Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
TOMORROWLAND INFO
Xkol
Citácia
eSko_ napsal:

WOLFENSTEIN poděkuji ti aspoň takhle z mého starého účtu, protože mám zmražený účet kvůli Triple-postu

Takže obchádzaš.

Zabanovaný!
Wolf
Citácia
gNgCzech napsal:

Citácia
Wolfenstein napsal:

Citácia
LuKi_ napsal:

img.tpx.cz/uploads/Tuningsraztomorrwland.png
Jedna fotka z tuningu, ale fotil jsem ještě jednu jak jsme byli v SF, zkusím to potom najít a dám to sem. Jinač stingovi se také nedivím, pod tím neustýlím osočováním.Jinač akce byla pěkná, já to slyšel furt, krásný songy, takže *Dobrá práce*


No jo, to moje bývalé zelené žihadlo vidím až odsud.

Jinak akce se mi líbila, až na to moje neustálé padání...
Na serveru Vám pošlu nějaké prašule. :D


WOLFENSTEIN poděkuji ti aspoň takhle z mého starého účtu, protože mám zmražený účet kvůli Triple-postu a když jsem to chtěl s DoMiNem vyřešit, tak se neozývá na SZ. No mimo to, ti moc děkuju za tvůj příspěvek 1,2mg když i ty sám máš těch milionu pouze 5. Moc si toho vážim, že jsi byl ochotný přispět, za to ke konci akce ti tam pustim tvojí písničku :D Smile


Nemusíš mi pořád děkovat. Prostě mi tam pak pusť ten song a je to vyřešené. :D
WiGle
Mohu se zeptat nemusím isť na tuning sraz ale potom na tomorowland mohu isť ? Smile
Frenk98
Proč tak deme*tní čas ? :D :D :D Ideální by bylo kolem 20:00. Vím, většinou to začíná v 17:00 ale jsou prázdniny a myslim si že ne jen já jsme bud na brigádách nebo se snažíme být dlouho venku :D Tak snad někdy najdu čas a zúčastním se :D Peckaaaa
Macik
Citácia
Wolfenstein napsal:

Citácia
gNgCzech napsal:

Citácia
Wolfenstein napsal:

Citácia
LuKi_ napsal:

img.tpx.cz/uploads/Tuningsraztomorrwland.png
Jedna fotka z tuningu, ale fotil jsem ještě jednu jak jsme byli v SF, zkusím to potom najít a dám to sem. Jinač stingovi se také nedivím, pod tím neustýlím osočováním.Jinač akce byla pěkná, já to slyšel furt, krásný songy, takže *Dobrá práce*


No jo, to moje bývalé zelené žihadlo vidím až odsud.

Jinak akce se mi líbila, až na to moje neustálé padání...
Na serveru Vám pošlu nějaké prašule. :D


WOLFENSTEIN poděkuji ti aspoň takhle z mého starého účtu, protože mám zmražený účet kvůli Triple-postu a když jsem to chtěl s DoMiNem vyřešit, tak se neozývá na SZ. No mimo to, ti moc děkuju za tvůj příspěvek 1,2mg když i ty sám máš těch milionu pouze 5. Moc si toho vážim, že jsi byl ochotný přispět, za to ke konci akce ti tam pustim tvojí písničku :D Smile


Nemusíš mi pořád děkovat. Prostě mi tam pak pusť ten song a je to vyřešené. :D
Môžeš ísť na tomorrowland, pokial tam prídeš osobne. Smile Na tuning zrazy sa portuje, potom už nie. Smile
Greplik
Super, to už budu doma. Nejspíš se tam dostanu a moc se těším. Smile
DenisWeisz
Citácia
Frenk98 napsal:

Proč tak deme*tní čas ? :D :D :D Ideální by bylo kolem 20:00. Vím, většinou to začíná v 17:00 ale jsou prázdniny a myslim si že ne jen já jsme bud na brigádách nebo se snažíme být dlouho venku :D Tak snad někdy najdu čas a zúčastním se :D Peckaaaa


Nakonec je to v neděli, to už je lidí na brigádách míň (aspoň doufám Smile ) a jestli to neuděláme později ještě probereme, máš pravdu Smile
Wolf
Citácia
DenisWeisz napsal:

Citácia
Frenk98 napsal:

Proč tak deme*tní čas ? :D :D :D Ideální by bylo kolem 20:00. Vím, většinou to začíná v 17:00 ale jsou prázdniny a myslim si že ne jen já jsme bud na brigádách nebo se snažíme být dlouho venku :D Tak snad někdy najdu čas a zúčastním se :D Peckaaaa


Nakonec je to v neděli, to už je lidí na brigádách míň (aspoň doufám Smile ) a jestli to neuděláme později ještě probereme, máš pravdu Smile


Na neděli by mě zajímal čas, páč v 18:00 mám trénink. :D
Jinak si myslím, že v neděli ve 20:00 by to bylo ideální, teda podle mě.
Upravil Wolf dňa 30.07.2014 20:18
DenisWeisz
Ještě uvidíme Smile
DJ_David_SK
datum dalsieho? Nebol som ani na jednom nevisiel mi tedy cas
DJ_David_SK
datum dalsieho? Nebol som ani na jednom nevisiel mi tedy cas
DenisWeisz
AKTUALIZOVANÉ INFO
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 14