Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Fantasy - Vizitka
Kacka
Fantasy, musím ti gratulovat zasloužil si si to, psala jsem ti to ve hře.. Snažíš se, někdy musím vyzkoušet závod nějaký od tebe i když je vůbec neumím :D A určitě, mi někdy uděláš nějakou akci :D Jsi fajn týpek problém s tebou žádný nemám akorát mě štve, že derby prohrávám :D Ale tak příště vyhraju já :D Ať se ti daří.. Jak na SP tak v reálu :-)
CumShot
Takže ty můj miláčku, vizitka povedená, dozvěděl jsem se vše podstatné,ve hře bezproblémový hráč, pilně pracující administrátor, jsem rád, že jsem Tě potkal.
Hodně štěstí jak v realném, tak i v herním životě.

CumShot
Mordis
Tak tedy přesouvám mezi hráče To já ne!
Ať se daří Hi
Pandy
I během té krátké doby, neskutečný dříč ve všech směrech a jsem ráda, že jsem po svém boku v Teamu měla někoho, koho to bavilo a opravdu makal a neválel se.
Jeden z mála adminů u kterého jsem si mohla být jistá, že když dám akci, že ohlídá to ostatní.
Velká škoda, že už nejsi mezi námi.

Tak snad někdy a jsem ráda, že jsem mohla být příčinou Tvého postupu do AT.
Ještě jednou díky Kamarádi
Fantasy
Weruu no ze začátku sem do toho byl fakt hodně zapálenej ale pak sem vyhasl a neměl sem do toho už vůbec chuť asi sem vadnej ale co už nějak mě to netrápí rád sem si zkusil tu cestu být administrátor na Superpařbě byl to super zážitek i když jen kratší dobu a za to vděčím převážně tobě takže díky a hlavně ty se tam udrž ty makáš fakt hodně a jde ti to dobře no a nakonec ti přeju šťastné a veselé vánoce a užij si je s rodinou jazyk
Diana
Vyjadrím sa tu ešte raz.
Čus,
tie nadpisy si si nezmenil Na holou :D Ale nie samozrejme sranda.. Tak ty si bol jeden z tých kvalitnejších administrátorov teda kde bol problém tam si zasiahol.Po pravde je ťa škoda no nedá sa nič robiť.Šťastné a Veselé Vianoce.Nezabudni niekedy prísť na server a pokecať ;)
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Fantasy
Zdar Rich na ty nadpisy sem se po pravdě ani nekoukal takže za to sorry ale chtěl si je poslat sám nevyžadoval sem si je :D Jinak na server chodím ještě občas a dík tobě taky šťastné a veselé vánoce Smile
Kacka
A já se těšila na ten parkour :D Ale aspon si si to zkusil, a derby dát musíme někdy zas..:D Tak hezké Vánoce a opatruj se..Smile)
Pandy
Citácia
Fantasy napsal:

Weruu no ze začátku sem do toho byl fakt hodně zapálenej ale pak sem vyhasl a neměl sem do toho už vůbec chuť asi sem vadnej ale co už nějak mě to netrápí rád sem si zkusil tu cestu být administrátor na Superpařbě byl to super zážitek i když jen kratší dobu a za to vděčím převážně tobě takže díky a hlavně ty se tam udrž ty makáš fakt hodně a jde ti to dobře no a nakonec ti přeju šťastné a veselé vánoce a užij si je s rodinou jazyk


Zas tak nechval, taky nejsem svatá :D Každopádně i Tobě přeju Veselé Vánoce a Silvestra se pořádně ožer, ať ten starej rok pošlem do háje :D
GeT_RiGhT
veľmi dobra vizitka Fantasy
Fantasy
Dík no
NeXus


Kdo jinej by to taky mohl doj*bat, že? :D
Fantasy
Citácia
NeXus napsal:



Kdo jinej by to taky mohl doj*bat, že? :D


To už je hodně dávno kámo :D A co ty na SP začínáš znova jo? :D
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
10 Hlasov
53%
Ano, ale hokej moc nesleduji
2 Hlasov
11%
Ano, těším se na gaučové trenéry
4 Hlasov
21%
Ne
2 Hlasov
11%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
5%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 17