Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Dj.[R]aStAmO[T] vizitka
RastAmoT
Po dlouhé době něco málo aktualizováno a obnoveno Smile
Skylake
Přesouvám mezi administrátory, vítej v týmu a přeji hodně štěstí!

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25261
↑ VIZITKA ↑

| Soukromá zpráva | DC - skylake5588 |

» SuperPařba since «
2016
Ben_
Ahoj Amot :D Veľmi ťa nepoznám ale bol si známy už pred x rokmi, si v pohode vizitka tiež je pekná drž sa v AT :D
Antihrdina
Jeden z těch adminů, které uznávám. Přijdeš mi takový klidný a vyrovnaný. Když jsem něco potřeboval, vždy jsi mi poradil (několikrát i skrze soukromé zprávy). Sice vůbec nevím odkud jsi se tu zjevil a hned v AT, ale asi někdo věděl, proč tě nabírá. Zůstaň takový jaký jsi.
Diana
Ahoj, gratulujem ti k postupu, verím, že to zvládneš, si šikula veď, v AT si už bol ;)
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Nucamore
Čau, RastAmoT k vizitce: vizitka je pěkná stručná dost jsem se toho o tobě dozvěděl ať se daří jak v Admintýmu tak v Realném životě.
img.tpx.cz/uploads/27pH.png
Volání do Free Radia 2024

Xmas party 2023 adminteam
img.tpx.cz/uploads/xmas party 2023..png
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
6 Hlasov
7%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasov
14%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
36 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 16