Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
dyname+wlcacek
wlcacek
No a ja po Tobe chtel neco duchaplneho. Clovek Ti da sanci a Ty stejne vytvoris takovou volovinu.
Tr1xmy to presunul spravne.

No nic lidi do dnesni 20te hodiny (pro sipecka: Velika rucicka na dvanactce(12) a mala na osmicce (8) se bavte radujte s rozumu tady pama moudreho, zadnou vulgaritu a pak to zamknem. Pokud teda nevyplodi neco ceho se normalni clovek muze chytit.
Kapo
Nič moc..


Nabudúce založ niečo lepšie
Prišiel som po dalšich rokoch, aby som si opäť zahral na SP jazyk
sipecek
kdybych si chtěl nahrabávat příspěvky,tak píšu do slovního fotbálku a dalších kravinek.
Napíšete to tu jeden a další 3 za nim to napíši taky.->DEMENCE

To že dostanu PBAN->mě vubec nezajíma,stejně už nehraju,protože new admini jsou ještě horší.
xXAweXx
jak jsem již řekl v předchozím topicu tebe měla matka polknout. ale teď k tématu wlčáček nej admin na sp nevím co naněm kritizuješ až ti bude tolik co jemu (nežíkam že je starý, jen vyspělí Smile ) tak si přečti co jsi tady opsal za blbosti ... dyname adminem je krátce a le i tak dokázal že je taky velice dobrám adminem. takže abych to schrnul tak chyba je v tobě když jsou všichni arogantni atp. tak se nejspíše pokazilo něco v tobě tak prosím vyhledej odbornou pomoc a nezatěžuj tím své okolí...
_Crazy_
Citácia
xXAweXx napsal:

jak jsem již řekl v předchozím topicu tebe měla matka polknout. ale teď k tématu wlčáček nej admin na sp nevím co naněm kritizuješ až ti bude tolik co jemu (nežíkam že je starý, jen vyspělí Smile ) tak si přečti co jsi tady opsal za blbosti ... dyname adminem je krátce a le i tak dokázal že je taky velice dobrám adminem. takže abych to schrnul tak chyba je v tobě když jsou všichni arogantni atp. tak se nejspíše pokazilo něco v tobě tak prosím vyhledej odbornou pomoc a nezatěžuj tím své okolí...


Tady kolega to vystihl přesně
Franta95
Jinak, zkoušel si už tu igelitku ? Minule jsem ti to vysvětlil a ty si mi neodpověděl :|
Dyname
Hochu...mé pocity vůči tobě, jsou pouze vulgární slova, ale shrnu to jedním, abych tě extra neurazil. Tvá demence tě oplývá. To, že se odbíhám od tématu nevím, ten topic žádné dané téma neměl tak po 2-3 stránkách, ty další stránky, byly pouze pro zábavu na Váš účet. To, že se dívám na gramatiku, je čistě má věc. Jinak, užij si tento topic do 20:00 ( velká ručička na 12, malá na 8)
TheMajo
Citácia
Ooo takže dalšia farma na príspevky ach bože prečo to robíš daj si radšej paralen 500 a choď si lahnúť do postele.
Deynor
Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm
Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm
Facepalm Facepalm Facepalm
Facepalm Facepalm
Facepalm


Chlapče, ty si fakt na Pban.
TheMajo
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DPBAN:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Panzer
Hulala Hulala Hulala Hulala Hulala
Hulala Hulala Hulala Hulala
Hulala Hulala Hulala
Hulala Hulala
Hulala
Perma tak tak.
rofl

No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
Xena
looool
Dance
Ach...za ctyri hodiny tu nebudete, co si bez vas pocnem *udiveny*, ale za to, ze jste nas pobavili dostanete i darecek na rozlocenou Dám ti pusu Dám ti pusu Dám ti pusu
Pban=permaban=nikdy se neprihlasis na tento serverDám ti pusu Dám ti pusu Dám ti pusu Dám ti pusu

K topicu: Wlcak je bezva admin, ktery si to misto zaslouzi (nemam na mysli ze ostatni ne) a Dyname je tu jak dlouho? 2 tydny (nwm presne jak dlouho :D) ? A na to, ze tu je kratce, tak si myslim, ze svoji praci dela dobre Smile
Dyname
Citácia
Dance napsal:

Ach...za ctyri hodiny tu nebudete, co si bez vas pocnem *udiveny*, ale za to, ze jste nas pobavili dostanete i darecek na rozlocenou Dám ti pusu Dám ti pusu Dám ti pusu
Pban=permaban=nikdy se neprihlasis na tento serverDám ti pusu Dám ti pusu Dám ti pusu Dám ti pusu

K topicu: Wlcak je bezva admin, ktery si to misto zaslouzi (nemam na mysli ze ostatni ne) a Dyname je tu jak dlouho? 2 tydny (nwm presne jak dlouho :D) ? A na to, ze tu je kratce, tak si myslim, ze svoji praci dela dobre Smile


Jop, 2 týdny :D Toho si cením :D Dostanu taky pusinku ? Dám ti pusu :D
Dance
Citácia
Dyname napsal:

Citácia
Dance napsal:

Ach...za ctyri hodiny tu nebudete, co si bez vas pocnem *udiveny*, ale za to, ze jste nas pobavili dostanete i darecek na rozlocenou Dám ti pusu Dám ti pusu Dám ti pusu
Pban=permaban=nikdy se neprihlasis na tento serverDám ti pusu Dám ti pusu Dám ti pusu Dám ti pusu

K topicu: Wlcak je bezva admin, ktery si to misto zaslouzi (nemam na mysli ze ostatni ne) a Dyname je tu jak dlouho? 2 tydny (nwm presne jak dlouho :D) ? A na to, ze tu je kratce, tak si myslim, ze svoji praci dela dobre Smile

Jop, 2 týdny :D Toho si cením :D Dostanu taky pusinku ? Dám ti pusu :D

Super, trefila :D jasnacka ze jopa Dám ti pusu Dám ti pusu Dám ti pusu
sipecek
je vidět že si myslíte že nějáký pban je pro mě velký oříšek :D
TheMajo
Citácia
Veď není keď ho obídeš ale existuje ešte jeden a to sa na SP už fakt nedostaneš a ten ti môže dať len wlk, pixel, ATomas Smile
sipecek
veř,vše se dá obejít Smile
Vlk_Junior
Citácia
sipecek napsal:

je vidět že si myslíte že nějáký pban je pro mě velký oříšek :D


Ono podle mě na to máme právo si to myslet, když je pro tebe nadlidský výkon napsat jednu smysluplnou kritiku... Jako na toto udělat normálně novou sekci "Psychiatrická léčebna"...
wlcacek
S Tvym vyjadrovanit a Tvou inteligenci Te pozna snad slepy kdyz budes nejakym zpusobem obchazet:D
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
28 Hlasov
38%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
19%
Ano, těším se na gaučové trenéry
13 Hlasov
18%
Ne
9 Hlasov
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
12%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 17