Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Situace serveru
jjj
Na serveru už se opravdu nedá hrát, hodně lidí tam žije jen gangama a závodama a když je na serveru 200+ lidí (někdy stačí i méně) tak se to neuvěřitelně seká.
Podle ATomase je chyba na straně těch 300 lidí co tam denně hraje. Jak závody se nedají jezdit, do chatu všechny trvá dobu než se odešel, prostě je to hrozný.
Kdyby si ATome řekl, alespoň na rovinu jestli se ti zase do toho serou ti hackeři, a nebo že je to něčím jiným, nevím nevyznám se v tom, ale určitě to je serverem.
Proto chci, aby jste se sem snažili dávat videa s těmito lagy, aby viděl v čem tam hrajeme přes den a aby viděl, že to není na naší straně...

//Nedávám to ani do návrhu serveru,protože by mi to maestro locknul
Upravil/a jjj dne 07.09.2014 15:16
SmouKy_
Totálně nehratelný, samé lagy...
a né není to na naší straně.
eGhE
Tak tak , spravím aj videa , stačí keď je na servery 200 ludi a katastrofa , vôbec sa nedá ani normálne vystreliť po niekom .. A to mam 50mb optiku čiže na mojej strane chyba určite nie je ..
Ruda
Ani se nesnaž Jiry, já jsem o tom dělal snad 20 topiců a pořád to byla chyba mojí wifiny.

Více video.
Yamamoto
musím k tomuhle taktéž něco říct. nevím co se děje ale server tohle předtím nedělal, pamatuju si už i před rokem kdy tam hrálo přes 300 lidí denně a nikdy nic podobného tam nebylo. (nebo si to nepamatuji)
Ruda
Citace
musím k tomuhle taktéž něco říct. nevím co se děje ale server tohle předtím nedělal, pamatuju si už i před rokem kdy tam hrálo přes 300 lidí denně a nikdy nic podobného tam nebylo. (nebo si to nepamatuji)


Asi tak, minulé léto to při 300 lidech jelo na jedničku. Pak přišli vánoce a začly tyhle lagy. Někdo říká že je to novým clientem, někdo říká že ATomas nechal ze serverovny odebrat část serveru na kterém to jede a vyměnit ji za levnější. Nevím kde je pravda, ale něčím to asi bude.
Pitras
Taky nejsem v tom expert ale ty lagy jsou někdy fakt neúnosné. Když chceme dát akci, tak to je ještě horší. Potom si hráči stěžují že dáváme pořád jen kopec smrti, auto smrti apod... Když chceme dát závod, tak to je samý lag, SH bug, dropy apod. a dřív než člověk odstartuje, má po závodu protože auto hoří. O GR už ani nemluvím, ještě před rokem to bylo naprosto v pohodě. I při více lidech to lagovalo méně než teď při 200. Taky jsem chtěl natočit o tom video a asi ho i natočím. Rád bych chtěl ale vědět příčinu toho, proč to tak poslední týdny laguje. Nejsem v tom nějaký expert ale myslím si, že server je dost zatížený především auty.
Delux
Citace
Ruda napsal:

Citace
musím k tomuhle taktéž něco říct. nevím co se děje ale server tohle předtím nedělal, pamatuju si už i před rokem kdy tam hrálo přes 300 lidí denně a nikdy nic podobného tam nebylo. (nebo si to nepamatuji)


Asi tak, minulé léto to při 300 lidech jelo na jedničku. Pak přišli vánoce a začly tyhle lagy. Někdo říká že je to novým clientem, někdo říká že ATomas nechal ze serverovny odebrat část serveru na kterém to jede a vyměnit ji za levnější. Nevím kde je pravda, ale něčím to asi bude.

Ak je pravda to s tou serverovnou mal by si si uvedomiť že ide o tvoje zisky, v tvojom veku by som brat celu SP ako 1 velký kšeft ako to berieš ty.
Ale nezabúdaj tým že šetríš ludia prestávaju hrať a tým stráčaš premko, 80% má vip, jedným časom som mal do roku 2016 a teraz by som si VOBEC nedovolil nakúpiť tolko VIP.
Pred rokom boli závody ako admin akcia na dennom poriadku každú hodinu, teraz? 1 závod za týžden a v papuli milion nadávok
Fellaz
Je to super..
Když jdu blokovat tak blokuji závodníky kteří jsou za mnou i 100metrů. :D :D
FleX_
Tie lagy , tam naozaj sú sám som prednedávnom zakladal topic kde som sa pýtal adminov či to laguje len mne alebo viacerým , bolo mi povedané že niekomu to laguje iným zas nie. Lenže ide o to že väčšinou hej ako aj mne poväčšine lagy fakt len občas čo to ide pekne.
saftySR
Súhlasím s Jirym toto už sú nehratelné lagy.. Počas DM sa mi stihne ten do koho strielam portnúť tolko krát že mu skoro ani neberem. Keby to bolo mojou wifi tak už by mi to nerobilo, kvôli lagom som už aj GTA preinštaloval a nič. Tie serverové lagy sú neznesitelné minulý rok v lete večer keď tu hrá 300+ ludí tak to išlo úúplne v pohode a teraz večer keď je na servery 300+ ludí tak server neskutočne laguje a je to neznesitelné.
Yamamoto
Citace
Fellaz napsal:

Je to super..
Když jdu blokovat tak blokuji závodníky kteří jsou za mnou i 100metrů. :D :D


Z toho plyne že jsou ty lagy 100% zaměřený kvůli GR-kám! Probem solved Nemůžu
Skiper
Aj tak sem zasa nabehne. A povie,že si máme s tým poradiť sami. Pritom chyba u nás neni. Dennodenne to laguje. Sprav s tým niečo konečne.
Zrušený účet
Připadá mi, že po tom útoku to začalo hrozně moc lagovat a jak tak čtu, tak nejsem sama, komu to laguje.
MaReK_
Ja lagy pociťujem už od vianoc 2013. Ping mám v pohode hrám viac hier a tam to ide po masle...
king

3.5.2011 Správně
3.5.2012 Správně
3.5.2013 Správně
3.5.2014 Správně
3.5.2015 Správně
3.5.2016 Správně
3.5.2017 Správně
3.5.2018 Správně
3.5.2019 Správně
3.5.2020 Správně
3.5.2021 Správně
3.5.2022 Správně
3.5.2023 Správně

king
Ruda
Mě by nevadilo ani tak kdyby ATomas přišel a napsal "Je to v hajzlu, laguje to z nějakýho důvodu, ale nejsem schopnej přijít na to proč." Než když už mi přes rok tvrdí, že mám špatnej router...tohle hádám nebude vyjímka.
NYPD_ONDAJEE
predom upozorňujem že niesom expert :D nemôže byť chyba v množstve objektov ktoré v kombinácií tak velkého množstva pripojených ludí robí šarapatu? Predsa len denne pripojených 200+ ludí nemá na SAMP-e moc serverov (ak nejaký má) taktiež je si myslím dôležité zdôrazniť že samp nieje žiadny Rockstarom podporovaný oficiálni multiplayer ale len mód od ludí a aj to môže byť v istých ohladoch zádrhel
Upravil/a NYPD_ONDAJEE dne 07.09.2014 16:21
jjj
Citace
[url=/forum/viewthread.php?thread_id=59944&pid=709829#post_709829]Ruda napsal:[/url]

Mě by nevadilo ani tak kdyby ATomas přišel a napsal "Je to v hajzlu, laguje to z nějakýho důvodu, ale nejsem schopnej přijít na to proč." Než když už mi přes rok tvrdí, že mám špatnej router...tohle hádám nebude vyjímka.


Přesně kdyby tohle napsal a nedělal z nás akorát vocase..
TimG
Je to pravda no. Ja si pamätám ako to tu dával Ruda. Myslím že to bolo keď sa prechadzalo na 0.3z, ATomas vkuse hovoril že chyba bola na našej strane čo podla mňa nieje vôbec pravda. Poznám server kde hraje cez 900 hráčov a lagy nemá a neverím že v tomto prípade by bola chyba na našej strane. ATomas určite niečo tají. Predpokládam že časom sa to dostane na povrch keďže je problém teda lagy sú u každého.
Predator
No nevim,mě to laguje jen při nočním stahování záloh nebo když mám opravdu problém já na cestě anténa-AP. Ale pokud to je u většiny hráčů tak problém asi někde bude a ATomas by ho měl spolu s hostingem řešit. *Hraju*
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasů
5%
Nábory
6 Hlasů
8%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
11 Hlasů
14%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
9%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 17