.

Další věc, co mě trochu štve, je tvoje absence v oblasti cheaterů. Jako admin bys měla být v obraze, co se týče těch, co se snaží podvádět. Ale zdá se, že v tomto směru máš trochu mezeru. A tim pádem trochu postrádám důvod proč jsi adminka.

A tvoje ježdění misí každý den celý den? Je fajn, že to děláš, ale zdá se, že se na to trochu příliš soustředíš a to můžeš rovnou být jenom hráč. Práce admina není jenom o misích. Je to o udržení pořádku na serveru, a ne jen o tom jezdit mise.

Tak co teda? Proč nejsi teda organizator akcí? Přece jenom akce ti jdou a sám si myslím že jsi v tom dobrá. Věřím, že bys to dokázala stejně dobře jako Vetasovic který je taky admin a vlastně dělá stejný věci jako ty, tak proč to nevyzkoušet?

Doufám, že tohle vezmeš jako konstruktivní kritiku. Nejde mi o to, abys se cítila špatně, jen chci abys mi řekla tvůj pohled na věc.
checkm8
To je docela zajímavé v racelize emp je a tady je zakázané :D
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
Twixo38
ako každu gang akciu píšem, tak si pozrite gerojovu, radšej žiadnu ako takéto niečo (áno, nevážim si čas, keby mi to dáky chytrák napíše). Jediný pavúk 3v3 je fajn z tohto rozpisu.
Upravil/a Twixo38 dne 28.06.2023 18:50
Patrix
Odmeny po dohode upravené.
img.tpx.cz/uploads/tumblr_nnc4x9HkDF1u3vz8eo2_r1_5001691018147.gif
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
5%
Nábory
9 Hlasů
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 19