Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Moderátor Jenda? To je správná volba!
Jertn
1. Server nick

Jenda51

2. Váš věk

20 let

3. Vaše IP



4. Screen "/info --> hlavní"
https://ctrlv.cz/sl45

5. Jaká je tvoje aktivita na serveru, kdy se na serveru nejčastěji zdržuješ?


Na serveru jsem každý den, povětšinou je to ve večerních a Odpoledních hodinách. Na serveru bývám cca od 16:00 do 23:00. Ráno se vyskytnu pouze výjímečně.

6. Jaká je tvoje herní náplň na serveru?


Je to pořád stejný, jezdim grka, štípu lidi a oni dostávaj do držky. Také jezdím mise a pomáhám hráčům.

7. Jaké jsou tvoje zkušenosti, co se týče gang systému a gangů celkově?


Moje zkušenosti s gangy a cheaty, což vás určtitě zajímá jsou velké. Mám odjeto několik stovek, možná i tisíc gang závodů a vyznám se tak ve fyzice GTA. Co se týče zbraní, jsem schopný poznat i takové ''steroidy'', ale upřímně říkám, že v tom se až tolik nevyznám.

8. Proč zrovna ty by jsi měl být vybrán na post moderátora, co nám můžeš nabídnout?


Tak samozřejmě jsou to několikaleté zkušenosti a to ať už jako řadového administrátora, správce akcí, organizátora nebo moderátora fora. Rád bych zmínil také výhodu jakéhosi většího nadhledu, který člověk získá tím, že je členem AT a pak odejde. Jako admin spoustu věcí nevidíte, nebo je vnímáte z pohledu, který neříkám, že je špatný, ale není vždy úplně objektivní a stoprocentní. Když si pak od adminování dáte pauzu a opět se na věci podíváte z pohledu prostého hráče, váš přístup je zase trošičku jiný. A právě o téhle své zkušenosti nebo vlastnosti si myslím, že by nyní mohla být pro tým přínosem.

9. Máš nějaké zkušenosti se správou/vývojem/administrací na jiném serveru/hře?


Již v minulém bodě jsem zmiňoval moje zkušenosti, je toho spoustu, od organizátora akcí až po správce akcí a nebo moderátora fora.

10. Doplňující info o tobě. (Co by jsi o sobě ještě řekl/a, ale v předešlých otázkách nebyla možnost?)


Jmenuji se Honza a pocházím ze středočeského kraje. Loni jsem úspěšně odmaturoval a dokončil tak střední školu. Maturita se podařila a tak jsem tuhle kapitolu mohl uzavřít. S velkou dávkou štěstí a taky zajímavou souhrou náhod se mi dostalo příležitosti nastoupit do firmy, kde nyní pracuji. Mimo to trávím čas s kamarády nebo sportuji.


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Domes
Zdravím,

pro tento nábor je pro mě prioritou číslo 1 orientace v cheatech a myslím si, že tu ty máš a proto souhlasím s přijetím do AT

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14653
Mine
Zdravím,

konfliktný nie si, aktivitu máš v poriadku, no a vzhľadom na tvoje predchádzajúce skúsenosti si myslím, že nie je dôvod ti vstup blokovať - ak by sa nejaké problémy náhodou objavili, tak sa to dá riešiť aj počas pôsobenia vo funkcii. Pochybujem však, že by k nejakým malo dôjsť.

Súhlasím s prijatím
Radis
Ahoj,

Skúsenosti máš viac ako dosť,aktivita je tak isto super,takže nemám dôvod ti dávať nesúhlas.Osobne si myslím že zapadneš do AT.Pri tebe nemám prečo váhať.

Súhlasím s prijatím do ATSprávně
img.tpx.cz/uploads/prdelka.gif
Ooooh Ooooh Ooooh Ooooh
Nosferatu
Zdravím tě,
zde se asi nemusím nějak rozepisovat, protože stejně vše podstatné zmínili kolegové a já bych se převážně opakoval.
Máš co nabídnout, problém s tebou také není, takže nemám důvod ti bránit v této cestě a věřím, že zapadneš a budeš v určitých ohledech i přínosem.
Souhlasím s přijetím do AT.Správně
Kacka
Ahoj,

tak jelikož si byl administrátorem, tak zkušenosti máš, mod znáš jak své boty. Chování máš dobré, nevidím s tebou žádný problém.

Souhlasím s přijetím do AT
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
5%
Nábory
9 Hlasů
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 16