Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
PITRAS - aktualizováno
Pitras
//Kompletí update vizitky

Funreal: Díky moc a nápodobně Smile
The_Creamcz
Ale jo něco jsem s tebou nakecal a jseš celkem fajn ;) Snad vydržíš dlouho ;)
Pitras
Něco málo jo no :D Díky moc Creame Smile
Vlado
Tak zo serveru ťa poznám iba trochu :D Ale strašne sa mi páči tvoja vizitka v ganja style :D
Pitras
Taky jsem tě tam viděl a díky moc :D
Koldy
Pěkná vizitka a dobrý hráč Smile Měli sme ted malý problém a sem rád že se vyřešil Smile
Pitras
Jo, v pohodě Koldy a díky moc Smile

AnDy_ no dával jsi mi, myslím že to bylo 160 melounů :D dost mi to pomohlo a jsem ti zato vděčný.Akorát ty $$$ už nemám, musel bych prodat moji nemovitost. Snad někdy jak budu končit já tak je zase pošlu tobě. :D
Edward14000
Dobry hrac aj kolega v ganguSmile S tebou som nemal ziadny problem... SmileDobry zavodnik na buffale, da sa s tebou v pohode pokecat.. Za tu dobu co som ta spoznal sa mi zdas ako jeden z tych rozumnejsich na SP, na 15 rokov by som ta netipovalSmile
Pitras
Díky moc Edwarde Hi
Wanty
Největší Homo ze všem Hom na Superpařbě. *Hraju**Dobrá práce*
Pitras
Wanty, Wanty, píšeš z hladu co? :D
Wanty
Citácia
Pitras napsal:

Wanty, Wanty, píšeš z hladu co? :D


luksuz pytras fagt luksuzčumím
Wanty
sy típek fagt. Přeju ti hodně neštěstí a ať tě brzo vyhoděj za velký zdroj tepla To jsem nechtěl Samozřejmě sranda(kecám) :D :D Ne, ať ti otam šlape. Doufám že to vytáhneš na ten nějaký větší post a hráčí tě budou milovat jak já doposud Kytka pro tebe
_Crazy_
Já si tebe pamatuju a vážím si tě, ty mě ne a skoro mě neznáš, je to škoda, i přesto, že si mě nepamatuješ jsem si na tebe vytvořil názor, který mám třeba na wlčáka, Pixela nebo ostatní lidi, který si to místo v AT zaslouží, doufám, že Ti to vydrží a někdy zakecáme ;)
Wanty
Citácia
_Crazy_ napsal:

Já si tebe pamatuju a vážím si tě, ty mě ne a skoro mě neznáš, je to škoda, i přesto, že si mě nepamatuješ jsem si na tebe vytvořil názor, který mám třeba na wlčáka, Pixela nebo ostatní lidi, který si to místo v AT zaslouží, doufám, že Ti to vydrží a někdy zakecáme ;)


je seksi co? heheheee
Pitras
Wanty: Přemýšlej co mi tu napíšeš zase příště :D Ale né, díky moc ;)

Crazy: Nevím proč, ale prostě si tě nemůžu vybavit. Možná jsi tu hrál za jiný nick, opravdu nevím. Každopádně si cením že jsi mi tady napsal a mockrát děkuji.
PS: Neboj, někdy hodíme nějakou konverzaci :D
Rado
Velmi krátka ale dosť stručná a pekná vizitka Smile
Pitras
Vím no, pokusil jsem se ji nějak zkrátit ale aby tam bylo to nejdůležitější, nemám rád když je vizitka dlouhá jak prádelní šňůra :D Jinak díky moc Rado
stinG_
V pohode hráč :D:D z vizitkou si sa pekne pohral Smile
Fantasy
Fajne vizitka + dobrý hráč :D
Ať ti to v Admin Teamu vydrží.
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
6 Hlasov
7%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
35 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
9%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 15