Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Vizitka = [Z]acek[D]an
LEO
Pohodovej člověk, jeden z mála lidí na SP koho znám osobně díky srazu, co byl před nedávnem :D
HrBeeeC
Ale jo, ve vizitce jsem se dozvěděl dost.
Párkrát už jsme se potkali. Jsi slušný hráč a to se mi líbí. Bohužel jsi konkurence :D Ale což, jak už jsem psal, slušný hráč Smile
unKCooL
Vizitka pěkná,jako hráče tě taky moc neznám,ale doufám že se to změní...
img.tpx.cz/uploads/fifi.png
Zacek
Citácia
kubiczej napsal:

Pohodovej člověk, jeden z mála lidí na SP koho znám osobně díky srazu, co byl před nedávnem :D
Ty si taky v pohodě Smile A děkuju B)

Citácia
HrBeeeC napsal: Ale jo, ve vizitce jsem se dozvěděl dost.
Párkrát už jsme se potkali. Jsi slušný hráč a to se mi líbí. Bohužel jsi konkurence :D Ale což, jak už jsem psal, slušný hráč Smile
Děkuju. Ano potkaly, hlavně ve firmě. Smile

Citácia
unKCooL napsal:
Vizitka pěkná,jako hráče tě taky moc neznám,ale doufám že se to změní...


Díky. Hned jak pujde server tak to možem změnit :D
Zacek
Aktualizováno dne 11.11.2014 18:45 Smile
Chotycansky
Skvělej typan a nejlepší kamioňák na serveru :D (bezkonkurenčně) a samozřejmě "velkej metalista" :D Dobře že sem tě poznal Smile Tenkrát u těch sovětů :D
Dush3yo
Když jsem byl taxikář slyšel jsem pořád jenom o tobě :D Neznám tě sice ale dle vizitky vypadáš jako fajn týpek Smile
Zacek
Citácia
MrCaesar napsal:

Skvělej typan a nejlepší kamioňák na serveru :D (bezkonkurenčně) a samozřejmě "velkej metalista" :D Dobře že sem tě poznal Smile Tenkrát u těch sovětů :D


Díky díky Smile :D Taky jsem rád Smile

Citácia
SamopalAkaSapik napsal:

Když jsem byl taxikář slyšel jsem pořád jenom o tobě :D Neznám tě sice ale dle vizitky vypadáš jako fajn týpek Smile


Jo nějaký čas jsem dělal taxikáe a vlastnil pár firem :D Díky ti Smile
Upravil Zacek dňa 12.11.2014 15:47
AlinoLEk
Vizitka super, niekedy ťa zhliadnem na servere, vyzeraš byť v pohode Smile
Sipoxx
Super týpek.
Je s tebou **** ať už je to SP, sraz, skype či TS.
Prostě řízek jak má být.

P.S. Ještě abys zapomněl na sraz s ATomasem :D Díky
Zacek
Citácia
Sipoxx napsal:

Super týpek.
Je s tebou **** ať už je to SP, sraz, skype či TS.
Prostě řízek jak má být.

P.S. Ještě abys zapomněl na sraz s ATomasem :D Díky




Díky ti Smile s tebou též Smile Zapomnět na ATomase ? :DD To jde ? :D
tomnet
Vypadáš na dvacet, na 15 bych ti vážně ani nepomyslel :D , pamatuji si tě jako pracovitýho kamioňáka, jinak tě ani moc neznám.
rikardo
Vizitka ujde. jazyk Jinak dobrý hráč známe se s firmy, a abych nezapoměl tak i dobrý kamioňák. xDD
Zacek
Citácia
tomnet napsal:

Vypadáš na dvacet, na 15 bych ti vážně ani nepomyslel :D , pamatuji si tě jako pracovitýho kamioňáka, jinak tě ani moc neznám.



Mno slyšel jsem, že vypadám i na 35 :D :D :D Jo mám kamioňáckou firmu, ale poslední dobou mě to nějak nebaví.

Citácia
_XLsOoN_ napsal:

Vizitka ujde. jazyk Jinak dobrý hráč známe se s firmy, a abych nezapoměl tak i dobrý kamioňák. xDD


Díky, známe Smile
OcoNneR
Pěkná vizitka a ty popisy no prostě luxus :3
Zacek
Díky Smile No tak taky kdo je dělal, že :D
Nosferatu
Vizitka je super , pokud si správně pamatuji poznal jsem tě tak asi nejvíc ve firmě myslím že u taxikářů. Si v pohodě hráč dá se s tebou normálně pokecat jsi rozumný a hlavně další člověk co poslouchá pořádnou muziku !!! Jojo Takže jen tak dál ať se ti na SP daří a snad se ještě v nějaké té firmě potkáme ;)
Zacek
Citácia
ST SAITAN napsal:

Vizitka je super , pokud si správně pamatuji poznal jsem tě tak asi nejvíc ve firmě myslím že u taxikářů. Si v pohodě hráč dá se s tebou normálně pokecat jsi rozumný a hlavně další člověk co poslouchá pořádnou muziku !!! Jojo Takže jen tak dál ať se ti na SP daří a snad se ještě v nějaké té firmě potkáme ;)


Díky, známe se přes San Andreas Transport jak jsem ji vlastnil, ale i přes taxikáře Smile Tobě taky.
AndreW_
Hrač v pohode, mal som česť sa stebou stretnúť v kamioniackej firme Blueberry Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14265

Skull SP player since 2012 Skull
Tester team SP since 2020
Yakuza LV Member
Zacek
Citácia
DragonPocket napsal:

Hrač v pohode, mal som česť sa stebou stretnúť v kamioniackej firme Blueberry Smile



Díky Smile
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
7 Hlasov
8%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
15%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
13 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
36 Hlasov
42%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online