Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Spomalený PC
Rancens
Zdravím,asi pred 5 mesiacmi keď som hrával na vašom servery nemal som ešte žiadny problém ping bol na 20-30 niekedy vystúpol na 50 ale len zriedkavo taktiež PC išiel pomerne dobre,neskôr som začal ale mať väčší ping na vašom server okolo 60-70.Keďže sa mi začínal aj PC spomalovať a mal som tam dosť bordelu myslel som že preinštalovanie Windowsu pomôže ale stal sa presný opak z Win XP som nainštaloval Win 7.Keď som sa pripojil na váš server mal som ping okolo 70-80 a niekedy vysúpil na vyše 100 začala sa mi lagovať hra.Znížil som detaily na minimum to pomoholo iba trochu.A to že to malo menej zásekov.Teraz sa mi začal spomalov ale celý PC aj s Internetom pri tom nič nesťahujemnemám zapnuté žiadne programy čo nejak velmi zaťažujú PC okrem antivíra.Prosím preto o pomoc.
Koldy
Asi to bude i tim , že je na serveru víc hráčů jazyk
Taky se mi to dost laguje , ale mám starý komp tak si nemůžu na nic stěžovat .
Rancens
Skúšal som aj iné servery kde je menej hráčov ale len malá zmena stále to laguje.
NYPD_ONDAJEE
ako dlho máš ten PC?
Xpression
Nepřehřívá se ti ?

Třeba mně se občas přehřívá, hlavně jde o grafickou kartu, pokud se ti přehřívá, tak se snižuje její výkon a laguje.

Pokud laguje tvoje postava, tak to bude počítačem, protože máš celou hru staženou a internet na tebe nemá žádný vliv, ale pokud ti lagují ostatní hráči, třeba při závodě, kdy je vidíš jako třeba jedou rovně nebo zastaví a pak zase jedou, tak to je internetem.

Co máš za komponenty v PC ?
lustro
Win 7 je trocha náročnejší na PC tak sa nečuduj že ti to ide horšie :| skús defragmentovať HDD... Boss
kapr
Zkus aktualizovat windows. Poslední dobou mám pocit že tam microsoft strčil něco co spomaluje windows dokud si ho neaktualizuješ.

Citace
lustro napsal:

Win 7 je trocha náročnejší na PC tak sa nečuduj že ti to ide horšie :| skús defragmentovať HDD... Boss

Náročnější je jen když využíváš funkce jako je třeba Aero. Jinak by měl být i rychlejší než XP.
Rancens
Bolo to grafickou kartou môžete Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
40 Hlasů
43%
Ano, ale hokej moc nesleduji
16 Hlasů
17%
Ano, těším se na gaučové trenéry
15 Hlasů
16%
Ne
14 Hlasů
15%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
10%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 12