Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Diskuze o autech a motorkách
twistedTSD
Parádní černé krásky, a s těmi správnými motory.Smile Taky budu mít nové, ale to sem nemůžu ani napsat.:D Radši se pochlubím, co jsem pomáhal vybrat a na co jsem přispěl mamince. Poprvé kupujeme funglovku, tak jsem z toho celý paf.
img.tpx.cz/uploads/rapid.png
Radik
Tak to mi zrovna jdes na ruku. Ve stredu sem se vratil z Chorvatska a jeli jsme zrovna v tandemu s uplne novym Rapidem Monte Carlo 1.4... a celkem me prekvapilo, jak ta mala mrcha jede. Kamos to docela prohanel, ja abych mu stacil musel parkrat zasahnout i omezovac. Spotreba tam 8.5l a nazpet 9.5l. Ale fakt jsme to strasne hnali.
img.tpx.cz/uploads/IMG_2072.JPG
img.tpx.cz/uploads/IMG_2055.JPG
Delux
img.tpx.cz/uploads/C62C5441-0518-469D-BFEB-AE24B0CC49BA.jpeg vyzivam geroja na drag sf 😆
Geroj
:D :D :D heh kamoško aby som ti tu lacnú aktívnu penu nenastriekal do rici :D pochvál sa chalanom čo tam máš za motor, konečne niečo poriadne na sp, za chvílu nás bude viac a viac, premiovky foreva Jooo
Delux
Pre cigoša je taka pena luxus :D Počkaj keď dá Mia fotku meďaka tak nás dá dole všetkých s našimi hnojmi :D
Geroj
Citace
Delux napsal:

Pre cigoša je taka pena luxus :D Počkaj keď dá Mia fotku meďaka tak nás dá dole všetkých s našimi hnojmi :D


Ja som ho videl, ale ten motor sa nechytá na naše no
VTEC
moje letošni vanoce
jsem si včera nechal dovist od polaku

img.tpx.cz/uploads/866234325_1_1080x720_pro-tec-ej2-mozliwosc-zamiany-na-4drzwiowy-bialystok_rev002.jpg
GaToo_BoTaS
Pěkná Honda aneb Civic Club PL u zadního okénka mě dostává ať žije Polsko!! :D
Geroj
To je dosť pekný kúsok, to by som asi nedal :D
VTEC
auto o kterym kráká pulka serveru, že Tears a spol...
jsem si ty vaše hlody měl screenovat, to by byla vzpomínka

img.tpx.cz/uploads/spoon%20sports%20ej1.jpg
Ejsi
Moja M3 e46 a kamosov benz W210 E320 tiez 2002 rocnik Smile

[IMG]http://i68.tinypic.com/s31tvm.jpg[/IMG]

[IMG]http://i66.tinypic.com/15x8pee.jpg[/IMG]
Upravil/a Ejsi dne 04.05.2019 19:41
Teczka83
Ten Mercedes, to už je řádnej dostavník Palec nahoru Btw, kolik má ten Bavorák spotřebu. Reálnou.
Ejsi
benz je v originalnom stave a vo vybornom stave, dobre je o nho postarane Smile spotreba sa neriesi na takom to aute v prvom rade, to nieje auto na spotrebne jazdenie...ale da sa zrobit 12-13 ..inak 20-25...ked sedis v takom aute to sa neda ist na spotrebu...to auto sa pyta o vissie otacky, a samozrejme teba to tiez laka dat nohu na podlahu
Teczka83
Tak už jsem v pár autech jezdil. Je mi jasný, že pokud si koupíš M3, nebo cokoliv sportovního, tak nebudeš jezdit na spotřebu. Mě jen zajímá, o kolik se liší reálná spotřeba od spotřeby co udává výrobce. Nedávno jsem dostal jízdu sporťákem. Vybral jsem si Ford Mustang gt500. Reálnou spotřebu píše výrobce 13,5 l na sto. Já měl po hodině ježdění na letišti pod computeru 34 a půl. Samozřejmě jsem jezdil, tak jak mi radil instruktor, abych si to náležitě užil.
Ejsi
vyrobca dal spotrebu 11.9 na 100km... a ja som neskusal jazdit este na spotrebu, ale ako som pisal...zrobil som 12-13 ale to po dialnici musis ist nonstop na 6 stupni...a bez tazkej nohi, kludne 120-130...takze ta spotreba sedi vpodstate Smile ps: na ford mustang gt500 by som si rad zajazdil, musel to byt zazitok Smile
Geroj
Tu akosi skapal pes, davam teda foto poslednej upravy - duplex ala M3 style
img.tpx.cz/uploads/FAA83EF2-B82D-42E7-8016-DB9B31E068A9.jpeg
Bratek
Pochlubím se svojí "daily" károu a "project" károu.
Červený sedan mám přes půl roku, ročník 92, dvoulitr benzín, 110kw, auto jako takové je ve skvělým stavu, pár kosmetických vad, ale jinak mu nic není.
Kolotočářský coupe jsme dneska dovezli, ročník 97, je v tom ten samý dvoulitr, 110kw, ale je to přímo na projekt, bude na tom kupa práce od vyvařování až po kompletní kontrolu motoru.
img.tpx.cz/uploads/101835824_675260489925331_259015033646743552_n.jpg
Upravil/a Bratek dne 17.10.2020 08:39
asthenic
img.tpx.cz/uploads/DCIM_7655.jpg

pekne auta robite v tych cechach, za par tisic sa da dnes zohnat pekny kus, aby som sa na tych slovenskych tankodromoch nehanbil
Geroj
Citace
francorchamps napsal:

img.tpx.cz/uploads/DCIM_7655.jpg

pekne auta robite v tych cechach, za par tisic sa da dnes zohnat pekny kus, aby som sa na tych slovenskych tankodromoch nehanbil


čiern je čierna Palec nahoru
Ejsi
Nic zaujimave, chlapci musite pridat a makat viac :D Dobrou
Přejít na fórum:
Anketa
Jak budete slavit Velikonoce?
Hrát na SuperParbě.
21 Hlasů
27%
Šupat holky.
25 Hlasů
32%
Velikonoce neslavím.
10 Hlasů
13%
Mám jiné plány.
21 Hlasů
27%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 21