Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Fantasy - Vizitka
Fantasy
Wareid, Díky třeba se poznáme :D

Kikush, To je taky pravda ale tak já sem neběhal jazyk :D
Zrušený účet
Ty ses válel po zemi. Nemůžu
Fantasy
Já jsem lenoch od mala Správně :D
Zrušený účet
To já nebyla. *11* Já byla aktivní dítě. :D
Fantasy
Tumik, Díky za komentář. Jojo ve tvé firmě hodlám zůstat dlouho, sháněl sem nějaké zaměstnání, u kterého bych zůstal zase nějakou dobu, a našel sem. Je to takovej pohodovej job :D
Rosta
Dobrá vizitka , jako hráče tě moc neznám , vypadáš v pohodě třeba s polu někdy pokecáme :DPivo
OcoNneR
Tak kdy tam dáš už ty popisky? :D nemužu se dočkat až to uvidim :D
Fantasy
Rosta, díky za koment, no třeba někdy jo :D

Oconner, Upgrade complete Správně
Upravil/a Fantasy dne 28.05.2014 17:11
OcoNneR
Mnooohem lepší :D Jojo
zkus to hodit ještě celé do [center.]vizitka[/center.]
a bude skoro jako ta moje :D
Fantasy
Takhle mi to stačí a ještě jednou dík :D
OcoNneR
Za málo ;)
Fantasy
UPDATE
Po pár letech jazyk
Kacka
Fantomasku :D Hezká vizitka, upravená dal si si zaležet.. pořád čekam na odvetu :D až tě porazím v Derby.:D At se ti daří na SP i v realném :-))
Fantasy
Kačkaaa,Děkuju že si zavítala do mé vizitky a nemyslím si že je nějak hezká, spíše mi přijde taková jednoduchá ale vše co o mě potřebujete vědět tam je rofl

Jinak sama víš že v derby nemáš šanci :D A ať se daří i tobě Smile
Kacka
Mě se líbí, no uvidíme :D
Conway
Pekná vizitka super človek po novom moderátor ^^ Pohoďák a závislák na ruskej mafii :D Na dotazy odpovedáš rýchlejšie než svetlo aj na /report Jooo
i.imgur.com/WHTT459.gif
Fantasy
Čáu Abii, Díky ti za okomentování vizitky, to cením a sem rád, že se ti líbí.

To víš, snažím se odpovídat rychle, ale i spolehlivě jazyk A Ruská Mafie to už je láska.

Jinak i ty jsi docela v pohodě, sice se moc ještě neznáme, ale nemám s tebou problém zatím a třeba pokecáme víc, když bude čas :D
Pandy
Novej koment na novém postu. *koukam*

Jsem ráda, že přes můj návrh jsi se dostal na post Moderátora o kterém jsi "snil" už kdysi, že jsi chtěl být helper, ale v tu dobu se zrovna rušil. Všímala jsem si Tvojí aktivity jak pomaháš hráčům nejen ve firmě, ale i v chat se vším co potřebují a taky Tě to bavilo. O tvé aktivitě se tu bavit vůbec nemusíme, protože to oba víme moc dobře a jsem ráda, že to vyšlo. My dva máme trošku podobnej "herní" osud, takže v hodně věcech si rozumíme a navzájem se chápeme.

Už se nějakou dobu známe a nás spojil hlavně ten Rusák (zaměstnání) a firmy ve kterých jsme společně strávili dost dlouhou dobu a jak to uteklo. Každopádně Ti přeju abys to dotáhl mnohem dál a ráda Ti opět ve všem pomůžu/poradím, zkrátka co bude potřeba.
Aspoň někdo po mě zdědí nějaký vědomosti ohledně ATKappa

Jen mi chybí parťák na Let smrti by Fantasy Pláču, ale budu Tě asi muset vyměnit...Ba né časem si to zase dáme, teda pokud se budeš snažit :D

Měj se přát ti po druhý nebudu, to jsou jen písmenka. Takže P.H. v duši a naviděnou v [//]
Szelby
Zdarec, gratuluji k přijetí na pozici Moderátor. Tak snad vydržíš a budeme ofiko kolegové Smile

Vizitka nic moc graficky , ale účel splnila. Jsi pohodář a až na jedno bugování bezproblémový Smile

Ať se daří Hi
Szelbovsky Cool
Fantasy
Takže jak bych jenom začal ... No každopádně sem rád, za ten návrh to v první řadě Smile za to vděčím jenom tobě o tom žádná a taky už se známe nějakej ten pátek, jak si psala díky té Ruské Mafií. Já když sem začal aktivně hrát, tak jste mě právě pozvali do té vaší firmy v San Fierru a tam to nějak pomalu začalo. Začali jsme si psát a padla si mi do oka, přijdeš mi strašně fajn, máme podobnej smysl pro humor že (zpi*ihnis) :D A sem rád že sem tě na SP mohl poznat a snad na té SP aspoň ještě dlouho zůstaneš Smile

Let smrti by Fantasy byl beztak nejlepší. TOP Pilot <------

A taky ti děkuji za nové okomentování mé starší vizitky a za všechny rady co mi poskytuješ v AT Díky

Zdar Szelby, Díky a no to bugovaní, to mě docela mrzí z mé strany do teď, že sem si to nechal pro sebe.. Nic takového už by se nemělo stát. Na SP hraju rád poznal sem tam skvělé lidi a rád bych tam ještě nějakou dobu zůstal.
Upravil/a Fantasy dne 22.09.2017 15:09
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
10 Hlasů
56%
Ano, ale hokej moc nesleduji
2 Hlasů
11%
Ano, těším se na gaučové trenéry
4 Hlasů
22%
Ne
2 Hlasů
11%
Ne, dopadne to jako každý rok
0 Hlasů
0%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 16