Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Žádost - KoLoB
KoLoB
Server nick

KoLoB

Můj věk

22

Moje IP


Screen "/info --> hlavní"

img.tpx.cz/uploads/sa-mp-0011713788407.png

Moje aktivita na serveru

Na serveru se zdržuji různě, záleží jestli v práci mám ranní nebo odpolední.

Má herní náplň na serveru

Na serveru trávím čas různě, věnuji se jobům které nejezdí CP mise které mě zrovna moc už neberou.
Mimo job se věnuji trochu gangům, chodím na admin akce a píšu si s kamarády.

Mé zkušenosti s Gang systémem

Zkušenosti s gang systémem určitě mám, neříkám že jich mám nejvíc ale troufnu si říct samozřejmě se vším respektem že více než většina aktuálního AdminTeamu.

Proč bych měl být vybrán já?

Mohu vám nabídnout několikaleté zkušenosti a znalosti módu RZE které jsem získal ať už jako hráč nebo administrátor zde na SP. Určitě stojí zmínit i znalosti okolo hry celkově či cheatingu které by AdminTeam věřím že ocenil.
Další věcí je i to že mám nějaké zkušenosti s akcemi ať už jako Administrátor nebo OA které víme že pořádám velmi rád.
Myslím že bych se tu měl vyjádřit i ke svému chování které vím že většina z vás bude velmi odsuzovat a taky bude hlavním důvodem většiny nesouhlasů které tu budou.
Poslední dobou se na serveru prezentuji jako hráč kterého hra baví, nebere si servítky a rád se s humorem hádá. Mimo to ale i hráčům často pomáhám a kdo semnou komunikuje soukromně tak moc dobře ví že moje chování je reálně trochu jiné než takové jaké obecně ukazuji.
Samozřejmě tohle by se v případě přijetí změnilo a začal bych se chovat tak abych správně a vhodně reprezentoval tým.

Zkušenosti s administrací.

Větší zkušenosti mám pouze z tohoto serveru, jinak to byly menší servery ať už SAMP nebo jiné hry.

Doplňující informace

Zcela upřímně nevím co bych měl ještě doplnit, maximálně to že o post mám opravdu zájem a doufám že pořádně promyslíte to jak budete hlasovat.


Chtěl bych vám poděkovat že jste si celou žádost o přijetí přečetli,
S láskou a úctou KoLoB
Domes
Zdravím,

neorientuješ se v jiných než v základních cheatech a to je pro mě priorita číslo 1 a proto nesouhlasím s přijetím do AT

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14653
Mine
Zdravím,

čo sa týka správania, tak nie si príliš konfliktný, možno sa udiali aj veci, o ktorých neviem, ale tie teraz do úvahy brať nemôžem. Ak by sa jednalo len o správanie, tak by som sa cez to preniesť ešte ako-tak dokázal, v prípade, že by to bolo zlé, by sa dala vec riešiť už na pozícii moderátora. Avšak v spojení s tvojou aktivitou, ktorá je podľa záznamov celkom nekonzistentná a miestami s väčšími pauzami, si myslím, že nie si práve najvhodnejším žiadateľom.

Nesúhlasím s prijatím
Kacka
Ahoj,

vím, že s tebou žádný problém není, nezapojuješ se zbytečně do hádek. Ale co mi vadí, je tvá aktivita kterou nemáš. I když se snažíš být nějak aktivní, tak to na tento post bohužel nestačí. Vím, že zkušenosti máš, já osobně bych tě ráda viděla v AT.. Ale když zlepšíš aktivitu, tak při dalším nábore bych ti dala zelenou.

Nesouhlasím s přijetím do AT
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 23