Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Vizitka = [Z]acek[D]an
Zacek
img.tpx.cz/uploads/dan01.png


Ahoj! Vítám Vás všechny u vizitky, doufám, že se bude líbit a něco se o mě dozvíte. Smile

Minulost

Helper 20.8.2015 - 13.10.2015

Administrátor 13.10.2015 - 10.1.2016


Minulost :

Moderátor 8.12.2017 - 17.2.2018

Administrátor 17.2.2018 - 26.2.2019 (Dobrovolný odchod z AT, kvůli nedostatku času.)




Citace
A teď k přítomnosti :

Jak se říká, do třetice všeho dobrého. Naposled to zkusím, už jsem si v životě vyřešil důležité věci a nějaký čas se na tuhle srdcovku prostě najít musí! Takže, snad se mnou budete mnozí spokojení, budu se snažit.

Moderátor 20.10.2020 - ???








Váš nick na serveru: [Z]acek[D]an, dnes už jen [Z]acek

Odehrané hodiny na serveru: 3444Jooo

Váš bankovní obnos: +-100mg

Nasbíráno marihuany: Pár gramů na šlukaa, asi 22kg

Vlastním dům číslo: Apartmán 1245, přijď se mrknout

Můj oblíbený administrátor: Všichni !Kytka pro tebe

Můj nejoblíbenější příkaz serveru: /pvydelky 57 :D/info, /kill, /admins. /getid, /port, (/mute, /ban, /getinfo, /doin...)

Mé oblíbené vozidlo: Infernus, Sultan, Sandking, Cadrona, Sadler

Má oblíbená práce na serveru: Hasič, Rusák, Kamioňák, Taxikář, Dealer

Ohodnoťte známkou práci administračního týmu : -1





img.tpx.cz/uploads/dan03.png

Jméno: Daniel

Příjmení Žáček

Kontakty: SKYPE: daniel.zacek5

Kraj : Jihomoravský kraj

Jazyky: Čeština, angličtina, němčina

Děti : Nemám

Kde bydlím : V bytě

Sexuální orientace : Heterosexuál







img.tpx.cz/uploads/dan05.png


Barva očí:Hnědá

Barva vlasů: Hnědo černá

Brýle: Nepotřebuji

Vousy: Oholené, strniště, bradka

Fotografie :


img.tpx.cz/uploads/ůjklljbnljb.png





img.tpx.cz/uploads/dan06.png


Kouření: Vaping Správně

Alkohol: S mírou

Sex: Sex





img.tpx.cz/uploads/dan07.png


Zájmy: Kytara(jsem učitel)

Sport: Kolo, posilovna.

Hudba : Metal,Rock,Punk a Drum n Bass, Rap

Zvíře: Pesa






img.tpx.cz/uploads/dan08.png


Moje webová stránka: Error

Oblíbené jídlo: Bramborový gulášek

Oblíbené pití: Pivo!

Oblíbený film: Project X Pivo

Oblíbená kniha: Nečtu

Oblíbená barva: Černá, modrá, červená


LIDI NA KTERÉ NEZAPOMENU

Předem bych chtěl říct, že mám na nicky blbou paměť, takže tam určitě nejste všichni, ale stačí se připomenout Smile
Tyhle lidi pro mě zde na SP hodně znamenají, díky za vše.


Wery - Werunko u tebe prostě musím začít Smile Poslední dobou jsem si tě hodně oblíbil a nejspíš tomu pomohl i ten náš srázek. Hodně mi sedíš jak z adminské, hráčské, tak i osobní stránky. Moc času na hraní spolu nemáme, ale to je pochopitelné. Nebudu tu psát nějaký sloh, však ty víš Smile

Kikush - Tak tady je to stejné jak u Wéry. Akorát mě mrzí, že se na SP moc nevídáme. My se známe chvilku právě z toho srázku a jsem za to rád. Smile

Vikush - Viki už dlouho na SP nehraje, což mě mrzí, za svých časů super adminka a milá hráčka. Nevím co víc napsat je to hodně dávno :D

KuBCa_ - Tak tady je to jasné, místo tady jsem ti slíbil, když už sis dal práci si mě napsat do své vizitky :D Kámo, tolik bych toho chtěl říct, ale to bychom tu byly do večera :D Zkrátím to..symtatický člověk, trošku se v tobě i vidím, klidný pohodář. K tobě jsem nikdy nic neměl ba naopak, byl jsem rád za naše společné aktivity (#nohomo). Jsem rád, že ti to v AT vyšlo a doufám, že se tam někdy spolu uvidíme Smile

Fatalqo - Fatale, my jsme spolu zažily převážně firmy a sraz. Si v pohodě, pomohl si mi, takže jsem ti zavázán přátelstvím Smile

Mr.Caesar - Céza, Céza. Je to dlouho, ale za našich dob jsme si byly hodně na blízku ve firmách a to převážně kamioňáků. Vždy si mi pomohl, škoda, že už nehraješ.

Bony - Bony, ty to máš teď taky těžké a nehraješ, ale díky za tvé přátelství. Chybí mi ty naše skajpové víkendy s golfem na SP :D

Hrbeeec - No jasně Hřebec :D Tebe snad uctívá každý, takže tu nebudu psát jak si super hráč/admin. My jsme se poznaly tehdá i s Kubcou v Taxi Los Santos, pamatuješ ? Je to už nějakou dobu :D Škoda, že už nehraješ.

Salamoun - my jsme spolu moc nezažily, ale když ano, stálo to za to. Díky za super pokec.

RoyalPilotDown - Pilot byl za mých začátku pro mě důležitý admin, škoda, že to tak dopadlo.

Carbon - My jsme spolu hoodně blbly na skajpu. :D Dva srazy, paráda. Smile

Yamatino108 - Yama, pohodový hráč, za svých dob super admin. Smile

yaroush - Tak Jarda byl super admin, potkaly jsme se na srazu kdysi dávno :D Škoda, že už nehraješ.

OcoNneR - Tady jsme taky něco zažily ve firmách, ikdyž je to dávno blbě se mi to pamatuje :D Jsem rád, že zase začínáš hrát.

Nosferatu - Nosfe, my spolu kolem roku 2015 byly v at už tehdy jsem věděl, že to někam dotáhneš a dotáhnul si, svou práci děláš skvěle, díky co pro nás děláš Smile

Ameli1 - Ameli je super týpek o jeho akcích nemluvím. Svoji práci administrátora odvádí skvěle. Díky za tu čest Hi

jech - inteligentní bytost a super týpek. Hlavně nejvýdělečnější člen firmy :D

Ove8 - Prostě Daneček,Dáme si jedno nee? bratr v chlastu. Jdeme se ztrapnit na SP Hi
Upravil/a Zacek dne 29.01.2021 04:51
carbon
Pěkná vizitka, moooc dobrý skype s tebou :D ty vyhulenče :DD ať se ti daří :D ;)
Zacek
Díky díky :D S tebou také. Díky tobě taky Smile :D
Vikush
Pekná vizoška dano, v pohode hráč :D jazyk *Dobrá práce*
Zacek
Díky Vikuš Smile
Vikush
:O Jakto že si nenapísal Vykuř ? :D to si odfotím, inak ma totiž nevoláš :D
Zacek
Tak to tě tak nazývám jen když tě zdravím ve hře víš :D Ale na srazu to radši říkat nebudu ;) :D
Kolda
Ty draku :DSexHulala
Vikush
Dobre robíš :D by si dostal na zadok Na holou :D
Kolda
Náš Dano má pozastavení :D na 5 dníMám ban
dpq7WImm8w
A Ty máš perma :D Mám ban
Zacek
To je pech ! :D
Upravil/a Zacek dne 17.07.2014 03:24
DenisWeisz
Velkej metalista :D :D Frajer
Zacek
Hej proč všichni musí narážet do mého stylu a nazývat mě ''velkým metalistou'' -_- :D
Frenk98
AHoj, ty jsi mě zaujal už jen kvůli tomu jménu. Můj nejlepší kamarád se jmenuje Daniel Žáček :D :D Akorát on je o 2 roky starší. :D

Z vizitky jsem se hodně dozvěděl, na serveru jsi se mnou mluvil vždy s úctou a projevoval jsi se slušně. Poctivý hráč.
Yamatino108
Fajn hráč.Volali sme spolu na skype kde bola sranda :D.Som rád,že som ťa spoznal :-).
Zacek
Frenk98 : Joo tak to je pecka Smile Jsem rád Smile A někdy možem natočit společné LP, také točím..

Yama : Děkuju Smile To byla eště s naší Vikuš. Vždyt já taky Smile
LuKi_
Pěkná vizitka, hráč v poho.
img.tpx.cz/uploads/gpgifwcs.gif
yaroush
Znám ho, potkali jsme se na sraze... Dobrej týpek :D
Zacek
No eště aby si mě neznal :D Díky ! Smile
Přejít na fórum:
Anketa
Jak budete slavit Velikonoce?
Hrát na SuperParbě.
20 Hlasů
27%
Šupat holky.
24 Hlasů
32%
Velikonoce neslavím.
10 Hlasů
14%
Mám jiné plány.
20 Hlasů
27%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 13