Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Situace serveru
SmouKy_
Citácia
Predator napsal:

No nevim,mě to laguje jen při nočním stahování záloh nebo když mám opravdu problém já na cestě anténa-AP. Ale pokud to je u většiny hráčů tak problém asi někde bude a ATomas by ho měl spolu s hostingem řešit. *Hraju*


Tak ono když jsi tam o půlnoci a je tam 40 hráču tak to nelaguje.

Každopádně odpoledne je to fakt něco...
zawacawa
No je fakt že přes den je nemožný zahrát si golf nebo nedejbože pool....závody typu boat race se zvrhnou maximálně v matrix závod aka kdo se kde dřív objeví bez hodin a trefit někoho na bulváru LV při zatížení 250+ lidí je zázrak kolikrát i s RPG....plus bych řekla že se ty vesty u prémka přes den objevují taky náhodně..v porovnání s minulýma rokama je to opravdu jak když to jede z posledního
ATomas
Pokud je chyba nastrane serveru tak lagy musi pocitit vsichni vzdy v ten stejny okamzik. Sam tam hraji mam kvalitni modem a jsem pripojen kabelem a zadne lagy nepocituji. Hlavne pokud podrzit F5 a podivas se na kolonku "Packet loss" tak pokud je tam 0.0% tak to znamena ze pripojeni je v poradku. Pokud je tam vyssi cislo potom je problem.

Ja sam jsem mel driv problemy ktery mi popisujete, nakonec se zjistilo ze to bylo modemem, ktery mi dal o2, kdyz k nam prisel technik od o2 tak na mrekl ze ten modem je shitka at si poridime neco lepsiho. On kdyz je spatnym modem tak se pri mereni nameri dost velka nestabilita. Dalsi problen byl v me "opotrebovane" wifi. Tak ted mam model D-link a jsem pripojen kabelem a ten vse fici...

Ale jinak pokud mate lagy tak mi tu davejte vase IP adresy a ja to predam poskytovateli, ale ocekavam ze vam rekne ze zadny problem nezjistil Smile
Delux
Citácia
ATomas napsal:

Pokud je chyba nastrane serveru tak lagy musi pocitit vsichni vzdy v ten stejny okamzik. Sam tam hraji mam kvalitni modem a jsem pripojen kabelem a zadne lagy nepocituji. Hlavne pokud podrzit F5 a podivas se na kolonku "Packet loss" tak pokud je tam 0.0% tak to znamena ze pripojeni je v poradku. Pokud je tam vyssi cislo potom je problem.

Ja sam jsem mel driv problemy ktery mi popisujete, nakonec se zjistilo ze to bylo modemem, ktery mi dal o2, kdyz k nam prisel technik od o2 tak na mrekl ze ten modem je shitka at si poridime neco lepsiho. On kdyz je spatnym modem tak se pri mereni nameri dost velka nestabilita. Dalsi problen byl v me "opotrebovane" wifi. Tak ted mam model D-link a jsem pripojen kabelem a ten vse fici...

Ale jinak pokud mate lagy tak mi tu davejte vase IP adresy a ja to predam poskytovateli, ale ocekavam ze vam rekne ze zadny problem nezjistil Smile

Ak lagy pocituje 1 hráč, je jasné že chyba je na jeho strane ale ak je na závode 30 ludí a po odštartovaniu sa každý každému portuje tak chyba na našej strane nie je, to isté v GR začne to stále všetkým a nie 1
Ruda
Zase pořád stejný kecy. Už rok ti tu hráči brečí, že jsou lagy na serveru a ty vždycky přijdeš s tou samou pohádkou. Nevím už prostě co se musí stát, abys přiznal že je asi něco špatně, ale fakt už se mi hrne krev do očí když vidím jak tu píšeš o modemu.
Chceš mi vážně tvrdit, že najednou 500 hráčům přestali stačit jejich modemy? Že já co mám jinde ping 5-10ms a tu mám 60 že mám slabý net? Nebo snad že když najednou začli GRka a závody připomínat lagfest tak je to opět naše chyba?
LuKi_
ATome hral jsem na serveru, kde bylo 519 lidí a neměl jsem takové lagy, že by se mi třeba i něco neodeslalo hned do chatu a podobně.. Od toho utoku je tam vážně moc lagů. A zkoušel jsem ten packetloss na svém notesu, který je připojený přes wifi, je to totální šmejd, vše se mi tam seká, že hraju na 720 * 480 a bylo to na 0,0 %
img.tpx.cz/uploads/gpgifwcs.gif
Delux
SHbugy= problém na strane hráčov- nízke FPS, slabý internet.
Ale lagy, ktoré nastanu po zapnutí portu nie su na našej strane- neustále portovanie hráčov cez 100 metrov
SmouKy_
Divné že nás je v závodu třeba 8 a všichni mají stejné lagy, asi jsme z jedné rodiny a máme stejnej router, náhodička.
Pitras
Zajímavé. Proč třeba před rokem to nelagovalo nikomu a teď většinu z nás. Tu většinu myslím, co aktivně jezdí závody protože tam se lagy projevují nejvíce. A nevěřím tomu, že máme všichni jiné internety... Aspoň já ne.
Yamamoto
Citácia
Pitras napsal:

Zajímavé. Proč třeba před rokem to nelagovalo nikomu a teď většinu z nás. Tu většinu myslím, co aktivně jezdí závody protože tam se lagy projevují nejvíce. A nevěřím tomu, že máme všichni jiné internety... Aspoň já ne.


Lajčíček, i když závody moc nejezdím spíš jen ze srandy s šikako, tak pociťuju lagy a můj internet za to rozhodně nemůže.
eGhE
Modem mam určite dobrý , už len s toho dôvodu že som skúšal asi 7 iných serverov a iné hry a žiadny problém , len práve SP trhá , seká a pod .. A inak , cez deň to je dosť silné a zasa na večer keď je o 50% menej ludi pripojených tak to je v poho .
SmouKy_
Myslím že každý kdo byl v tom závodě to může potvrdit.
Zábava závodit ne ?
thorous
Smouky, kup si novej modem :D :D
Prostě to laguje a není chyba na naší straně, jestli to nechceš akceptovat, povídej nám dál o tom, jak máme špatné internety.
Geroj
Nj GR už neni o skille ale o tom kto koho lepšie lagne ...
Koval
jjj
Dneska se pokusím přidat i já nějaké videa
ATomas
Videa odstranit lagy nepomuzou, rikal jsem ze sem mate davat vase ip adresy ktery predam poskytovateli.
Mia_
A keď mám DIP?
img.tpx.cz/uploads/B8CD6ECB-9FCC-4F07-9342-55D4120C4048.png
ATomas
Psal jsem na hosting a zkusi odpojit ten router, je mozne ze to kvuli nemu nebezi tak hladce. A hlavne zvednou connecitivtu z 100Mbit na 1Gbit (i kdyz jsme driv meli 1Gbit ale ted jsem se dozvedel ze connecitivta nebyla tak velka tak to snizili). Tak snad to pomuze
Upravil Zrušený účet dňa 08.09.2014 16:09
Kapo
A ja nehram a nemusím nič riešiť :D
Prišiel som po dalšich rokoch, aby som si opäť zahral na SP jazyk
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 19