Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
PITRAS - aktualizováno
Shodak
nice pitro *VZDAVAMSE*
Opti
Krásná vizitka Smile)))))))) Péťo jsem rad ,ze jsem se mohl přidat do gangu a tím se poznat s parádní partou lidi Smile Doufám ,ze se dočkáme dne jak =MOTOR= nakope řiť Třinci :D Btw.Vsechno nejlepší šéfe.
Trepkin8
Peťa čau!! Jeden z TOP ludí na SP,ktorého som mohol spoznať.Vizitka ťa vystihuje si Rastaman ako svina :D :D.Dôfam že cez prázdniny ma prideš navštíviť Kamarádi
FaSTeR
Super vizitka :O :D Povedená Smile
Pitras
Díky Caton, toho dne se asi nedočkáme :* :*
Aďo, tak ako ponasnažim sa ťa navštíviť Smile))))) mám ťa velmi rád Ooooh
Taky díky Faster :D
//aktualizace asi po 2 letech :D
Upravil Pitras dňa 12.06.2016 16:20
Geroj
No čo k tebe, asi prvý kontakt v Sons Of Anarchy, potom v tvojej TAXI firme, potom prišli gang hádky a už sa to viezlo, inak som s tebou nikdy nemal osobnejší problém, vizitka je pekne graficky spracovaná.
fIoW
Hodně nice vizitka, update už to chtělo to je fakt, vidím že se vám teď hodně daří tak v tom pokračujte, cs.
img.tpx.cz/uploads/horsedickgang.png
img.tpx.cz/uploads/Discord%20Banner%20Mandy.gif
sKiLL
Dost nasolený nadpisy, jsi Bůh a to všichni ví (víš kdo jazyk) vždy budeme TOP.
Pitras
Geroj, upřímně, nikdy jsi mi nevadil, nepamatuji kdy jsem na tebe řekl nějaké křivé slovo, možná naopak, ale po jednom nedávném konfliktu jsi u mě nehorázně klesl, nebudu už to dál vytahovat, možná jsi k tomu měl nějaké svoje důvody, nevím. Dík za koment.
Mrtn, nevím no, daří se nám podle mě pořád stejně, jen jsme trochu skočili díky gang akce, jinak žádný posun nevidím, už to není delší dobu ono. Díky
Skills, si piš :D, taky díky, po UB (jestli vůbec) zase zaklepeme :D Smile
TimG
Ahoj, vizitka sa mi celkom páči. Ako hráča som ťa mal tú možnosť spoznať. Bolo to tuším cez letné prázdniny v 2014-tom :D Keď si chcel aby som ti uvolnil izbu za 1M. :D Pamätám, že sme si popísali občas keď som ťa stretol. Potom som nehral a už som ani do teraz nevedel, že už ani nemáš nick Pitras_48 :D Každopádne nech sa darí. Smile
Geroj
Citácia
Pitras napsal:

Geroj, upřímně, nikdy jsi mi nevadil, nepamatuji kdy jsem na tebe řekl nějaké křivé slovo, možná naopak, ale po jednom nedávném konfliktu jsi u mě nehorázně klesl, nebudu už to dál vytahovat, možná jsi k tomu měl nějaké svoje důvody, nevím. Dík za koment.
Mrtn, nevím no, daří se nám podle mě pořád stejně, jen jsme trochu skočili díky gang akce, jinak žádný posun nevidím, už to není delší dobu ono. Díky
Skills, si piš :D, taky díky, po UB (jestli vůbec) zase zaklepeme :D Smile


Asi viem čo myslíš no, nechal som sa uniesť po dlhej dobe kvoli blbosti, proste ma vytočilo jedno CP, preto sa moc nechcem zapájať do týchto akcii :D
MultiCz
Jde vidět že jsi dotoho věnovál dost času *Dobrá práce*
DangerRMV
Zbožingo, zbožin, zbážad, zbežintáž, zbohdan, zbužin, zbožíme a Božík. Asi tak bych to konstatoval. Vizitka odfláklá, málo informací, ale ujde, je dost dobrá na všechny poměry. Někdy zas dojdi, budem řezat, jako za mlada. Vizitka pěkná, dobrý hráč.
Yoistik
Přesouvám mezi administrátory. Přeji hodně štěstí a snad se ti u nás bude líbit
Pandy
Přesouvám mezi administrátory. Přeji hodně štěstí a snad se ti u nás bude líbit


A já zas přesouvám mezi hráče, snad se Ti mezi námi líbilo. :D Pláču
Pitras
Přesouvám mezi administrátory. Přeji hodně štěstí a snad se ti u nás bude líbit


A já zas přesouvám mezi hráče, snad se Ti mezi námi líbilo. :D Pláču


Tak teď už opravdu naposledy. :D
Ano, líbilo, byla to jízda. Už ale stačilo, musel jsem ulevit spoustě mým oblíbencům. Pseudo
Pandy
Každý máme svý fanoušky, ber to pozitivně. Dokud se o tobě mluví, žiješ a je jedno jak.

Vítej v clubu odpadlíků Kytka pro tebe
Jertn
Každý máme svý fanoušky, ber to pozitivně. Dokud se o tobě mluví, žiješ a je jedno jak.

Vítej v clubu odpadlíků Kytka pro tebe


Je to tak, dokud se o tobě mluví, tak žiješ pořád. Například Gilgameš, který celý život usiloval o nesmrtelnost, vlastně nesmrtelnosti nakonec dosáhl, ale né tak, jak by chtěl, jeho nesmrtelnost je myšlená tak, že se o něm do teď mluví a učí se o něm v hodinách dějepisu.

Měj se pěkně Péťo, snad si ještě se svatou trojcou zajedu někdy grko.


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Luko
Vidím, že sa nachádzam na spoločnej fotke vo vizitke Ludvik poš.uk LoL. :D :D :D Ďakujem, že si uviedol tento môj prvý nick vôbec aký som mal.

Toľko nepriateľstva čo sme zažili medzi sebou.D 24 hodinové boje o územia, screenshoty vojenskej techniky na územiach len aby sme zrušili toho druhého gang – čo sa mi aj podarilo vo vašom prípade No pain No gain sa to tuším volalo.

Zároveň si ako administrátor urobil závod, ktorý som vyhral ako prvý závod svoj vôbec. Legendárny Vinewood race.

Ale takto po čase ostávajú len spomienky. Vizitka na dobu pekná. Boli ste silní súperi.
[color=#00ffcc]Aure[/color]
Panzer
Tak to vypadá kámo že já můžu za vše... :D Aspoň jsem ulevil serveru od peněz.
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
6 Hlasov
7%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasov
42%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
9%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online