Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Přídáno /privolat0-3, mise bez skinu. Přesunuto /flip a nitro. Redukovany objekty na vozidlech
ATomas
Zdravím,
z důvodu optimalizace módu a nato navazujících změn musí být provedeno několik změň. Je potřeba výrazně snížit počet používaných objektů. Z tohoto důvodu se zruší vizuální zobrazení marihuany na polích. Ovšem samotný funkčnost pěstování se nijak nezmění. Další změna ze omezení objektů na vozidlech (texty, neony, taxi označení a majáčky). Nově se tato možnost přesouvá do nového Premium 'CAR'. Objekty na vozidla mohou umístit pouze hráči, kteří budou mít Premium CAR. Z důvodu optimalizace se texty nebudou zobrazovat na vozidlech, jejíž majitelé tuto výhodu nemají. U Firem a gangů to bude fungovat tak, že pokud z garáže (nebo respawn vozidel) vyndá hráč s Premium CAR objekty se zobrazí, jinak ne.

A aby toto Premium CAR nebylo drahé, přidává se k němu ještě možnost /privolat 0-3, /nitro, /kanystr a /color. A z premium klasik se k němu přesouvá /flip. Do premium klasik jako náhradu se přidává možnost plnit mise s libovolným skinem u všech zaměstnáních. Bonus za NON-STOP hraní vám vydrží offline 20 minut namísto původních 5ti minut

Pokud by jsme měli nějaké nápady, jak Premium CAR nebo Premium KLASIK vylepšit, piště do komentáře. Pokusíme se přesunuté výhody z Premium KLASIK do Premium CAR nahradit jinými.

Citace
Aspoň to nechaj tak, že na tie firemné autá ak má majitel teda to premium CAR tak tam tie texty ostanú bez ohladu na to, kto to respawne

Ty texty tam zustanou. Pokud ti vynda z garaze nejaky clen bez Premium CAR, tak staci aby jsi ty Premium CAR mel a das "respawn vozidel" a ty objekty se na autech znovu objevi.
Upravil/a Zrušený účet dne 10.10.2014 16:45
Fellaz
Dej do Premium CAR, libovolně například určitý čas, změnit barvu.
Jako kdysi - /barva č1 č2
Udělal by si radost a byl by si velký čávo.
Vikush
Takže nemôžeme mať na firemných autách ani text? Aspoň na firemných by som to nechala, inak sa mi to nepáči vôbec. Takže bude nové prémium a to "obyčajné" už nebude mať ani /flip a neobmedzené nitro? Tak to je celkom na nič :D Aspoň to nechaj tak, že na tie firemné autá ak má majitel teda to premium CAR tak tam tie texty ostanú bez ohladu na to, kto to respawne. Inak to bude strašné a budem protestovať! :D A to, čo tam dávaš ako náhradu nie je náhrada lebo len u pár zamestnaní je ten skin potrebný.
Upravil/a Vikush dne 09.10.2014 16:33
Panzer
U toho zaměstnání šlo o odměnu ne o skin ne?
Navíc nedávno bylo zavedeno do Nastavení - Vypnutí textu, majáků a neonů. Já to vyplé mám a pocituji rozdíl.
Mohl by jsi zde zobrazit ceny premium car.
Dál je nesmysl odebírat vipkám nitro a flip a přesouvat to do premium car. Lepší by bylo dát do premium car o 15% nižší cenu za tuning a tankování. Byla by to taková bonus karta.
Do klasiku bych zavedl asi tohle:
Kill okamžitě po napsání příkazu /kill.
Použití jedné možnosti z /dum která je na HSlot. Nechám na tobě jakou zvolíš jestli to zavedeš, já bych byl a myslim si že i ostatní pro "zbraně po spawnu".
Denní bonus vydrží hráčům s premium klasik 20 minut. (Má to svý důvody, někdo někomu zničí misi dostane nervíka a jde se uklidnit na jinou hru, nebo má lagy a musí čistit PC atp... To chvíli trvá a za 5 minut je po bonusu, když někdo hraje třeba 3 hodiny v kuse docela to zamrzí..)
Myslim že jsi klasiku hodně vzal a málo dal, ale to co navrhuji je jen pro případ že nitro a flip klasiku odebereš.
Kdyby jsi raději zrušil ty blbosti s HSlotama v těch domech.
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
F3aR_
Pokud jsem tu větu správně pochopil , tak ten kdo bude mít premium car , Tak bude mít neomezené nitro napřiklad na admin zavodech , Takže zavody budou vyhrávat jen ti co mají dost peněz nato utracet za blbou hru real money nebo virtualní. Takže ten vtom zavodu stím novým CAR PRÉMKEM bude mit extra mega výhodu , což znamená že si to bude muset každý koupit. Takže já vtom nevidím žadný vylepšení ba naopak vidim jak se snažíš ztěch peněženek mamin který kupujou svým dětem kredit vycucat všechnu vyplatu , čím dýl tu hraju tím víc to vidím zrovna takhle. BTW Neony , texty a další hlouposti jsou na té SP uplně nanic podle mě nadbytečný zbytečnosti, just my názor. ( Nevím kolik zato pořizení serveru musíš platit , každopadně to musi bejt hodně a hodně rapidně zvyšovat , jak tak vidím ty tvoje nový navrhy vše to směruje do peněženky.)
Bony
No osobně si myslím, že na to aby mohl mít TEXT na autě si to "premium car" nikdo nekoupí. To že k němu dáš "nitro a /flip", tak tyto funkce akorát zahodíš a nebudou využívány jen je tak zahodíš. Možná to /privolat 0-3 bude mít vliv, ale myslím si, že už je každý zvyklí si na ten spawn dojet.

To že nahradíš mít skin jaký chci, tak to se týká asi 3 jobů z 27 GJ.
No o to prodloužení, že mi to zmizne za 20min, tak to je asi ta nejchytřejší věc.

Jde o změnu, která asi hodně ovlivní průběh hraní sa-mp a to o dost. Už hodně lidí nadávalo, že si /flip odebral v eventech, a že ho smí dát tam admini, a nevím co teď řeknou, aby si kvůli pár věcem museli kupovat další VIP. Už jich je myslím dost a asi na nic.

Měl by si spíše ty premium ubírat a slučovat je a dát je za více eněz, než tvořit další. Chápu, že sice jsou problémy s těmi objekty, ale nebylo by jednoduší to odebrat než tvořit něco jiného ?

Citace
F3aR_ napsal:

Pokud jsem tu větu správně pochopil , tak ten kdo bude mít premium car , Tak bude mít neomezené nitro napřiklad na admin zavodech , Takže zavody budou vyhrávat jen ti co mají dost peněz nato utracet za blbou hru real money nebo virtualní. Takže ten vtom zavodu stím novým CAR PRÉMKEM bude mit extra mega výhodu , což znamená že si to bude muset každý koupit. Takže já vtom nevidím žadný vylepšení ba naopak vidim jak se snažíš ztěch peněženek mamin který kupujou svým dětem kredit vycucat všechnu vyplatu , čím dýl tu hraju tím víc to vidím zrovna takhle. BTW Neony , texty a další hlouposti jsou na té SP uplně nanic podle mě nadbytečný zbytečnosti, just my názor. ( Nevím kolik zato pořizení serveru musíš platit , každopadně to musi bejt hodně a hodně rapidně zvyšovat , jak tak vidím ty tvoje nový navrhy vše to směruje do peněženky.)


To s tebou asi velice souhlasím.
Upravil/a Bony dne 09.10.2014 17:03
Vikush
Premium car: možnosť kúpiť text na auto, ktoré tam bude zobrazené stále bez ohladu na to, kto to respawne ale za niaky väčší obnos aby to nemali všetci (200k) /privolat 0 - 3. Ten kanystr, ktorý by mal objem 5L. Ak by hráč s premium car dal /mechanik tak by sa to mechanikom zobrazovalo inou farbou, aby to bolo viac viditelné + iné, už spomenuté výhody.
Zrušený účet
Za chvilku to tu bude jak na jednom nejmenovaném serveru, kde se bude za všechno platit ? Pak zavede i platbu pro UB a bude.
Naco dávat nějaké premium car. Nechat to tak, jak to je. Jen bych oddělala nápisi a neony, ty tam fakt překáží a majáčky na policejní auta a "Taxi" na taxíky nechat. Ale dobře, když to chceš pryč. Ale to premium, to je fakt moc.
Bony
Citace
Gigush napsal:

Za chvilku to tu bude jak na jednom nejmenovaném serveru, kde se bude za všechno platit ? Pak zavede i platbu pro UB a bude.
Naco dávat nějaké premium car. Nechat to tak, jak to je. Jen bych oddělala nápisi a neony, ty tam fakt překáží a majáčky na policejní auta a "Taxi" na taxíky nechat. Ale dobře, když to chceš pryč. Ale to premium, to je fakt moc.


Tak texty jsou aspoň za nějakým účelem to by byla škoda se jich jen tak zbavit. No možná ano, ale nechal bych je jen na nějakých autech jako třeba dodávky, trailery atp. a na sportovních autech atp bych to zrušil.
Azor
Souhlasím s Vikush... Prémium je teď už skoro na nic, maximálně se teď můžu warpovat...*!* Myslím si že toto je spíš zhoršení. Promiň
andyyzz
Mám takovou otázku ohledně premium caru.
To je něco jako VSLOT že se to kupuje na omezenou dobu nebo je to jednorázové, takže to jednou zaplatím pro určité vozidlo a pak to zůstane navždy. A pokud auto někomu prodám tak to premium zůstane? Nebo si koupim car premium a obdržím zbrusu nové auto? Jak prostě ten car premium funguje? Nechápu nic, vysvětlete mi to prosím. Help
HanyS
Mě se to líbí :D Není to tak hrozný... Když to bude stát tolik jak VSLOT no problem.
dendo
Kokos to uz je fakt vrchol najskor da prec privolavanie aut s premium klasik a teraz si budeme kupovat premium klasik abi sme sa mohli warpovat a dalsie premko abi sme mohli mat neobmedzene nitro a /flip to uz je fakt nenazranost.
ATomas
Citace
F3aR_ napsal:

Pokud jsem tu větu správně pochopil , tak ten kdo bude mít premium car , Tak bude mít neomezené nitro napřiklad na admin zavodech , Takže zavody budou vyhrávat jen ti co mají dost peněz nato utracet za blbou hru real money nebo virtualní. Takže ten vtom zavodu stím novým CAR PRÉMKEM bude mit extra mega výhodu , což znamená že si to bude muset každý koupit. Takže já vtom nevidím žadný vylepšení ba naopak vidim jak se snažíš ztěch peněženek mamin který kupujou svým dětem kredit vycucat všechnu vyplatu , čím dýl tu hraju tím víc to vidím zrovna takhle. BTW Neony , texty a další hlouposti jsou na té SP uplně nanic podle mě nadbytečný zbytečnosti, just my názor. ( Nevím kolik zato pořizení serveru musíš platit , každopadně to musi bejt hodně a hodně rapidně zvyšovat , jak tak vidím ty tvoje nový navrhy vše to směruje do peněženky.)

To si spravne nepochopil. Neomezene nitro ti nedava tak diametralni naskok v zavode aby jsi hrace bez nitra nedojel. Nitro nezvysuje maximalni rychlost vozidla, pouze navysuje zrychleni a hlavne to s nitrem pekne hazi. Drtiva vetsina hracu co si na startu pusti nitro se prave kvuli tomu vyseka. Vesmes nitro je psychologicky efekt.

Ja vam tady davam sanci neco ovlivnit. Takze by bylo lepsi kdyby jste cas ztraceny kritizovanim o vecech, o kterych nemate vsechny informace, investovali do vymejsleni veci ktery by se do premium uctu mohli pridat.
Matyash1
Udělal bych to následovně :
1. -Zrušení neonů (stejně jsou hnusný a na tuning srazech překáží v dojmu z ostatních aut)
2. -Nápisy bych dal tak, jak říkal Bony. Jen na Dodávky a Trailery.
3. -Zrušil bych neomezený nitro, protože to kazí ostatním závodníkům závod (někdo prostě není ochoten platit za výhodu ve virtuálním světe, což ale neznamená, že by za to měl být v nevýhodě. Což teď vlastně je.)
4. -/flip bych asi nechal (VIP, premium. Jak to bylo do teď)
5. -Žádný Premium Car bych nezaváděl, a pokud ano, tak pouze se zajímavými výhodami, bez kterých se obejdu. Ne že ho budu potřebovat pro běžné hraní, jestli chápeš.
Je to čistě můj názor, píšu ho proto, že se mi ani trochu nelíbí směr kterým se ubíra server. Nevím kolik musí být placeno měsičně za správu serveru, ale to že je tu více lidí a tudíž je obtížnější a hlavně dražší udržovat server v chodu, neznamená že se bude jeho kvalita snižovat.
PS: Doufám že to takhle nenecháš.
S pozdravem, Matyash1
Vikush
Citace
2. -Nápisy bych dal tak, jak říkal Bony. Jen na Dodávky a Trailery.


Jasné že len na dodávky a trailer keď to navrhuje majitel kamioňáckej firmy. Keď to zrušiť tak všade alebo to povoliť na firemných autách, keďže to tam svoj význam má narozdiel od osobných áut.
manasekcze
Podle mě je to pěkná blbost bez urážky, nechal bych to tak jak to je, akorát bych tam znovu přidal /privolat 0-3, V-sloty by zůstaly stejné, byly by jen pro více aut, také bych je dokonce zlevnil, kvůli nedostatku výhodám.
Premium klasik je teda dost odbyté, chtělo by to něco nového, třeba se mi líbil nápad s tou barvou /barva, nebo by si mohl namontovat nitro a hydrauliku, teď když si zavolám mechanika, tak většinou nemá hodnost na to, aby mi namontoval tyto věci..
Můj návrh vidíš, doufám že to pozměníš podle našich představ !!
ATomas
Ono zase s tim pridavanim nemame tak volnou ruku. Musis brat na ohledy poskytovani sluzeb od zamestnani, kdyz treba das do premium moznost si montovat nitro hydrauliku a nedej boze opravy tak tim komplet odrovnas mechaniky.
andyyzz
Matyas&Vikuš - Naprosto souhlasím.
Ondrah98

img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
6%
Nábory
6 Hlasů
7%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasů
42%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
9%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 22