Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
dyname+wlcacek
TheMajo
Citace
sipecek napsal:

veř,vše se dá obejít Smile


ale to čo som povedal ja tak to sa nedá musel by si si kúpiť nový komp a nový net
angel1
Čím se provinil, že by měl dostat PBan? Nebuďte děti a neohánějte se PBanem za každým názorem, který je Vám proti srsti. Je pravda, že jeho psaná forma není ideální, ale čí ano? Lidé nejsou stroje.

Buďte rádi, že dostal odvahu založit topic proti Admin-Teamu. Ne každý z těch "vlezdo****ů" na to má odvahu. Psané formy, vulgarity a dalších nepotřebných hloupostí si všímejte u druhých, ale neútočte na něj za to, že napsal vlastní názor, krucinál.

Smějete se akorát nad svou vlastní hloupostí.
Dyname
Takový inteligent a obcházet? Lidi neblbněte :D:D:D:D:D
wlcacek
@ngel zde uz stacil urazit nekolik hracu. To je duvod PBanu. Nejsem dite a Ty to vis. Jen nevidim duvod proc je urazi.
TheMajo
Citace
Ako nie nepoviem keby urazil jedného dvhoch ale urazil dosť hráčov v četne wlka Sad
angel1
Wlku, vím, že Ty nejsi dítě. Myslela jsem to obrazně, na všechny. No, projela jsem si ten link, a nenašla jsem tam nic, čím by si Šíp zasloužil PBan. Pokud Ty jsi jiného názoru, tak rozdej PBany všem, kteří útočili na něj, protože oni uráželi Šípka. Je vytočený, tak se nediv, že mu to ujelo. Provokace byla vzájemná. Jen jsem si vždy myslela, že pravidla jsou pro všechny stejná, ať už pro hráče nebo pro administrátory...

Já názor nezměním. Jsem objektivní.
TheMajo
Citace
My sme len chceli brániť hl. admina ktorý za nič nemôže Smile
twistedTSD
Citace
sipecek napsal:

dyname-ty uplne odstupujes od tematu.Je ti kolem 16 a dosli ti argumenty.

A zase je tu nesmyslné rýpání do věku. Jakobys ty byl členem Mensy.Facepalm

Citace
sipecek napsal:
wlc-zavrel jsi tema ? ja jsem jeste od Vas nedostal odpoved. na chyby jako...bezchybnost,arogantnost,neochota,nadzrovani a dalsi veci ktere sem tam vypsal.

Že jsi nedostal odpověď? A na co? Dodal jsi snad příklad problémového chování AT?
Edward14000
Jaj Sipecku ked zalozis nejake tema tak aj napis nejake priklady takto nic nedosiahnes...

Mne osobne na AT vadilo ze ked RedGinger alebo UnknownGamer neboli na serveri tak som si mohol pisat dotazy a nikto mi neodpovedal a reporty to iste... Od kedy su tie dotazy viditelne aj v chatu tak na to admini az tak nekaslu... S novymi adminmi som spokojny a myslim ze to je urcite lepsie ako pred 1-2 mesiacmi dozadu... Tak len tak dalej...
sipecek
:D to že mi tady někdo říka ****e,naráži na moji rodinu,to se tu neřeší :D docela se bavim,Ted jste se předvedli ještě vice Smile
twistedTSD
Citace
@ngel napsal:

Čím se provinil, že by měl dostat PBan? Nebuďte děti a neohánějte se PBanem za každým názorem, který je Vám proti srsti. Je pravda, že jeho psaná forma není ideální, ale čí ano? Lidé nejsou stroje.

Buďte rádi, že dostal odvahu založit topic proti Admin-Teamu. Ne každý z těch "vlezdo****ů" na to má odvahu. Psané formy, vulgarity a dalších nepotřebných hloupostí si všímejte u druhých, ale neútočte na něj za to, že napsal vlastní názor, krucinál.

Smějete se akorát nad svou vlastní hloupostí.

Není to dávno, co zde bylo pár opravdu odůvodněných kritizujícíh topiků. Nakonec jsem uznal, že autoři měli pravdu a podpořil je. A admin tým v daných případech uznal chybu. Právě takových topiků čím víc tu je, tím lépe!...Ale sipecek dle mého názoru jen povýšeným a urážlivým způsobem členy AT i všechny, kdo nejsou na jeho straně, napadá a obviňuje, ale ani po dvou topicích nedokázal napsat v čem je vlastně problém, co se má změnit. To Joxker se již o něco pokusil.
mazednik
zase je to v zábavním kroužku Nemůžu
sipecek
mazednik uz je skoro 9 hodin tak bez radsi spat.

@ngel-dekuji ze jsi tu rekla pravdu.
TheMajo
Citace
sipecek už buď prosím ticho a nechaj sa potrestať načo je dobré takéto urážanie ?
wlcacek
Citace
twistedTSD napsal:

Citace
@ngel napsal:

Čím se provinil, že by měl dostat PBan? Nebuďte děti a neohánějte se PBanem za každým názorem, který je Vám proti srsti. Je pravda, že jeho psaná forma není ideální, ale čí ano? Lidé nejsou stroje.

Buďte rádi, že dostal odvahu založit topic proti Admin-Teamu. Ne každý z těch "vlezdo****ů" na to má odvahu. Psané formy, vulgarity a dalších nepotřebných hloupostí si všímejte u druhých, ale neútočte na něj za to, že napsal vlastní názor, krucinál.

Smějete se akorát nad svou vlastní hloupostí.

Není to dávno, co zde bylo pár opravdu odůvodněných kritizujícíh topiků. Nakonec jsem uznal, že autoři měli pravdu a podpořil je. A admin tým v daných případech uznal chybu. Právě takových topiků čím víc tu je, tím lépe!...Ale sipecek dle mého názoru jen povýšeným a urážlivým způsobem členy AT i všechny, kdo nejsou na jeho straně, napadá a obviňuje, ale ani po dvou topicích nedokázal napsat v čem je vlastně problém, co se má změnit. To Joxker se již o něco pokusil.


Ano presne tak Jo_xker se alespon pokusil o nastineni toho co mu vadi.Musel jsem si to teda seskladat ale pak uz to dalo smysl. Za drivejsi vedeni by permu davno meli s tim ze duvod by byl osocovani AT.
Ja jim to tam zamkl a dal jim sanci aby vse uvedli na pravou miru. A co Sipecek udelal? nic. Jen al urazel hrace. Jo_xker to nejdrive vzal za spatny konec. Ale pozdeji dokazal vyplodit to co mu vadi.

Takze Sipecek si Ban zaslouzi. A Jo_xker dostane maximalne pozastaveni na nejaky ten den. Opet za urazky vedene proti hracum.
Jo_xker
Angel se vystihl přesně.Ať dostanem pban ti co uráželi šípečka a mně.Ať je to spravedlivé neboj dáte jen nám Pban ? Na šípovu rodinu naráželi taky i na mojí tak co ? Pbn jim i nám ať to je správně!
mazednik
Citace
sipecek napsal:

mazednik uz je skoro 9 hodin tak bez radsi spat.



A proč ? Mohu jít až budu chtít Smile
Upravil/a mazednik dne 09.05.2013 21:01
Sh1TeRkO
Citace
Jo_xker napsal:

Angel se vystihl přesně.Ať dostanem pban ti co uráželi šípečka a mně.Ať je to spravedlivé neboj dáte jen nám Pban ? Na šípovu rodinu naráželi taky i na mojí tak co ? Pbn jim i nám ať to je správně!

Vypíš mi nicky, kto narážal na Vaše rodiny.
Czipisek
Sipecek zabanovaný, topik zamykám.
Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
28 Hlasů
38%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
19%
Ano, těším se na gaučové trenéry
13 Hlasů
18%
Ne
9 Hlasů
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
12%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 11