Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Ameli1 ¬ Vizitka
Gigamer
nějakej malej na 19 let :D
Baseball
Super admin co má luxusní závody a vždy je sním dobrý pokec. Good job!

Vizitka luxusní Palec nahoru, tak zase někdy pokecáme ve firmením chatu :D
Ameli1
Gigamer: Tak to bohužel neovlivním :D , i když ta výška není aktuální, tak to o moc víc nebude. Bohužel, ale jsou i menší :D, stačí, že jsem vyšší jak většina holek.

Baseball: Děkuju za komentář, jsem rád za jakýkoliv kladný ohlas Smile, hodně lidí mi vyčítá, že stavím akce typu "dojede 1/10", ale mě nebaví holt jen poskládat CP na mapu, sice mám takové závody rád, ale radši si hraju s rampama. Hezký závody na CP dělá třeba Nosferatu.
To jsem trochu odběhl od tématu :D Taky je s tebou super pokec a doufam, že se někdy v AT potkáme.
Dreamys
Ahoj Ameli Smile
Super vizitka, super admin Smile
Snad ještě budeš na serveru hooodně dlouho :D
Jinak máš docela štěstí, že to Xena nevzala vážně :D
S pozdravem danik0306 :D
Aresmit
Pokud jde o tvé 2. motto,tak jsme na tom stejně :D

no nic, pěkná vizitka,krásně se čte Smile
Zawy
Pěkná vizitka, dík za označení. Administrátor také skvělý, akce jedny z nejlepších. Snad tam vydržíš, hodně štěstí Smile
cZSpajkdR
Vizitka se mi dost líbí,hezky sepsáno Smile Pokud k tobě přejdu jako k adminovi,nevidím žádný problém.. Na nic si nehraješ,odpovídáš i jinde než jen v /dotaz a dá se s tebou v pohodě pokecat,ať se ti daří Smile
Ameli1
danik0306: Děkuju za komentář, pozitivní ohlas vždy potěší Smile a gratuluji k 1000 hodinám.

Aresmit: Tak s tím motem to je docela nemilé no :D Bohužel :D, jinak dík za koment Smile

Zawy: Děkuju za komentář, jsem rád, že se ti moje akce líbí Smile Taky doufám, že mi to vydrží. Nápodobně, ať se ti daří.

cZSpajkdR: Děkuju za okomentování Smile Jsem rád, že na tebe působím takovým dojmem Smile snad si to nepokazím :D
fIoW
Jako admin patříš v mém žebříčku do té top trojky co tam je, a musím ti ještě pochválit akce *Tu sem*
img.tpx.cz/uploads/horsedickgang.png
img.tpx.cz/uploads/Discord%20Banner%20Mandy.gif
Ameli1
Citace
Mejtes napsal:

Jako admin patříš v mém žebříčku do té top trojky co tam je, a musím ti ještě pochválit akce *Tu sem*


Tak to jsem rád, díky Smile
U akcí se snažím hlavně o originalitu, ale takovou, aby to bylo zábavné, a zatím se mi zdá, že mi to vychází :D
Teď jsem zvědavej, kdo jsou ti další 2 :D
fIoW
Citace
Ameli1 napsal:

Citace
Mejtes napsal:

Jako admin patříš v mém žebříčku do té top trojky co tam je, a musím ti ještě pochválit akce *Tu sem*


Tak to jsem rád, díky Smile
U akcí se snažím hlavně o originalitu, ale takovou, aby to bylo zábavné, a zatím se mi zdá, že mi to vychází :D
Teď jsem zvědavej, kdo jsou ti další 2 :D


Fifa a Hrb
img.tpx.cz/uploads/horsedickgang.png
img.tpx.cz/uploads/Discord%20Banner%20Mandy.gif
slaz
dobrý admin,skvelé akcie robíš,si šéf Kytka pro tebe
Caretroy
Jsi super admin!;) Máš dobré akce, dobře se s tebou kecáSmile A hlavně tě rád prudim, když s tebou jedu nějakej rejsMám tě rádLol/Caretroy
MegaBite
VIzitka pěkně udělaná. Akce máš taky super. Sorry, ale jako administrátor mi nesedíš teda vůbec NO
Move
Ameli, znám tě hodně dlouho podle tvyho auta stratum :D :D


Vizitka pěkna.

Drž se
Ameli1
slaz: Děkuji za komentář, jsem rád, že si spokojený s mým adminováním, a že se ti mé akce líbí Smile

Caretroy: Díky moc za komplimenty. Také s tebou rád závodím. Gratuluji k postu organizátora.

kinder: Díky za okomentování. Jsem rád, že se ti vizitka i akce líbí, nevím co jsem ti provedl, že ti jako admin nesedím, no snad se tvůj názor časem změní.

Move: Děkuju moc za komentář. Super, že si mě pamatuješ dle Stratuma :D, ten v má svoje místo v mojí garáži od začátku mého hraní. Taktéž blahopřeji k UB Smile
Szelby
Strašně pohodový člověk, Jako Adminsitrátor má své kvality Smile Je stebou zábava hlavně při stavění akce :D :D Snad ještě nějakou zábavu zažijeme...

Ať se ti daří v životě.
Szelbovsky Cool
Gargy
Hallo Ameli v dobách 2014-15 jsi byl skvělý závodník dalo by se říct lepší než já :D přejí ti ať vydržís hodně dlouho AT chystám jsi od tebe závod snad mi ho uděláš :D
Ameli1
17.04.2016 22:31
Vizitka celkově předělána. Černá je možná hůře čitelná, ačkoliv já to zvládám přečíst v pořádku, ale osnovu i tak každý zná a dle odpovědi si dokáže domyslet :D. Lidé s horšimi monitory/displayi, tak označovat :D

Szelby: Díky za komentář. Nápodobně Smile , jsi fajn borec a rád tě škádlím :D

Gargamel: Dík za koment, jojo, v tom závodění jsme si konkurovali dost :D, hlavně byla sranda když byl nějaký závod hledat /getid mel a našlo mi sebe, tebe a Melmena :D, tak jsem hned věděl s kym se budu předhánět na race :D
Jinak taky doufám, že mi to v AT vydrží, a se stavěním závodu nemám problém.
petrys
Hezká vizitka Ameli, díky za označení mezi hráčema. Snad už tě nenaseru jako minule a snad spolu ještě něco i postavíme. Patříš mezi top adminy i hráče na SP. Hodně štěstí na SP i v real životě. Tvůj velkej kamarád petrys :D A omlouvám se za problémy se mnou :D
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
5%
Nábory
9 Hlasů
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 20