Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Vizitka = [Z]acek[D]an
Zacek
Dneska to opravdu stálo za to, asi musíme omezit alkohol :---)
Ameli1
Nazdar, ani nevim, že jsem ti sem ještě nenapsal :D
No co s tebou ty kluku, doufám, že se brzo dostaneš do toho AT, abys zase rozjel svoje akce, když už jsem si dal práci s tím je nechat obnovit :D.
Jsi fajn týpek, dobře se s tebou kecá, často děláš usměrňovače sporů, což bys nemusel, ale jinak pohoda Smile
Hodně štěstí s tím AT, a drž se Smile
Zacek
Citace
Ameli1 napsal:

Nazdar, ani nevim, že jsem ti sem ještě nenapsal :D
No co s tebou ty kluku, doufám, že se brzo dostaneš do toho AT, abys zase rozjel svoje akce, když už jsem si dal práci s tím je nechat obnovit :D.
Jsi fajn týpek, dobře se s tebou kecá, často děláš usměrňovače sporů, což bys nemusel, ale jinak pohoda Smile
Hodně štěstí s tím AT, a drž se Smile


Ahoooj, nenapsal no ono to bylo oboustranné :D To já taky převelice doufám Smile Díky moc, ale občas se i do sporů pustím, když mám popito :D :D Ještě jednou díky moc Smile
Hi

//EDIT: 4.2.2018 (edit údajů + AT věci)
Upravil/a Zacek dne 04.02.2018 20:34
CpT
Ahoj mi sa nejako nebavíme ale spory medzi sebou nemáme takže to je fajn čo sa týče vizitky tak je v pohodičke :D nech sa ti darí či už na SP alebo v Reale Hi
Zacek
Citace
CpT napsal:

Ahoj mi sa nejako nebavíme ale spory medzi sebou nemáme takže to je fajn čo sa týče vizitky tak je v pohodičke :D nech sa ti darí či už na SP alebo v Reale Hi


Ahoj CpT. Díky za komentář, ať se v OA daří atak celkově ;)
DangerRMV
Gratulace kamaráde, že jsi řadovýýýýý. Opravdu si překvapil a vykonával si své práce na post moderátora na výbornou a konečně máš tuto odměnu. Poctivý a chytrý administrátor na svém místě. Jo a neboj... --> Dáme si jedno nee?
Kacka
Dane moc ti gratuluji k řadovému zasloužil si si to, uz jen proto, co si udělal pro mě, a jak pomahas hráčům, dekuji ti i za tvou pomoc, a hlavně musíme dát zas Discord. Ještě jednou moc gratuluji Smile Přála sem ti to, ať se daří v realu i na sp. Smile
Zacek
Citace
Kacka1997 napsal:

Dane moc ti gratuluji k řadovému zasloužil si si to, uz jen proto, co si udělal pro mě, a jak pomahas hráčům, dekuji ti i za tvou pomoc, a hlavně musíme dát zas Discord. Ještě jednou moc gratuluji Smile Přála sem ti to, ať se daří v realu i na sp. Smile



Děkuji Kačko. Snad budou spokojení i ostatní hráči :D Ať se ti daří též. Good job!
Zacek
Citace
Ove8 napsal:

Gratulace kamaráde, že jsi řadovýýýýý. Opravdu si překvapil a vykonával si své práce na post moderátora na výbornou a konečně máš tuto odměnu. Poctivý a chytrý administrátor na svém místě. Jo a neboj... --> Dáme si jedno nee?


Díky, díky, díky Jooo Už ho chladím Dáme si jedno nee? :D






Citace
Kacka1997 napsal:

Dane moc ti gratuluji k řadovému zasloužil si si to, uz jen proto, co si udělal pro mě, a jak pomahas hráčům, dekuji ti i za tvou pomoc, a hlavně musíme dát zas Discord. Ještě jednou moc gratuluji Smile Přála sem ti to, ať se daří v realu i na sp. Smile



Děkuji Kačko. Snad budou spokojení i ostatní hráči :D Ať se ti daří též. Good job!
KoLoB
Tak Dane.. Nevim jestli jsem ti uz sem psal ale myslim ze ne :D
Poznaly jsme se tak ze jsme se navzajem ( nebo to bylo jednostranne? ) nemely radi, nejak te stvalo to co delam a me stvalo ze se do me staras, ale casem mi doslo ze jsi to nemyslel spatne. Vklidu chlap, dobry hrac i majitel firmy :D
No a ted, kdyz jsi nastupoval na moderatora tak jsem myslel ze me klepne, takovej moralizator do AT, to zas bude saskarna... No a po prvnim tydnu jsem te nejak poznal vic, takoveho jaky doopravdy jsi a jsem fakt rad. Beztebe by to tam nemelo takove grady :D nebudu se tu nejak rozepisovat, moc nato nejsem :D
Opravdu a opravdu ti z celeho mozku gratuluju k postupu na post radoveho Administratora! A jinak sorry za interpukci, na mobilu by mi to jinak trvalo hodinu napsat :D
Zacek
Citace
KoLoB napsal:

Tak Dane.. Nevim jestli jsem ti uz sem psal ale myslim ze ne :D
Poznaly jsme se tak ze jsme se navzajem ( nebo to bylo jednostranne? ) nemely radi, nejak te stvalo to co delam a me stvalo ze se do me staras, ale casem mi doslo ze jsi to nemyslel spatne. Vklidu chlap, dobry hrac i majitel firmy :D
No a ted, kdyz jsi nastupoval na moderatora tak jsem myslel ze me klepne, takovej moralizator do AT, to zas bude saskarna... No a po prvnim tydnu jsem te nejak poznal vic, takoveho jaky doopravdy jsi a jsem fakt rad. Beztebe by to tam nemelo takove grady :D nebudu se tu nejak rozepisovat, moc nato nejsem :D
Opravdu a opravdu ti z celeho mozku gratuluju k postupu na post radoveho Administratora! A jinak sorry za interpukci, na mobilu by mi to jinak trvalo hodinu napsat :D



Wau, super komentář. Kytka pro tebe
No to byl ten non-stop večer, kdy wery dávala parkour :D Poté jsem měl špatný den a vyblil jsem se ti do vizitky no což. Je pravda, že jsem jiný na lidi co neznám a jiný na lidi co znám, což je bohužel chyba, ale s tím už nic nenadělám, takže se všem omlouvám a pokud vám to vadí, tak se se mnou spřátelte nebo si polibte prdel :D :D Díky moc Smile Hi
Zrušený účet
Jak tak koukám, tak ses konečně dostal tam o čem jsi cca třičtvrtě roku básnil. Tak hodně štěstí a pevné nervy. ;)
Jinak co k tobě? Fajn kluk, jak ve hře, tak i v realitě. Ochotný, přátelský a taky pěkně ukecaný. :D No doufám, že se na jaře, nebo v létě uvidíme a nebo v létě společně s Wery něco podnikneme. ;)
Pandy
Citace
Kikush napsal:

Jak tak koukám, tak ses konečně dostal tam o čem jsi cca třičtvrtě roku básnil. Tak hodně štěstí a pevné nervy. ;)
Jinak co k tobě? Fajn kluk, jak ve hře, tak i v realitě. Ochotný, přátelský a taky pěkně ukecaný. :D No doufám, že se na jaře, nebo v létě uvidíme a nebo v létě společně s Wery něco podnikneme. ;)


No prej pojedeme, ale musíme mu přispět na benál :D Chce to zase nějaký Vánočky a koláče, ty byly posledně TOP a taky na pivoooooo :D

Jinak Danča, jsem ráda, že jsme kolegové, snad Ti to vydrží tentokrát déle a budeš taky můj všestranný kolega, nejen Pan Dotaz :D Takže Ti gratuluji k postu Admina a hodně nervů s děckama, co si rádi dokazují své herní EGO B)
Zacek
Citace
Kikush napsal:

Jak tak koukám, tak ses konečně dostal tam o čem jsi cca třičtvrtě roku básnil. Tak hodně štěstí a pevné nervy. ;)
Jinak co k tobě? Fajn kluk, jak ve hře, tak i v realitě. Ochotný, přátelský a taky pěkně ukecaný. :D No doufám, že se na jaře, nebo v létě uvidíme a nebo v létě společně s Wery něco podnikneme. ;)


Noo. já o tom básnil déle, ale to je jedno :D Děkuji převelice Smile No v létě je to jistotka !! *VZDAVAMSE*



Citace
Wery napsal:

No prej pojedeme, ale musíme mu přispět na benál :D Chce to zase nějaký Vánočky a koláče, ty byly posledně TOP a taky na pivoooooo :D

Jinak Danča, jsem ráda, že jsme kolegové, snad Ti to vydrží tentokrát déle a budeš taky můj všestranný kolega, nejen Pan Dotaz :D Takže Ti gratuluji k postu Admina a hodně nervů s děckama, co si rádi dokazují své herní EGO B)


Jak jsem psal Kikush, v létě budou brikule i s Panem Dangerem alias Ove8. Dáme si jedno nee? JOHOHOOO!!

Taky jsem rád, tentokrát si to nenechám ujít jak posledně :D Díky Smile Kytka pro tebe
Ruda
Určitě jeden z těch adminů co mi hodně sedí povahově, jseš takovej pozitivní typan, co si dělá srandu a umí se i dobře zbořit, to oceňuju. Taky se na tom serveru tak nějak známe už pár let, ačkoliv nikdy nějak víc, ale to se hádám v následujících měsících pořeší.
Zacek
Citace
Ruda napsal:

Určitě jeden z těch adminů co mi hodně sedí povahově, jseš takovej pozitivní typan, co si dělá srandu a umí se i dobře zbořit, to oceňuju. Taky se na tom serveru tak nějak známe už pár let, ačkoliv nikdy nějak víc, ale to se hádám v následujících měsících pořeší.


Zatím se to rozvíjí dobře, taky mi dost sedíš a věřím, že časem bude vetší spolupráce Smile Děkuji moc za pozitivní komentář Kytka pro tebe
RomaN1
Pěkná vizitka a celkem na pohodu adminstrátor.
Pandy
Přesouvám opět mezi hráče. Děkuji Ti za spolupráci v AT Hi
Diana
Toto sa mi moc neľúbi :/
No je ťa škoda, neviem prečo už nie si v AT, tak trochu som to očakával na základe tvojej aktivity, ale chápem to. Prajem ti veľa šťastia a ďakujem za ochotu pomáhať mi.
Príď niekedy na server. ;)
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Kacka
Dane, já vím žes aktivitu neměl dobrou, i tak jsem ráda, že tě ty roky znám. Byli krušné chvíle, ale i dobré. Pokuď nebudeš hrát samp, doufám že i tak příjdeš na TS pokecat, i tak děkuji ti za všechno, ať se ti daří! Smile
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
20 Hlasů
41%
Ano, ale hokej moc nesleduji
10 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
7 Hlasů
14%
Ne
6 Hlasů
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
6 Hlasů
12%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 11