Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
cbg.geroj - vládca vesmíru
Ameli1
Nějak tu ta vizitka hnije, posílám zas na první stránku :D Snad brzo zase začneš hrát na SP.

Jinak super předělaný označení :D
petrys
Ahoj, na to že máme stejný datum narození a nejsem v oznaených hráčech si mě naštval :D né sranda:D pohoda týpek, super hráč, občas voláme na skypu a jevíš se jako v pohodě frajer. Snad se brzo vratíš na SP. sevas geroj zdravi ta petrys
HanyS
Čau Gero Smile vizitka se ti jako povedla no :D vždycky sem si o tobě myslel něco jinýho :D ale jakmile sme spolu začali kecat okamžitě sem na tebe změnil názor, si v pohodě týpek.
Jinak jako ještě sme nestihli udělat Top Gear no :D
Geroj
Citace
Ahoj, na to že máme stejný datum narození a nejsem v oznaených hráčech si mě naštval :D né sranda:D pohoda týpek, super hráč, občas voláme na skypu a jevíš se jako v pohodě frajer. Snad se brzo vratíš na SP. sevas geroj zdravi ta petrys


Nj, to bol šok proste stretnuť niekoho s uplne rovnakým dátumom narodenia :D


Citace
Čau Gero Smile vizitka se ti jako povedla no :D vždycky sem si o tobě myslel něco jinýho :D ale jakmile sme spolu začali kecat okamžitě sem na tebe změnil názor, si v pohodě týpek.
Jinak jako ještě sme nestihli udělat Top Gear no :D



Tiež si fajn týpek, Game Of Thrones prichádza :D
Nosferatu
Čauko Georjku,
vzhledem k tomu, že je 15.5, tak se ti tu musím vyjádřit i když už jsem tu něco někdy určitě psal. jazyk :D
Nebude to ani tak k vizitce, to prostě víme, že je topová a není co dodat. :D
Ale k tomu, že si se v tomto datu narodil a vzhledem k tomu, že jsi jeden z mála gangsterů na sp, které jsem si opravdu maximálně oblíbil, tak ti tady tak veřejně musím poblahopřát. :D
Takže všechno nejlepší, hodně štěstí zdraví. jazyk K sp ti nic přát nebudu to je zbytečné. :D Takže hlavně ať si spokojený v životě chlape. :D A nepodělej si na sp to, že jsi můj oblíbený gangsterko o zbytku toho dobytku co tam je se to říct nedá. :D K tobě jich patří jen pár a oni to ví zbytek je hnus. :D :D
Tak ještě jednou ať se ti daří. :D
I kill people and I like it
Geroj
Aktualizoval som pár vecí! Smile
gummy
Citace
Geroj napsal:
Výška: fúú, možno doplním

jojo dopln, tesim se az si udelam figurinu presne podle tebe. A pak se s ni budu kamosit. Inak vizitka ujde, neni to nic prevratneho. Je tezke udelat prevratnou vizitku, ATomas to umí, ale nechce se mu. Jinak jsi asi dobry hrac, nevim, moc te neznam. At se dari. (:
Geroj
Dik kamo, si šef
Dreamys
Ahoj,
Ze začátku jsme se sakra nemuseli.. vlastně vždy když jsme jeden z nás přišli na server jenom jsme do sebe rýpali.. poslední dobou mi to mezi námi příjde celkem ok, tak snad to tak i zůstane.. příjdeš mi celkem v pohodě, hodně štěstí v reálu i ve virtuálu Smile
SenSuj
Čč Geroj, píšu ti sem jenom abych byl IN jako ostatní. Kappa
I přesto že si mě kicknul z gangu, tak musím uznat že jsi frajeris jako já, možná 0,1% menší. Tudi jako největší frajeris tě můžu uznat jako mého zástupce, v funkci "zástupce největšího frajerise". Já vim je to funkce s uplně top jménem.
Jinak jako GL do života a sraz ještě pár srnek, nosí to štěstí. Kappa

//PS: Přidej mě do těch označenejch lidí.
Rpph
Zatial najkrajšia vizitka akú som kedy videl, dobrý kamarát Kappa vela šťastia v reále Jsi dobrý! SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
Qvosty_
Ahoj. Dobrá vizitka. Čau. *COOOOL*
img.tpx.cz/uploads/asgasgas.gif

test
Shock_
Jedna z nejkvalitnějších vizitek za poslední dobu ! Palec hore (y)
Hrač vklidu moc se neznáme, ale podle toho jak to sleduju tak bych neřekl pul škaredého slova Smile
Ať se ti daří hlavně v realu Čauko
+ MÁŠ BAWORAKA CO ZNAMENA U ME VELKE + (Y)
Geroj
Diky za komenty hošani, ked budem doma tak to doplnim určite, shock dik ale bavorak je bratov aj ked sa o neho dost staram pretoze on o to moc zaujem nema, ja riešim udržbu viac menej, inak ss na ňom luxusne jazdí.
Kawa
Vitaj, pritelu. Podme k vizitke. Pekna, strucna a ako z ciernobieleho filmu. A to sa mi páči. Si v pohode ziadne výhrady. Ale predsa sa tu nieco nájde - ked sa pustis na skype so mnou do konverzácie a otvoríš ústa, nemá to konca kraja. Máš zmysel pre humor. A keď ťa tam pocuvam v tej nekonecnej konverzácii sa aj zasmejem :D. Potom ako vznikol pojem "koliesko" a následne aj gang kolieska vieme. V kocke. Si dobrý kamarát a dobrý rečník. Nech sa ti darí a koliesko fičí z vetrom o závod Hi Smile
Geroj
Citace
Kawa napsal:

Vitaj, pritelu. Podme k vizitke. Pekna, strucna a ako z ciernobieleho filmu. A to sa mi páči. Si v pohode ziadne výhrady. Ale predsa sa tu nieco nájde - ked sa pustis na skype so mnou do konverzácie a otvoríš ústa, nemá to konca kraja. Máš zmysel pre humor. A keď ťa tam pocuvam v tej nekonecnej konverzácii sa aj zasmejem :D. Potom ako vznikol pojem "koliesko" a následne aj gang kolieska vieme. V kocke. Si dobrý kamarát a dobrý rečník. Nech sa ti darí a koliesko fičí z vetrom o závod Hi Smile



Koliesko je zmysel života a pochopi to málo kto, vlastne len niekto kto sedel v bmw a vie si domyslieť čo to je koliesko a aka super vec to je :D dik za koment gay
Wanksta
Awesome vizitka,kus peknej práce s grafikou. Good job.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=11031
Kanye
No doplň tú výšku :D vizitka gut, nadpisy sa mi páčia najviac Palec nahoru
Fatalqo_
Geroj je prostě sefis. Vizitka luxus tak jako hráč. Potkali jsme se ve starém wstl. Gl v životě a starej se o to BMW co nejvíce
Geroj
Citace
kanye napsal:

No doplň tú výšku :D vizitka gut, nadpisy sa mi páčia najviac Palec nahoru


Ja niesom vysoký moc :D
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
34 Hlasů
40%
Ano, ale hokej moc nesleduji
15 Hlasů
17%
Ano, těším se na gaučové trenéry
15 Hlasů
17%
Ne
13 Hlasů
15%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
10%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 21