Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Vizitka = [Z]acek[D]an
Zacek
Citace
LoaD_ napsal:

Začku, gratuluji k přijetí do AT. Doufám, že s námi dlouho vydržíš a hlavně měj pevné nervy Smile Takže ještě jednou velká gratulace



ŘÁkej mi Dane Smile Díky moc Peckaaaa
HrBeeeC
Hm, jsem nějakej pomalej.. :D

Gratulka k přijetí do AT kámo, snad nám tu vydržíš a neomrzí Tě to. Až budeš chtít s něčím pomoct, napiš - budu čekat.

Vizitku už jsem komentoval tušim. :D
Zacek
Citace
HrBeeeC napsal:

Hm, jsem nějakej pomalej.. :D

Gratulka k přijetí do AT kámo, snad nám tu vydržíš a neomrzí Tě to. Až budeš chtít s něčím pomoct, napiš - budu čekat.

Vizitku už jsem komentoval tušim. :D



:D :D
Díky, snad ne :D Na to už mám někoho jiného, ale popř. zetám ;)
jojo komentoval.*VZDAVAMSE*
Lucian
Vizitka je pěkně udělaná a je i dost obsáhlá. Samozřejmě chválím ty hudební styly které posloucháš protože jsou i mé oblíbené a tvůj zájem o hru na el. kytaru Smile konečně někdo, el. kytara je super, nejlepší hudební nástroj! Smile :3
Zacek
Díky, taky jsem si s vizitkou dal záležet. Taky jsem hleděl, že má někdo stejné zájmy ;) Smile
Jakto, že tě teď na serveru nevídám? :O Když tak písni pokecáme.Hi
Lucian
Tak já jsem teď momentálně pryč, nemám s sebou pc a další věc je, že jsem se stěhovala a neměla jsem nějaký čas vůbec přístup k internetu... No jinak se na serveru ukážu každej den tak ty 2-3 hoďky cca... Jde hlavně o to že levely mám hotové a už mám v té hře vše vyzkoušené, většinu věcí co se dá koupit už jsem měla (teda kromě nemovek, které jsem nikdy nějak nekupovala) no a hledám něco co by mě zase chytlo tak jako dříve například policajt za kterého jsem hrála hodně dlouho, ale bohužel mě to omrzelo no :/ ...Měla jsem několik firem, ale žádné zaměstnání mě zatím stále nechytlo jako tenkrát ten policajt... To jsem u SP seděla od rána do večera :D
Zacek
Aháá, tak jindy Smile Hlavně, že sleduješ web Smile
No to už máš odehrané hoodně noo. Tak snad tě něco začne pořádně bavit. Třeva taxikář, můžeš ke mě do firmy a něco vymyslíme :D
Lucian
No na webu jsem přes mobil :D a na serveru budu zítra Smile to už budu doma tak se tam ukážu a klidně napíšem Smile. No a taxikářskou firmu jsme měli s Carterem nedávno a akorát mě to štvalo :D za 1. neumím řídit a za 2. častokrát nestíhám zákazníky :D ...Chtělo by to něco, kde se jezdí alespoň convoye nebo něco, co pořádně vydělá Smile ale díky za nabídku, třeba to přijdu ještě zkusit Smile
Zacek
Vizitku jsem kompletně předělal, snad se Vám bude líbit. Smile
Dreamys
Vizitka se mi líbí, a to moc.
Na SP mi připadáš dost v pohodě, hlavně si byl schopný admin, škoda že už tam nejsi Smile
Good luck ve virtuálním a hlavně v reálném životě
Zacek
Wau, děkuji moc za hodně pozitivní komentář, hodně mě to zahrálo u srdce. Jaký máš vůbec ty nick? Díky no snažil jsem se, bavilo mě to a dokonce jsem si podal přihlášku, tak uvidíme ;)
AntiS
Super vizitka, super hráč. Čo viac dodať, som rád že som ťa mohol spoznať. Vždy mi vieš poradiť pomôcť a vždy si dobre pokecáme. Máš aj super tvorbu na youtube, nech sa ti darí, len tak dalej. Smile
Smooth
Pěkná vizitka Smile Tak Vaping jo? :D Ja to mám taky jako Koníček :D Smile
Mordis
Ahoj Žáčku! Hi
Vizitka je pěkná, přehledná a plně dostačující Smile
Na serveru s tebou nemám absolutně žádný problém, naopak! Jsi fajn člověk s kterým je hromada srandy :D
Jako majitel firmy si vedeš výtečně, soutěže, obrovské konvoje, prostě se staráš a tak to má vypadat Smile
Tak ti přeji hodně štěstí i nadále a nejen na SP Smile Kytka pro tebe
Zacek
// EDit: omlouvám se nevšiml jsem si ostatních komentů :D

AntiS - Díky moc kámo Smile Taky jsem rád, že jsme se poznaly, hlavně ve firmách Smile Jo na YT se snažím, nejsou to herní videa, ale snažím se Smile


Smooth- Děkuju Smile Ano vaping si nemůžu vynachválit ( SMOK Xcube MINI + TFV4 MINI)


Nazdar Mordo Smile Děkuji, už to chtělo celé předělat :D
Jsem rád za pozitivní komentář, děkuju moc. Smile
Upravil/a Zacek dne 05.10.2016 17:44
Gargy
Ahoj rád ti jsem taky něco napíšu podle mě to máš v hlavě pořádku snad někdy zas pokecáme na ts a snad ti vydrží dlouho ta 210(babetta) :D vizitka gut.
Zacek
Díky moc Smile A zase ti ''nepůjde'' mikrofon že :D Jasnýýýý vydrží neboj :D
Smooth
Ja mam RX200s+Cerabis Ceravape,wotofo ice a konvicku a turbo,a mam v merku crius plus :D Smile
Zacek
Citace
Smooth napsal:

Ja mam RX200s+Cerabis Ceravape,wotofo ice a konvicku a turbo,a mam v merku crius plus :D Smile



Jo vypadá to namakaně. Jinak Crius je fajne Smile
Fatalqo_
CS
Hráč bomba to samé i člověk :D
Umíme spolu pokecat Smile Dobrý člověk který neprovokuje / nepodvádí Smile
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
6%
Nábory
6 Hlasů
7%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
35 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
9%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 9