Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Situace serveru
Morrison321
Ja vám hovorím, tiež mi to nelaguje a ani nelagovalo, proste keď idete na akciu vypnite FB, YT, /radioonline, aktualizácie, downloady, porípade NVIDIA experience a musí vám to ísť do pohody. Mám totálne hovno internet (1MB/s) zdielaný so susedom na čierno 5x za deň ma to kickne za nesmrtelnosť, ale lagy na akciách nemám.

Tvrdím že problém je v dnešnej dobe, každý popri hre má pustené FB, skype a iné veci, aj na samotných závodoch vidím, že niekto komentuje pesničku z Europy2 a hneď viem že chlapec bude mať problém. Aj moji spolužiaci, tiež 20 hier/vecí naraz a tiež majú podobné problémy. Si zober že 50 ludí sa portne na jedno miesto a majú pustené internety. Mne ten server ide úplne v pohode, tak skúste povypínať veci naokolo GTA a uvidíte..
FleX_
Citace
Morrison321 napsal:

Ja vám hovorím, tiež mi to nelaguje a ani nelagovalo, proste keď idete na akciu vypnite FB, YT, /radioonline, aktualizácie, downloady, porípade NVIDIA experience a musí vám to ísť do pohody. Mám totálne hovno internet (1MB/s) zdielaný so susedom na čierno 5x za deň ma to kickne za nesmrtelnosť, ale lagy na akciách nemám.

Tvrdím že problém je v dnešnej dobe, každý popri hre má pustené FB, skype a iné veci, aj na samotných závodoch vidím, že niekto komentuje pesničku z Europy2 a hneď viem že chlapec bude mať problém. Aj moji spolužiaci, tiež 20 hier/vecí naraz a tiež majú podobné problémy. Si zober že 50 ludí sa portne na jedno miesto a majú pustené internety. Mne ten server ide úplne v pohode, tak skúste povypínať veci naokolo GTA a uvidíte..

Bohužial v tomto ťa musím sklamať , kedysi som mal zapnutý skype a xx somarín a išlo mi samp pohode nelagovalo nič. Odkedy to začalo nemám nič zapnuté skype , FB proste všetko off po štarte minimum vecí a laguje mi to aj tak a net mám proste do pohody ako každý druhý.
TimG
Je to presne tak ako hovorí FleX.. Pochybujem že je chyba na našej strane.
Skiper
Citace
FleX125 napsal:

Citace
Morrison321 napsal:

Ja vám hovorím, tiež mi to nelaguje a ani nelagovalo, proste keď idete na akciu vypnite FB, YT, /radioonline, aktualizácie, downloady, porípade NVIDIA experience a musí vám to ísť do pohody. Mám totálne hovno internet (1MB/s) zdielaný so susedom na čierno 5x za deň ma to kickne za nesmrtelnosť, ale lagy na akciách nemám.

Tvrdím že problém je v dnešnej dobe, každý popri hre má pustené FB, skype a iné veci, aj na samotných závodoch vidím, že niekto komentuje pesničku z Europy2 a hneď viem že chlapec bude mať problém. Aj moji spolužiaci, tiež 20 hier/vecí naraz a tiež majú podobné problémy. Si zober že 50 ludí sa portne na jedno miesto a majú pustené internety. Mne ten server ide úplne v pohode, tak skúste povypínať veci naokolo GTA a uvidíte..

Bohužial v tomto ťa musím sklamať , kedysi som mal zapnutý skype a xx somarín a išlo mi samp pohode nelagovalo nič. Odkedy to začalo nemám nič zapnuté skype , FB proste všetko off po štarte minimum vecí a laguje mi to aj tak a net mám proste do pohody ako každý druhý.

Ja som mával vždy zapatý Skype,Fraps,Web. Vôbec to nelagovalo. Začalo to až teraz,respektíve cca. 3-4mesiace dozadu.
Morrison321
Tak ale je rozdiel či to hodnotíš na GR alebo na akciách, na GR to zvyknú súperi robiť naschvál, tam sa mi tiež občas stane že je predo mnou, potom ho hodí za mňa a nakoniec skončí vo mne a ja horím. No ale na akciách každý vypisuje že má lagy, ale mne to ide úplne normálne a to mám možno najhorší internet z vás všetkých. Tak neviem no je to divné, keby to bol problém na strane serveru, tak by to snáď muselo lagovať úplne každému.
ATomas
Tak ted 11.8.2014 v 23:27 jsem tam nahodil tu verzi s tim omezenym logovanim, tak uvidime.

Predem rikam ze pokud tady nekdo bude nizke fpz nazyvat lagama tak ho osobne nakopu :D
ATomas
Citace
Mia_ napsal:

Podla Ti to laguje preto lebo furt zlepšuješ ****tiny a furt a furt je toho viac. Dačo spravíš a dačo sa do****.

Proc se vyjadrujes kdyz nemas ani paru o tom jak funguje svet ? :D
ATomas
Citace
Morrison321 napsal:

Ja vám hovorím, tiež mi to nelaguje a ani nelagovalo, proste keď idete na akciu vypnite FB, YT, /radioonline, aktualizácie, downloady, porípade NVIDIA experience a musí vám to ísť do pohody. Mám totálne hovno internet (1MB/s) zdielaný so susedom na čierno 5x za deň ma to kickne za nesmrtelnosť, ale lagy na akciách nemám.

Tvrdím že problém je v dnešnej dobe, každý popri hre má pustené FB, skype a iné veci, aj na samotných závodoch vidím, že niekto komentuje pesničku z Europy2 a hneď viem že chlapec bude mať problém. Aj moji spolužiaci, tiež 20 hier/vecí naraz a tiež majú podobné problémy. Si zober že 50 ludí sa portne na jedno miesto a majú pustené internety. Mne ten server ide úplne v pohode, tak skúste povypínať veci naokolo GTA a uvidíte..

Vsak jim to tady celou dobu rikam, ale prone je jednodussi obvinit svr nez hledat chybu u sebe.
Skiper
Citace
ATomas napsal:

Citace
Morrison321 napsal:

Ja vám hovorím, tiež mi to nelaguje a ani nelagovalo, proste keď idete na akciu vypnite FB, YT, /radioonline, aktualizácie, downloady, porípade NVIDIA experience a musí vám to ísť do pohody. Mám totálne hovno internet (1MB/s) zdielaný so susedom na čierno 5x za deň ma to kickne za nesmrtelnosť, ale lagy na akciách nemám.

Tvrdím že problém je v dnešnej dobe, každý popri hre má pustené FB, skype a iné veci, aj na samotných závodoch vidím, že niekto komentuje pesničku z Europy2 a hneď viem že chlapec bude mať problém. Aj moji spolužiaci, tiež 20 hier/vecí naraz a tiež majú podobné problémy. Si zober že 50 ludí sa portne na jedno miesto a majú pustené internety. Mne ten server ide úplne v pohode, tak skúste povypínať veci naokolo GTA a uvidíte..

Vsak jim to tady celou dobu rikam, ale prone je jednodussi obvinit svr nez hledat chybu u sebe.

Ked hrám mám zapatý iba Fraps,Skype.Nikdy mi to nelagovalo.
Začalo to až potom.
TimG
ATomas si myslí že je chyba u nás a my že je chyba na strane serveru Nemůžu
DangerRMV
Na serveru byli lagy i včera. Ty lagy příjdou z ničeho nic, všichni jsou v ESC a pak se objeví zase někde jinde. Na mojí straně chyba není, protože sem volal s jedním hráčem na serveru a taky to měl v tu dobu jako já. Taky mě to opravdu štve, jsem zvědavý jak se to bude řešit dál.
thorous
Danger, Ty, největší lagger a stěžuješ si na lagy? Jaká ironie LOOL
DangerRMV
Jo jasně, nemohlo se to tady bez toho obejít. Já si myslím, že mám právo sem psát a napsat že server opravdu laguje. A na lagy si stěžuju právem, tak se uklidni. Já teď nepíšu o mých lazích, ale o lagách serveru. Tak nevím proč do mě rýpeš...
ATomas
Tak overis si jestli je chyba na vasi strane jde uplne jednoduse. Stahnou si win server + hamachi a pripojit se na nej z dvou pocitacu. Pak si z jednoho podledu sednou jako ridic do auta a z druheho jako spolujezdec. No a pak se pokusit ridit auta z posledu spolujezdce (Koukat na monitor spolujezdce a ridit klavesnici z druhyho pc). TJ vesmes vidis to auto jakoby dvakrat. A pokud na obrazovce spolujezdce to laguje tak je chyba na vasi strane.
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
5%
Nábory
9 Hlasů
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online