Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Vizitka = [Z]acek[D]an
Zacek
Citácia
Fatalisto napsal:

CS
Hráč bomba to samé i člověk :D
Umíme spolu pokecat Smile Dobrý člověk který neprovokuje / nepodvádí Smile


cscs, díky moc Smile Myslím si to samé, díky, že jsme se mohly poznat Smile
Hi
Upravil Zacek dňa 08.10.2016 11:47
evry
Vizitka pěkná.Hráč v pohodě rád s tebou kecám.Zbytečně neprovokuje pomáhá.A držím palce ať ti to výjdeJooo
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21351

i.imgur.com/WHTT459.gif
Zacek
Citácia
Ev3ry napsal:

Vizitka pěkná.Hráč v pohodě rád s tebou kecám.Zbytečně neprovokuje pomáhá.A držím palce ať ti to výjdeJooo



Děkuji moc Smile
Hi
Upravil Zacek dňa 30.04.2017 12:11
NiKo_
Hráč super, vizitka pekná Smile
Dúfam že predáš tuning :D Kappa
Zacek
Citácia
NiKo_ napsal:

Hráč super, vizitka pekná Smile
Dúfam že predáš tuning :D Kappa


Díky Smile No to si věříš až moc..ten budu mít ještě dloooouho :D
Upravil Zacek dňa 02.05.2017 13:17
Zrušený účet
Pohodový a taky pěkný chlapec. Pusa rofl
Jeden z mála lidí, který mi příjde v pohodě a dá se s ním taky dobře pokecat. Admin jsi též nebyl špatný. Smile
Párkrát jsme spolu volali, ale to bylo hódně dávno. Mohli bychom to někdy zopakovat. :D
Zacek
Citácia
Gigush napsal:

Pohodový a taky pěkný chlapec. Pusa rofl
Jeden z mála lidí, který mi příjde v pohodě a dá se s ním taky dobře pokecat. Admin jsi též nebyl špatný. Smile
Párkrát jsme spolu volali, ale to bylo hódně dávno. Mohli bychom to někdy zopakovat. :D


A ty pěkná slečna Kytka pro tebe(ikdyž si mi neposlala fotku :DD)
Díky moc, takový komentář mě opravdu těší Smile Někdy jak se potkáme na serveru určitě zavoláme. Smile
Upravil Zacek dňa 05.07.2017 02:52
Neophyte
Dane Dane ahoj,
projíždím to sem tam zda jsem Ti zde už nehodil komentář a ono hodil. Aleee...
Můj minulý komentář směřoval pouze k Tvému přijetí do AT, nikoliv k Tobě nebo k Tvé vizitce. Takže bych tedy začal Tvou vizitkou, která má stručný obsah, obsahuje barvy, bez kterých Ty nedáš ani ránu obzvlášť tedy ta Červená :D Za vizitku Ti dávám jako v prostřenu Karlovi 3 body, nic moc no mohla být lepší... Ne samozřejmě vizitka se mi líbí jak graficky tak i obsahově Smile Takže palec hore*COOOOL*
No nyní přejdu na nás dva.
Seznámili jsme se tehdy ve firmě, kterou vlastnil Hrb, jednalo se tedy o firmu Taxi Los Santos kde jsme se oba zakecali a později jsme si i povolali. Z mého pohled na Tebe nemůžu říct nic, co by Tě mělo jakýmkoliv způsobem srazit. Vždy když jsem potřeboval pomoc, tak si nabídl svou pomocnou ruku, dokážeš si obhájit svůj názor a to v rapidně velkém obsahu, což se mi na Tobě líbí. Doufám, že zde na serveru budeš hrát ještě hodně dlouho a v co víc doufám je to, že se oba setkáme v AT a něco spolu podnikneme, slibujeme si to už roky, tak je na čase to splnit. Hodně štěstí bratře Kamarádi
Zacek
Citácia
kuBCa_ napsal:

Dane Dane ahoj,
projíždím to sem tam zda jsem Ti zde už nehodil komentář a ono hodil. Aleee...
Můj minulý komentář směřoval pouze k Tvému přijetí do AT, nikoliv k Tobě nebo k Tvé vizitce. Takže bych tedy začal Tvou vizitkou, která má stručný obsah, obsahuje barvy, bez kterých Ty nedáš ani ránu obzvlášť tedy ta Červená :D Za vizitku Ti dávám jako v prostřenu Karlovi 3 body, nic moc no mohla být lepší... Ne samozřejmě vizitka se mi líbí jak graficky tak i obsahově Smile Takže palec hore*COOOOL*
No nyní přejdu na nás dva.
Seznámili jsme se tehdy ve firmě, kterou vlastnil Hrb, jednalo se tedy o firmu Taxi Los Santos kde jsme se oba zakecali a později jsme si i povolali. Z mého pohled na Tebe nemůžu říct nic, co by Tě mělo jakýmkoliv způsobem srazit. Vždy když jsem potřeboval pomoc, tak si nabídl svou pomocnou ruku, dokážeš si obhájit svůj názor a to v rapidně velkém obsahu, což se mi na Tobě líbí. Doufám, že zde na serveru budeš hrát ještě hodně dlouho a v co víc doufám je to, že se oba setkáme v AT a něco spolu podnikneme, slibujeme si to už roky, tak je na čase to splnit. Hodně štěstí bratře Kamarádi


Kubo Kubo ahoj,
tvůj komentář mě srazil až k sousedům. Vizitka stojí za prd to sám vím, chci ji časem vylepšit, ale grafiku neumím a taky něco z někým vymyslet není žádná sranda. Na staré časy moc dobře pamatuju, dokonce jsme si ji u nedávno připomněli a firmu Taxi Los Santos jsme vlastnily. Jsem rád, že to tak vidím a nesmírně si toho cením. Já taky doufám, že se tu ještě nějaký Pátek zdržím a budu za sebou mít takové lidi jako jsi ty sám. Taky moc doufám, že se tam znovu setkáme a znovu říkám, protože už jsme tam jednou spolu byly, pamatuješ ? :D
Zatím se měj Hi


// EDIT + NOVINKA: LIDI NA KTERÉ NEZAPOMENU Smile
Upravil Zacek dňa 07.10.2017 13:16
Pandy
Citácia
Wery - Werunko u tebe prostě musím začít.Poslední dobou jsem si tě hodně oblíbil a nejspíš tomu pomohl i ten náš srázek. Hodně mi sedíš jak z adminské, hráčské, tak i osobní stránky. Moc času na hraní spolu nemáme, ale to je pochopitelné. Nebudu tu psát nějaký sloh, však ty víš.


Ahojky,
óóó děkuji Ti za takovej koment ke mě, to celkem potěší a zahřeje. Kytka pro tebe Jinak jsem ráda, že jsi dalším človíčkem co jsem poznala i v reálu. Ten náš výlet byl fakt super a tam kde jsme byli všichni mi to zase připomělo moje "mládí" :D Takže doufám, že zase nějaký ten výlet bude jak bude teplo, protože to Lavinový pivo bylo prostě boží.
Takže Ti děkuji za koment a zase někdy naviděnou. Ať už na serveru nebo v reálu Smile
Zacek
Citácia
Wery napsal:

Citácia
Wery - Werunko u tebe prostě musím začít.Poslední dobou jsem si tě hodně oblíbil a nejspíš tomu pomohl i ten náš srázek. Hodně mi sedíš jak z adminské, hráčské, tak i osobní stránky. Moc času na hraní spolu nemáme, ale to je pochopitelné. Nebudu tu psát nějaký sloh, však ty víš.


Ahojky,
óóó děkuji Ti za takovej koment ke mě, to celkem potěší a zahřeje. Kytka pro tebe Jinak jsem ráda, že jsi dalším človíčkem co jsem poznala i v reálu. Ten náš výlet byl fakt super a tam kde jsme byli všichni mi to zase připomělo moje "mládí" :D Takže doufám, že zase nějaký ten výlet bude jak bude teplo, protože to Lavinový pivo bylo prostě boží.
Takže Ti děkuji za koment a zase někdy naviděnou. Ať už na serveru nebo v reálu Smile


Nemáš vůbec zač Smile Něco ještě určitě podnikneme ;)
Upravil Zacek dňa 07.10.2017 16:35
CumShot
Děkuju moc za označení a taky za možnost sdílet a rozvíjet s Tebou firmu, jsem rád, že tě arcivévoda dytknejt dotáhal na na tsko za náma, řekl bych, že jsme si dost sedli ;)
Zacek
Citácia
Pattik napsal:

Děkuju moc za označení a taky za možnost sdílet a rozvíjet s Tebou firmu, jsem rád, že tě arcivévoda dytknejt dotáhal na na tsko za náma, řekl bych, že jsme si dost sedli ;)


Nemáš vůbec zač ;) Firma běží neskutečně a to je jen dobře. Díky Smile


Hi
Kacka
Ahoj Dane.Smile jsi v pohodě člověk bavíme se skoro furt na TS :D Když je čas :D Prostě je s tebou sranda, vím že to trvalo třeba 2 Hodiny, než jsem mluvila. :D Jinak vizitka pěkná, ať se ti daří v reálu i v SP :D A užívej Bezpečaka :D
Zacek
Citácia
Kacka1997 napsal:

Ahoj Dane.Smile jsi v pohodě člověk bavíme se skoro furt na TS :D Když je čas :D Prostě je s tebou sranda, vím že to trvalo třeba 2 Hodiny, než jsem mluvila. :D Jinak vizitka pěkná, ať se ti daří v reálu i v SP :D A užívej Bezpečaka :D


Ahoj Kači Smile
Děkuji za kladný komentář, potěší. Nemám proti tobě nic, pěkné se s tebou povídá. Bezpečnost budu užívat a ty užívej dealera.
Hi
DangerRMV
Tak dá se říci, že jsi král no. Hlavně král chlastu společně s jechem. Ožerem se spolu zase ve čtvrtek večer z Božkova. Otevřu můj domácí bar a rozjedeme to. Jsi pohodový hráč a velký adept na admina, už máš dávno být. Ať se daří
Zacek
Citácia
Ove8 napsal:

Tak dá se říci, že jsi král no. Hlavně král chlastu společně s jechem. Ožerem se spolu zase ve čtvrtek večer z Božkova. Otevřu můj domácí bar a rozjedeme to. Jsi pohodový hráč a velký adept na admina, už máš dávno být. Ať se daří



Ohohohoo, Ove zdá se to kralování nám jde :D Musíme dokoupit bar. Díky za přízeň nesmírně si toho vážím Smile

Hi
jech
Kvalitní kamarád a dobry typek na pokecání :D jen tak dál příteli! super vizitka Pivo
Zacek
Citácia
jech napsal:

Kvalitní kamarád a dobry typek na pokecání :D jen tak dál příteli! super vizitka Pivo


Na to dáme panáka kamaráde a to hned o víkendu Smile Díky moc Kytka pro tebe

Hi
DangerRMV
Citácia
ZacekDan napsal:

Citácia
jech napsal:

Kvalitní kamarád a dobry typek na pokecání :D jen tak dál příteli! super vizitka Pivo


Na to dáme panáka kamaráde a to hned o víkendu Smile Díky moc Kytka pro tebe

Hi


Jak píše jech, musím souhlasit. Jo to dáme vole! Ale všichni tři!!!!! DO MRTVA! Klasicky. Dáme si jedno nee? Dobrou
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
16 Hlasov
38%
Ano, ale hokej moc nesleduji
10 Hlasov
24%
Ano, těším se na gaučové trenéry
7 Hlasov
17%
Ne
5 Hlasov
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
4 Hlasov
10%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 15