Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
cbg.geroj - vládca vesmíru
FleX_
Takého negramota som ešte nevidel :D Ale nie rozhodne jeden z naj ludí na sp je to týpek ktorý mi príležitostne robí grafiku ... ešte ťa čaká nezabudni hh vela zdarov.
Grizzly
Džíroj, fe.ťák(wtf, na tom je cenzura).

Grizzly si ****.
On to nevidí.
Ale vidí.

:D:D:D:D
img.tpx.cz/uploads/ZabijaciSRO.png
Geroj
Menší update bičíís
Zawy
Díky za označení, luxusní vizitka. Škoda toho odchodu.
Geroj
Mindie: špínsestra nešpin mi tu, dik :D:D

Flex: Slušnému človeku rád pomôžem.

Grizzly: xDDD 6 zmysel

Zawy: Dík, ono každý odchod je niečomu dobrý.
Geroj
Tak toto end, ďakujem každemu za spríjemnenie počas môjho hrania a naopak sa ospravedlňujem tým ktorým som ho znepríjemnil *11* CAW
Rosta
Čus vizitka dobrá , též grafika co děláš. Jako s hráčem jsem s tebou problém neměl, jeden z těch rozumnějších . Měj se.
Baseball
Geroj. nejaky gej mi pise ci som lukasko
- na to se nezapomíná Nemůžu

Jsi celkem v pohodě týpek jen škoda občasných výbuchů hněvu. Řekl bych že Superpařba přišla o dalšího, celkem vpoho hráče, což je velká škoda.

No nebudu tu psát slohové práce, stručně a výstižně Ať se ti daří v životě

Hezký zbytek života :-D
Baseball
Suve
Král a šéfik.Rip kámo Hi
Zrušený účet
Můj synáček končí, jaká je to škoda. Sad Už ani moje žena nehraje a teď už ani Ty ne.
Byl jsi jeden z "gangsterů", kteří mi přirostli srdci. Nemám moc ráda tyto lidi, proto si s nima udržuji takový neutrální vztah, takže buď rád, že tě mám ráda. :D Tvůj konec měl určitě nějaký důvod, ať je ten důvod jakýkoliv, tak Ti přeji vše nejlepší do života. Smile

PS: Někdy se nám dojdi ukázat.
LuKi_
Jsem rád, že jsem tě poznal. Parádní kámoš z bývalého gangu. Hodně štěstí v realu, jinač vizitka pěknáá
img.tpx.cz/uploads/gpgifwcs.gif
Qvosty_
Vizitka pekná, som rád, že som ťa spoznal Smile , GL in RL, poslednéé velké KVAK pre teba, čaw Sad
img.tpx.cz/uploads/asgasgas.gif

test
Geroj
Citácia
PS: Někdy se nám dojdi ukázat.

Sem tam dojdem ak bude chuť (: dík
Geroj
Citácia
Tumik napsal:

Když už k někomu napíšu názor, tak až ve chvíli, kdy přestane hrát na SP, protože jinak by byl moc naegovanej. Každopádně to ty už stejně seš, takže není nač čekat.
Ikdyž jsi mě párkrát vyloženě nasral - vždycky při něčem u gangů, nějakej odchod k Westu, nebo prostě jen rage leave, tak jsem věděl, že máš OD a celkově gangům co nabídnout. Přesně lidi jako ty by měli být obsazeni v každým gangu a pak by to stálo za to.

Super časy strávený dissama tvý lehko dobytný osoby s fakt vyloženě hnusným hud. vkusem. Rád jsem s tebou ten čas strávil, týpek.
#JonasBrothers


Ty si ale zm** :D, ne dik, ja viem že mam velké ego a škodí mi to ale to je moj problém no, s tým hudobným vkusom je to nápodobne ;)
Ameli1
Hm, už vím, co mám udělat, až budu chtít komenty na vizitku. Dostal jsem nápad
No každopádně, když už končíš na SP, nebo na GTA, tak bych ti chtěl popřát hodně úspěchů v životě, na wotku, minecraftu, gta 5, mta, photoshopu atp. :D
Geroj
Menší UPDATE nadpisov, myslím že su celkom luxusné! ;)
Reggie_
svs,
v pohodě hráč, vtipný, dobrý sawner a taky dost dobrý grafik, musím pochválit Tvoji práci, nadpisy ve vizitce máš luxusní. Dík tehdy za ten avatar, někdy mi musíš udělat další. :D

Měj se, gl v real lifu. (:
PazZ
Čekej pustim si song :D https://youtube.com/watch?v=0eSfcUzGTdk

Už dobrý..Tak Geroj more nejvíc s tebou :D Potkal sem tě až asi ve westu nebo já vlastně ani nevim kde ale vim že si jeden ze tří kterým sem řek i to co málokdo z lidí co znam osobně ví..Máš mozek a to se dneska jen tak nevidí ( Je mi uplně jasný že si to budou číst i ostatní co si o mě myslí že sem ****..No možná bych vás překvapil ) Si člověk na kterýho jen tak nenarazíš vem si že za 5 let co hraju na sp sem takový potkal jen tři což je docela málo na to co se tam denně protočí za množství lidí..Psali sme si spolu raneckrát a musim říct že si jeden z mála ke kterým na tý sp mam vyloženě respect ne že bych se tě bál at kvuli skillu nebo že bys byl snad nějakej rambič to ne ale kvuli tomu jakej si a jakou máš povahu..Chtěl sem to už zakončit ale ještě sem musim dát odkaz na tuto - http://west-side.clanweb.eu/viewpage....page_id=19 a první komentář od tebe v 5 ráno :D Do ted si pamatuju jak sme volali a pak psali celou noc hustý..Neni to u mě moc obviklý a zrovna mě to napadlo takže ... :D Hele no nic at to neni dlouhý 14 dní přeju ti hodně štestí v životě a aby ti všechno dopadlo tak jak ty chceš :D Mimochodem motto máme stejný. Smiley now...Cry later
Geroj
Citácia
PazZ napsal:

Čekej pustim si song :D https://youtube.com/watch?v=0eSfcUzGTdk

Už dobrý..Tak Geroj more nejvíc s tebou :D Potkal sem tě až asi ve westu nebo já vlastně ani nevim kde ale vim že si jeden ze tří kterým sem řek i to co málokdo z lidí co znam osobně ví..Máš mozek a to se dneska jen tak nevidí ( Je mi uplně jasný že si to budou číst i ostatní co si o mě myslí že sem ****..No možná bych vás překvapil ) Si člověk na kterýho jen tak nenarazíš vem si že za 5 let co hraju na sp sem takový potkal jen tři což je docela málo na to co se tam denně protočí za množství lidí..Psali sme si spolu raneckrát a musim říct že si jeden z mála ke kterým na tý sp mam vyloženě respect ne že bych se tě bál at kvuli skillu nebo že bys byl snad nějakej rambič to ne ale kvuli tomu jakej si a jakou máš povahu..Chtěl sem to už zakončit ale ještě sem musim dát odkaz na tuto - http://west-side.clanweb.eu/viewpage....page_id=19 a první komentář od tebe v 5 ráno :D Do ted si pamatuju jak sme volali a pak psali celou noc hustý..Neni to u mě moc obviklý a zrovna mě to napadlo takže ... :D Hele no nic at to neni dlouhý 14 dní přeju ti hodně štestí v životě a aby ti všechno dopadlo tak jak ty chceš :D Mimochodem motto máme stejný. Smiley now...Cry later


S tým rešpektom to bude obojstranné, si jeden z top ludí s ktorými sa dá kecať, nie len o hre, proste o živote a to vždy, Smile now... Cry Later, pekný song a tiež vela šťastia do života! Dáme si jedno nee?
mkj
hnusna vizitka jednou budes dobry jako ja
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
15 Hlasov
50%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasov
13%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasov
20%
Ne
4 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
3%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 11