Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
TOMORROWLAND INFO
DenisWeisz
TOMORROWLAND COMMING SOON
Mrzí mě, že nevyšel poslední TM na konci prázdnin, jelikož zrovna byly problémy se serverem. V jednání je již další Tomorrowland, náklady na výhry půjdou z příspěvků od Vás. Novinkou bude, že tentokrát se to bude vysílat formou live mixu, takže žádný předem připravený set ale živé "vystoupení". Tím pádem nebude hrozit problém, že při spadnutí hry už nic neuslyšíte Smile


Mrkni na preview chystaného tracku:
https://facebook.com/video.php?v=3624...7583908901

Program:


1) Příprava, portování hráčů na tuning sraz

2) Tuning sraz, vyhlášení. Nástup do autobusů přepravující hráče přímo na Tomorrowland

3) Příjezd, vyklizení podia.

4) Začátek party, v průběhu vyhlášení tomboly, či jiných soutěží o různé ceny (Tombola, Nej. outfit na party apod.)

5) Zakončení setu a celé párty, rozdání všech cen, popř. dobrovolná after(house)party :D




Novinky, chyby & připomínky:


1) Pokud pamatujete na úplně první Tomorrowland, zřejmě jste postřehli, že pokud hráči spadla hra, nemohl už slyšet hudbu. Tento problém je již vyřešen živým přenosem na internetovém rádiu. Rozhodl jsem se také hrát bez předem připravovaného setu, tzn. že i hrát budu naživo.

2) Problém s hráči vůči akci & tombole. Tombola vybírá náhodné hráče, kteří se jí zúčastnili, mají na to právo i admini. Šanci na výhru má úplně každý.


Tento příspěvek se bude stále aktualizovat, takže sem choďte pro nejnovější info ! Popřípadě pište do komentářů vaše připomínky a dotazy k akci



TOMORROWLAND DONATORS
Příspěvky nad 1mg


KornY
100 dní PREMIUM


Yamatino
Vozidlo FLASH


DenisWeisz
5 000 000 $


Kikush
5 000 000 $


Wolfenstein
1 200 000 $


Macik
2 000 000 $






Jinak se zde můžete podělit o vaše foto / video z akce, či Vaše připomínky a názory Smile U ostatních příspěvků jsem už nějaké viděl a super

Nápad & Muzika: DenisWeisz
Stages: stinG_, The_Andrew, Luki_
Upravil/a DenisWeisz dne 05.11.2014 10:39
HeWhoMustNotBeNamed
Pěkný, možná taky něco přihodím. Smile
A k tomu videu, mám cca 60gb z dneška z tomorrowlandu, ale nakonec to upravovat nebudu. Dal jsem si to na exterák, tak někdy v budoucnu možná..
Yamatino108
Tiež som ochotný prispieť Smile.
LuKi_
img.tpx.cz/uploads/Tuningsraztomorrwland.png
Jedna fotka z tuningu, ale fotil jsem ještě jednu jak jsme byli v SF, zkusím to potom najít a dám to sem. Jinač stingovi se také nedivím, pod tím neustýlím osočováním.Jinač akce byla pěkná, já to slyšel furt, krásný songy, takže *Dobrá práce*
img.tpx.cz/uploads/gpgifwcs.gif
DenisWeisz
Citace
Pixel napsal:

Pěkný, možná taky něco přihodím. Smile
A k tomu videu, mám cca 60gb z dneška z tomorrowlandu, ale nakonec to upravovat nebudu. Dal jsem si to na exterák, tak někdy v budoucnu možná..


Bylo by super, kdyby jsi aspoň poslal nějaké záznamy a udělal se z toho trailer na příští akci Smile

Yamatino: Tak když uvidíš mě na SP, nebo Stinga a pošleš něco, tak napiš k tomu i PM, že to posíláš na tomorrowland a hlavně kolik jsi poslal, aby jsme si to poznamenali, díky za ochotu Smile

Jinak Luki_ tady jde vidět že účast byla velká, s tím, že čtvrtina hráčů tam chyběla, protože jim to spadlo :D
DenisWeisz
PŘÁSPĚVEK EDITNUTÝ
Yamatino108
Už sa tešímJooo.Som rád,že som mohol prispieť aspoň drobnosťou Smile.
DenisWeisz
Citace
Yamatino108 napsal:

Už sa tešímJooo.Som rád,že som mohol prispieť aspoň drobnosťou Smile.


Ceníme si toho ! Připsal jsem tě do TOMORROWLAND DONATORS Smile
Skiper
Yeah. 2.8 prídem z dovolenky. Určite sa stavím.
A otázka. Začalo to o 17:00. Do kolkej to cca bolo?
DenisWeisz
Citace
Skiper napsal:

Yeah. 2.8 prídem z dovolenky. Určite sa stavím.
A otázka. Začalo to o 17:00. Do kolkej to cca bolo?


Nechci kecat, ale myslím, že akce trvala skoro 80 minut, takže nějak hodinu a 20 minut cca Smile
Skiper
Citace
DenisWeisz napsal:

Citace
Skiper napsal:

Yeah. 2.8 prídem z dovolenky. Určite sa stavím.
A otázka. Začalo to o 17:00. Do kolkej to cca bolo?


Nechci kecat, ale myslím, že akce trvala skoro 80 minut, takže nějak hodinu a 20 minut cca Smile

Super,to neni tak vela. Myslel som,že to bolo dlhšie :D
A neuvažovali ste o tom,že to bude skôr?
DenisWeisz
Myslíš, co se týče začátku akce, nebo datumu? Jestli datumu, tak napadl mě pátek, to se ještě může změnit, ale to až v příštích akcích, teď necháme tu sobotu Smile A co se týče času, řekl bych že těch 17:00 je akorát, v tuhle dobu je na serveru nejvíce hráčů i když o prázdninách je to individuální Smile
Zrušený účet
Byla to super akce a těším se na další až bude. Budu klidně ochotná přispět 5mg na tombolu, aby jste něco pokoupili nebo sehnali. Smile
DenisWeisz
Citace
Gigush napsal:

Byla to super akce a těším se na další až bude. Budu klidně ochotná přispět 5mg na tombolu, aby jste něco pokoupili nebo sehnali. Smile


To by jsi byla moc hodná, děkujeme Smile Pak si napíšeme ve hře Smile
Skiper
Citace
DenisWeisz napsal:

Myslíš, co se týče začátku akce, nebo datumu? Jestli datumu, tak napadl mě pátek, to se ještě může změnit, ale to až v příštích akcích, teď necháme tu sobotu Smile A co se týče času, řekl bych že těch 17:00 je akorát, v tuhle dobu je na serveru nejvíce hráčů i když o prázdninách je to individuální Smile

Myslel som čas. Ale máš pravdu,vtedy je tam toho najviac.
stinG_
Znovu? :D
DenisWeisz
Citace
stinG_ napsal:

Znovu? :D


Říkal jsem ti ať s tím počítáš :D Do toho týdne se mezitím obrníš proti Haters, natrénuješ nervy a hurá do toho :D
Wolf
Citace
LuKi_ napsal:

img.tpx.cz/uploads/Tuningsraztomorrwland.png
Jedna fotka z tuningu, ale fotil jsem ještě jednu jak jsme byli v SF, zkusím to potom najít a dám to sem. Jinač stingovi se také nedivím, pod tím neustýlím osočováním.Jinač akce byla pěkná, já to slyšel furt, krásný songy, takže *Dobrá práce*


No jo, to moje bývalé zelené žihadlo vidím až odsud.

Jinak akce se mi líbila, až na to moje neustálé padání...
Na serveru Vám pošlu nějaké prašule. :D
gNgCzech
Citace
Wolfenstein napsal:

Citace
LuKi_ napsal:

img.tpx.cz/uploads/Tuningsraztomorrwland.png
Jedna fotka z tuningu, ale fotil jsem ještě jednu jak jsme byli v SF, zkusím to potom najít a dám to sem. Jinač stingovi se také nedivím, pod tím neustýlím osočováním.Jinač akce byla pěkná, já to slyšel furt, krásný songy, takže *Dobrá práce*


No jo, to moje bývalé zelené žihadlo vidím až odsud.

Jinak akce se mi líbila, až na to moje neustálé padání...
Na serveru Vám pošlu nějaké prašule. :D


WOLFENSTEIN poděkuji ti aspoň takhle z mého starého účtu, protože mám zmražený účet kvůli Triple-postu a když jsem to chtěl s DoMiNem vyřešit, tak se neozývá na SZ. No mimo to, ti moc děkuju za tvůj příspěvek 1,2mg když i ty sám máš těch milionu pouze 5. Moc si toho vážim, že jsi byl ochotný přispět, za to ke konci akce ti tam pustim tvojí písničku :D Smile
caseyy_
WOLFENSTEIN poděkuji ti aspoň takhle z mého starého účtu, protože mám zmražený účet kvůli Triple-postu

Takže obchádzaš.
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasů
6%
Nábory
4 Hlasů
6%
Žádosti o pUB
11 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
10 Hlasů
14%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
32 Hlasů
46%
PC Poradna
3 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
5 Hlasů
7%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 17