Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
err0rk0^ Vizitka
Kapo
Si kral mal si tam byť hneď ako som odišiel z AT, nechapem prečo až teraz ťa bachli do tejto pozície..
patrí to tebe ;)
nech sa darí
Prišiel som po dalšich rokoch, aby som si opäť zahral na SP jazyk
err0rk0
Citace
Kapo napsal:

Si kral mal si tam byť hneď ako som odišiel z AT, nechapem prečo až teraz ťa bachli do tejto pozície..

Proč asi? :D

Citace
nech sa darí

Jinak děkuju.
Kapo
Citace
err0rk0 napsal:

Citace
Kapo napsal:

Si kral mal si tam byť hneď ako som odišiel z AT, nechapem prečo až teraz ťa bachli do tejto pozície..

Proč asi? :D

Citace
nech sa darí

Jinak děkuju.

No neviem prečo ťa tam potom nedali :D
Trošku neskoro ale ok no
Prišiel som po dalšich rokoch, aby som si opäť zahral na SP jazyk
dpq7WImm8w
Správný člověk na správném místě.
Gratuluju ti k postu a přeji pevné nervy.Peckaaaa
Xkol
erržo presúvam a vitaj späť. Človek na správnom mieste. Rozumný, inteligenciou aj za troch a naviac aj rozvážny. Som rád že sme sa opäť stretli ako administrátori. A potom sa ešte zastav na skype chcem sa ťa niečo opýtať. :D:D:D
Mamba
Po rozdýchání včerejšího infarktu, bych tě chtěl přivítat zpátky v at Smile
Jsem rád, že si zkusím administraci po tvém boku.
Ruda
Zhruba něco jako Mamba, takže tě vítám v ATčku a doufám že dlouho vydržíš, protože lidi jako ty jsou tu potřeba jako sůl. Přeju hodně štěstí a šťastný a veselý ty můj koni. :-D
dpq7WImm8w
Jsme rád, že někdo jako Ty se vrátil. Opět přeji pevné nervy a jsem rád, že si zaadminuji po Tvém boku. *Andílek*
Ashok
Co se stalo, že si se vrátil Erolíne? :D Úraz hlavy? :D
Brutalus
Citace
Ashok napsal:

Co se stalo, že si se vrátil Erolíne? :D Úraz hlavy? :D


Taky bych to od něj nečekal. Tak i tak, stále máš jako jeden z mála můj respekt a uznání, errore.
HeWhoMustNotBeNamed
err0r hrál celou dobu a byl i v AT. :D
dpq7WImm8w
Ale hrál to dobře, to se mu musí nechat. Nemůžu
HeWhoMustNotBeNamed
Taky díky mě. :D
err0rk0
Děkuju všem za pozitivní komentáře. Smile Nevrátil jsem se tak úplně, jen jsem se vrátil na svůj nick. Jsem zvědav, kolik šťávy ještě budu mít. Přeji všem hlavně příjemné svátky v kruhu nejbližších, hodně zdravíčka, pohody a taky určitě nějaký ten dáreček.
Yamatino108
Máš super vizitku zrejme si si na nej dal dosť práce Smile.Mi dvaja sa už poznáme :D.Nikdy som si nemyslel že tohoto docielim že ťa spoznám Smile.Si super hráč Smile.Je fajn že si z5 v AT Smile.
SmouKy_
Jeden z nejlepších adminů / hráčů a vybornej závodník, jen tak dal ;)
MBith
ČítahoMáster a ktomu legenda :O
err0rk0
Děkuju, vážím si toho. :D
RaDeoN_
paci sa mi štýl tvojích videí, máš super nápady a aj obsah je super :D jedine čo mi na tebe vadí je že si slovak ale píšeš česky aj keď to nemá v podstate nič s tebou ako hráčom alebo s tvojou povahou len mi to kus vadí inak si fakt super hrac/admin ktorý je skúseny a ma v hlave kus rozumu

aj vizitka velmi pekná aspoň niečo som sa o tebe dozvedel
err0rk0
K tomu, že píšu česky mám svůj důvod, není to jen tak pro srandu nebo abych byl zajimavý. :D Ale jinak děkuju. Screeny jsem editoval. No, není to moc, ale jsou tam zachycený pěkné momenty. Smile A když máš 3k za týden, aspoň nebudeš mít nikdy problém s doložením důkazu k nějaké Tvé stížnosti/ztráty atp. :D
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
25 Hlasů
38%
Ano, ale hokej moc nesleduji
13 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
10 Hlasů
15%
Ne
9 Hlasů
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
8 Hlasů
12%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 11