Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
err0rk0^ Vizitka
err0rk0
Díky Maxime Smile

Geroide, zase.. jak za starých časů. Jsem rád, že jsi sem zabloudil. Smile
Nucamore
Čau, err0rk0 tvoje vizitka mě oslovila má to něco do sebe fakt dobrý ať se daří jak na SuperPařbě tak i v Realném životě.
img.tpx.cz/uploads/27pH.png
Volání do Free Radia 2024

Xmas party 2023 adminteam
img.tpx.cz/uploads/xmas party 2023..png
MutanT_
Veľmi pekná vizitka Smile
Ruda
Chvilku jsem přemýšlel jestli je to ten errorko, no koukám že asi je, tak držím palce a ať se daří. :D
err0rk0
Citácia
Ruda napsal:

Chvilku jsem přemýšlel jestli je to ten errorko, no koukám že asi je, tak držím palce a ať se daří. :D


Tak to zírám, kdo mi to tady píše?! Díky moc pane! Co tak se sem mrknout častěji? :D
Ruda
Heleď nějak není co dělat. :D Vždycky mám období kdy to zapnu na pár týdnů, ale už mě to nějak neudrží prostě no. :D
Diana
Ahoj, gratulujem k postu, si vo vedení a to je super, už si hlavný bol a k práci pristupuješ zodpovedne, veľa šťastia. Vizitka v pohode, len neaktualizovaná, ale to nevadí. GL ešte raz ❤
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Hendy
Ahoj,

vizitka pekná, taká obyčajná, možno by si ju mohol trochu upraviť, ak máš čas. :D Si v pohode týpek a hlavne dobrý dealer, sem tam nejaké slovo prehodíme a som rád, že práve Ty si hl. admin. Smile

Na SP si už asi dosiahol toho najvyššieho, tak ja Ti len poprajem veľa šťastia v živote. Pusa
niko
Asi celkom noob, to už si tu robí hlavného admina fakt hocikto. Kappa
err0rk0
Asi celkom noob, to už si tu robí hlavného admina fakt hocikto. Kappa

"poctivo zarobene dolare $$$" :D :D

Komentář od tebe takhle v roce 2020 bych teda nečekal :D :D Doufám, že skočíš na server udělat nějaké kšefty :D
niko
Asi celkom noob, to už si tu robí hlavného admina fakt hocikto. Kappa

"poctivo zarobene dolare $$$" :D :D

Komentář od tebe takhle v roce 2020 bych teda nečekal :D :D Doufám, že skočíš na server udělat nějaké kšefty :D


Už som rozmýšlal, že mam obnoveny učet a predam ho za eura.. :D ale to ATomasovi nespravim za tú ochotu. Pridem mrknuť čo noveho.
A ano viem, ze mi chceš dať admin práva, ale stačí mi len pár príkazov, ďakujem. :DD

Robim si srandu samozrejme.
Czech_
Bohužel přesouvám mezi hráče. Sad

Budeš mi chybět, užívej života chlape! A hlavně přítelkyně. Ratatata
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
destiny-
Bohužel přesouvám mezi hráče. Sad

Budeš mi chybět, užívej života chlape! A hlavně přítelkyně. Ratatata


A komu bude realne chybat? Ked na postu delal h*vno? Asi nikomu. Ale tak uzivaj zivota a vsetko dobre v nom.
err0rk0
Bohužel přesouvám mezi hráče. Sad

Budeš mi chybět, užívej života chlape! A hlavně přítelkyně. Ratatata


A komu bude realne chybat? Ked na postu delal h*vno? Asi nikomu. Ale tak uzivaj zivota a vsetko dobre v nom.


Tobě bych do budoucna doporučil starat se víc o sebe jak o ostatní. Dlouhodobě se kdekoliv veřejně vyjadruješ na tuto tému do které nemáš možnost nahlídnout, o které nemáš žádné ponětí a víš o ní doslova pěkný naložený velký bobek. Nemáš právo se vyjádřovat k něčemu, co absolutně nevíš jak funguje, nevíš jak jsem byl aktivní u řešení záležitosti která spadá pod funkci Hlavního. Nemáš možnost vidět, co jsem reálně dělal a udělal i přes mojí slabou aktivitu na serveru. Dřív po tvém PUB jsem tak nějak věřil, že jsi se změnil, že jsi normální a že když v tom budeš pokračovat, mohl by jsi být možná i přínosem pro AT, ale celkem rychle jsi nás vyvedl z této míry.

Takže trošku si kroť své vlastní ego, protože tvé názory soudce který všechno ví, všude byl - vlastně krom AT ke kterému se vyjadřuješ, jsou celkem směšný a ponižují tebe - zejména v očích těch, co ví jak to vše bylo. O tvých kecech k Tester Týmu radši ani nejdu mluvit, ale tak užívej života i ty

Czechu, díky moc pane ale neboj, zase se vrátím :D
Hendy
Pevne verím, že sa vrátiš. Snáď ešte niekedy rozbehneme Dealer konvoje. :D Patril si medzi mojich najobľúbenejších adminov, drž sa! Pivo
GPH_thc
Erorko, zdraví že velký THC :D
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
8 Hlasov
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
15%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
16%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
37 Hlasov
42%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 27