Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Mixer. - Aktualizace 22.9.2022
Mixer
Citace
evry napsal:

Víš ani nevím,kdy jsme se začali bavit.:D Jsi pohodář.Vizitka na chill čtu tam yakuzu,tak to tě rád uvidím v mojí firmě.:D Ať se daří.:D

Taky netuším ale přesně pohodař jsi i ty a nebereš všechno tak vazne:D což je dobře.
A u té firmy nevim no momentálně jsem ve stádiu kdy se na to asi vyseru (SP);)
Klikem na jeden z obrázků se dostaneš na vizitku.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14733

img.tpx.cz/uploads/podpisbettermaybetop1663938823.png
DubiikxP
Ciao, no prostě truhlář jak má bejt, semtam dobrý tska, nerváček kluk a občas jsem s tebou byl v gangu, nejsi špatnej a doufám že si otevřeš truhlářskou firmu, konec čus
Mixer
Citace
DubiikxP napsal:

Ciao, no prostě truhlář jak má bejt, semtam dobrý tska, nerváček kluk a občas jsem s tebou byl v gangu, nejsi špatnej a doufám že si otevřeš truhlářskou firmu, konec čus

Cuao :D sranda musí bejt :D a nervy no někdy ty dny jsou takový ale ne vždy :D ale myslím že jsem semtam ještě v klidu ó proti některém :D díky a cuao
Klikem na jeden z obrázků se dostaneš na vizitku.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14733

img.tpx.cz/uploads/podpisbettermaybetop1663938823.png
Spamer
V prvom ráde ďakujem za označenie Smile ďalej vizitka je pekná obsiahla človek sa z nej dozvie to čo potrebuje :-) Dobrý kolega z gangu ;) ďalej ti nemusím pripomínať naše záchvaty na TS :DD nebo komunikáciu na FB :-D (Áno mám namysli tie hlasovky o pol 2 ráno xD ) v Pohode typek ja snim nemám problém ;) snaď sa ešte niekedy stretneme v nejakom gangu Smile)
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=13044

img.tpx.cz/uploads/3199f20a-447d-4c69-99f2-8fff37e44797.jpgimg.tpx.cz/uploads/spejmrgolfik.jpg
pre vizitku klikni na golfa
Mixer
Díky kamo napodobně :D
Klikem na jeden z obrázků se dostaneš na vizitku.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14733

img.tpx.cz/uploads/podpisbettermaybetop1663938823.png
LSK
Ahoj Mixerko,
niekedy som ta povazoval sa naegovaneho gansgtera zo SP, ale od chvile co sme bolu spolu na tsku som zmenil na teba nazor a si fajny a pohodovy typek, s ktorym je stale sranda :D :D
GL v reale aj na SP :D
a ovsem v h1z1 Kappa
Mixer
Citace
Lisiakk_ napsal:

Ahoj Mixerko,
niekedy som ta povazoval sa naegovaneho gansgtera zo SP, ale od chvile co sme bolu spolu na tsku som zmenil na teba nazor a si fajny a pohodovy typek, s ktorym je stale sranda :D :D
GL v reale aj na SP :D
a ovsem v h1z1 Kappa

díky díky ja jsem o tobě taky měl jinej nazor a to ten že jsi prostě misionař co jede jen to a neumí se usmát opak je pravdou :D tobě taky
Klikem na jeden z obrázků se dostaneš na vizitku.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14733

img.tpx.cz/uploads/podpisbettermaybetop1663938823.png
popi
dík za označení kámo :D pekna vizitkos
Saph1R
Mixer... Si pamatuju jak jsme se ti smáli za ten nick. Na serveru jsi byl něco jako dneska destiny. :-D Takovej "firmičkář" co se furt sral do gangů. Každopádně dík za označení, máš to hezký.
Mixer
Citace
PoPi napsal:

dík za označení kámo :D pekna vizitkos

Nz :D a taky dík *Zatancujem*
Citace
Saph1R napsal:

Mixer... Si pamatuju jak jsme se ti smáli za ten nick. Na serveru jsi byl něco jako dneska destiny. :-D Takovej "firmičkář" co se furt sral do gangů. Každopádně dík za označení, máš to hezký.

Diky. Njn PACHET kdo by se tomu nesmál rofl a mise alltime mě bavili jen rok co jsem byl na sp Tu máš :D teď už jsem snad ten "gangster" Lol
Klikem na jeden z obrázků se dostaneš na vizitku.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14733

img.tpx.cz/uploads/podpisbettermaybetop1663938823.png
MaTy
Frajer, co nám tahá convoye, ale aktualizovat by sis to mohl jober. Nadpisy se mi líbí mega, stejně tak sepsání vizitky, také jsem to tak měl. Hráč to je v pohodě, dobrej sawner a misař. Ať se daří Láďo
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Mixer
Citace
MaTy napsal:

Frajer, co nám tahá convoye, ale aktualizovat by sis to mohl jober. Nadpisy se mi líbí mega, stejně tak sepsání vizitky, také jsem to tak měl. Hráč to je v pohodě, dobrej sawner a misař. Ať se daří Láďo

Já konvoye netaham ne ? Psst :D a jober prej :D já jsem pořád Gangster *Hraju*Ratatatarofl. Tak to jsem rád že se ti to líbí taky jsem se snažil Matěji
Klikem na jeden z obrázků se dostaneš na vizitku.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14733

img.tpx.cz/uploads/podpisbettermaybetop1663938823.png
Twixo38
Vieš čo Mixer? Prišiel som ti i ja dať koment na tvoju vizitku a poďakovať za všetky Gérka a nervy pri GR x) Vizitká pekná, ale to si už počul viac krát. Mixer ako hráč je pohodový a určite to s ním skúste a neolutujete.
Mixer
Citace
Twixo napsal:

Vieš čo Mixer? Prišiel som ti i ja dať koment na tvoju vizitku a poďakovať za všetky Gérka a nervy pri GR x) Vizitká pekná, ale to si už počul viac krát. Mixer ako hráč je pohodový a určite to s ním skúste a neolutujete.

Ja taky době děkuju určitě patříš do mojeho SP life :D a díky.
Rád slyším Jooo jinak jak se vede s hudbou ?
Klikem na jeden z obrázků se dostaneš na vizitku.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14733

img.tpx.cz/uploads/podpisbettermaybetop1663938823.png
destiny-
Zdar vizitka pekna , clovek pohodak dokial mu nehrabne v palici :D dik za prezite chvile s tebou jak v ptt nebo v hocijakych inych gangov.

PS: Ja v friend listu niesom hej Pláču
Suve
Ty jsi někdy byl v €FG ? :D
Mixer
Citace
EuronymouS napsal:

Zdar vizitka pekna , clovek pohodak dokial mu nehrabne v palici :D dik za prezite chvile s tebou jak v ptt nebo v hocijakych inych gangov.

PS: Ja v friend listu niesom hej Pláču


S tebou taky super časy Smile JO jsem se fakt choval jak **** ale tak to je někdy tak no promin.

DOPLNÍM TE TAM TEDA xD asi jsem zapomněl


Citace
Suve napsal:

Ty jsi někdy byl v €FG ? :D

No jak jste to měli tam narohu v ls u ammu xd jak jste to spojili s lagzem ale jen par dní.
Klikem na jeden z obrázků se dostaneš na vizitku.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14733

img.tpx.cz/uploads/podpisbettermaybetop1663938823.png
Gloodys
Pěkná vizitka, super člověk, my dva jsme toho taky najezdili spousta a jsem za to rád, tak nějak se nemohu najít v tom seznamu, ale co už :D Tak se měj a hodně štestí v reálu ty OrAnGuTaNe :D
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=12867
sKiLL
Mixer ****j ty truhláři, nechám si pak jednu u tebe udělat x) glhf
L4GZ
Díky za zmínění láďo :D tak ať slouží :D
Přejít na fórum:
Anketa
Jak budete slavit Velikonoce?
Hrát na SuperParbě.
21 Hlasů
28%
Šupat holky.
24 Hlasů
32%
Velikonoce neslavím.
10 Hlasů
13%
Mám jiné plány.
20 Hlasů
27%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 19