Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
THE BEST of RACING
Czech_
img.tpx.cz/uploads/018974F8-E4E9-4507-828A-3E89158D75DB.PNG


Zdravím všechny,
připravil jsem si pro vás 16.-17. 3. 2024 speciální akci o závodění. Jelikož dlouho nebyla žádná interakce mezi námi, tak tuhle akci si navolíte vy sami. V pondělí 18.3. 2024 budou ještě uspořádány 2 random závody, jelikož správný závodník by měl být schopen odjet cokoliv.


O co půjde?
V osnově mi budete psát zde do komentáře vaše oblíbené/best/old racy, které máte rádi nebo jste je dlouho nejeli. Následně vyberu ty, na které máme savy nebo jsou zajímavé a ty složím do kalendáře (+ k nim doplním nějaké další zajímavé závody) na ty dva dané dny v určité hodiny, kdy je pro vás administrátoři uspořádají.

Za dané závody získáte body do tabulky, a pak si následně vyhlásíme TOP racera mezi BEST závody na SP.
Také dostanete odměny dle umístění v tabulce.

Lze napsat do svého komentáře více nápadů -> NEPSAT více komentářů
Za nedodržení osnovy, psaní více než 1 komentáře či různé hloupé komentáře -> pozastavení na webu

Za hard racy a random racy lze získat 2x více bodů!

Osnova komentáře:

Nick server:
Název závodu (nebo savy hide):
Z jakého důvodu bys ho rád viděl:


Kalendář a Tabulka
-> ZDE <-


Odměny


1. Místo - nsrwyxo Správně
15,000,000$
Jakékoliv sportovní vozidlo (Kromě Infernusu a Cheetahu)
60 Dní inkasa na dům/20 dní ochranky na nemovitost
30AB
Zápis na serveru
Zápis do /sinslavy

2. Místo - noex
13,000,000$
30 dní inkasa na dům/10 dní ochranky na nemovitost
25AB
Zápis na serveru

3.Místo - [P]ida Správně
10,000,000$
15 dní inkasa na dům
20AB
1kg marihuany
Zápis na serveru

4. Místo - Sabka_
7,000,000$
17AB
750g marihuany
Zápis na serveru

5.Místo - [A]LVIN Správně
5,000,000$
500g marihuany
15AB
Zápis na serveru


Návrhy lze psát do 10. 3. 2024!!! Následně topic editnu.

Závody pořádané v této mega akci se nezapočítávají do probíhající gang akce!

Díky všem!

- za AT Czech

Upravil Kacka dňa 19.03.2024 17:07
Filip369
Nick: Filip369
Názvy závodů:
Hard or Easy 2 od QuaiDa - od ty doby co neni kvido v at tak jsem zavodik nejel a za me je to skvely rejs
Tour de Village od LSK - zavod který jsme navrhli spolu s lisakem a také jsem ho dlouho nejel, takovej chill street zavodik s merglem
Yellow meadowe (netusim jak se to pise) od skylake - Netusim kdy byl naposled ale nebyl by spatny napad ho sem dát, skyrace na 3-4 minutky

//Czech
1) bohužel pro tento závod jsme nenašli se Shadowem save, zkoušel napsal i Quaidovi a prý bez odpovědi, proto nemůže být uspořádán a nebyl tak zařazen do programu
2) tento závod máme a bude uspořádán Salazarem -> viz kalendář v tabulce
Upravil Czech_ dňa 15.03.2024 13:33
img.tpx.cz/uploads/podpis1681361145.gif

Ahoj Kacko,

musím ti říct, že mám pár věcí, které mi leží v žaludku ohledně tvého působení jako adminky na superpařbě. Mýslím si, že se trochu ztrácíš a nedáváš najevo své vlastní názory (viz veškeré tvoje vyjádření u pub žádostech). Jako admin bys měla být schopná vyjádřit svůj pohled na věc a ne jenom být ve stínu a odkoukávat co dělaj tvoji kolegové. To může vést k nedostatečnému řešení problémů a k celkové nejistotě.

Další věc, co mě trochu štve, je tvoje absence v oblasti cheaterů. Jako admin bys měla být v obraze, co se týče těch, co se snaží podvádět. Ale zdá se, že v tomto směru máš trochu mezeru. A tim pádem trochu postrádám důvod proč jsi adminka.

A tvoje ježdění misí každý den celý den? Je fajn, že to děláš, ale zdá se, že se na to trochu příliš soustředíš a to můžeš rovnou být jenom hráč. Práce admina není jenom o misích. Je to o udržení pořádku na serveru, a ne jen o tom jezdit mise.

Tak co teda? Proč nejsi teda organizator akcí? Přece jenom akce ti jdou a sám si myslím že jsi v tom dobrá. Věřím, že bys to dokázala stejně dobře jako Vetasovic který je taky admin a vlastně dělá stejný věci jako ty, tak proč to nevyzkoušet?

Doufám, že tohle vezmeš jako konstruktivní kritiku. Nejde mi o to, abys se cítila špatně, jen chci abys mi řekla tvůj pohled na věc.
MekSkron
Nick : McScroon
Závod : Hard race od FIFA, jakejkoliv, klidně všechny
Důvod : Rád trpím a mám rád ten pocit když výhra není zadarmo

//Czech
Fifa má kvalitní hard racy, proto byl přidán do programu a jeden z nich bude uspořádán Detrixem -> viz kalendář v tabulce
Upravil Czech_ dňa 15.03.2024 13:35
mara
nick: .mara
zavod: Eagle Race by CpT
důvod: je to dobrej a kvalitni zavod kterej se tak casto nedava

//Czech
Tento závod má své kouzlo, byl přidán do programu a bude pořádán mnou -> viz kalendář v tabulce
Upravil Czech_ dňa 15.03.2024 13:35
Alvin
Nick : [A]LVIN
Název závodu: Happy End by Larex.
důvod: Nejlepší závod na SP

//Czech
Tento závod Larex nemá a sám mi napsal, že ho nedělal, možná ho dělá někdo pod tímto názvem nebo je od někoho jiného, sám vím, že existuje v nějaké podobě, bohužel savy jsme k němu nedohledali. Proto jsme ho nahradili jiným závodem od Larexe a to Grand Canyon (snad alespoň tak jsme tě potěšili), který on sám uspořádá -> viz kalendář v tabulce

//Czech
Save jsme nějak nakonec s Larexem našli a i ten od tebe nakonec obnovili, takže akci nějak zakomponuji ještě. Díky za nápad.
Upravil Czech_ dňa 15.03.2024 17:20
destiny-
Nick:.shapeshifting
Zavod: hard race od domesa
Dovod: -

//Czech
Tento závod jsme zařadili do programu a uspořádá ti ho sám Domes -> viz kalendář v tabulce
Upravil Czech_ dňa 15.03.2024 13:38
Jertn
nick: Jenda51
zavod: geng rejs kolem gangu by Jertn
duvod: je to fakt luxusni zavod

//Czech
Osobně mi to nepřijde ažtak zajímavý závod i mezi hráči a vzhledem k probíhající Gang akci, kdy jsme pro pořádání závodů částečně omezeni, z toho důvodu jsem se rozhodl, že dám příležitost jiným závodům. Děkuji však za návrh.
Upravil Czech_ dňa 15.03.2024 13:41


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Antihrdina
nick: Qark
zavod: zlatý klínec od geroje
důvod: protože je to asi ten the most legendary rejs na SP ever a ani tu by neměl chybět, VIVA GEROJ

//Czech
To s tebou souhlasím, proto byl zařazen do programu a uspořádá ho Terka -> viz kalendář v tabulce
Upravil Czech_ dňa 15.03.2024 13:42
Czech_
Tak megaakce je u konce, výherci jsou zapsáni v topicu. Nejlepším racerem SP se stal nsrwyxo, kterému gratulujeme.

O odměny si lze psát na serveru Správcům akcí nebo Hlavním adminům.

Děkuji všem za účast a návrhy závodů, mnohé závody se zde objevily po dlouhé době, takže doufám, že se vám líbily a že jste si je rádi opět zajeli.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
6 Hlasov
7%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasov
42%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
9%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online