Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Přídáno /privolat0-3, mise bez skinu. Přesunuto /flip a nitro. Redukovany objekty na vozidlech
Panzer
No tak když nechceš tak tvoje věc, já nemam co s penězma tak si kupuju jednou za měsíc premium a co :D A koupim si i tohle když to jinak nepůjde s nitrem.
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
BeaBoyCZ8
Citace
Skiper napsal:

Ja som do hry nedal ani 0,1€. Klasik VIP si kupujem za herné lóve.

Kúpim za 0,5$/deň FU


Seš dobrej ja už do SP vrazil 750 kč :DD
eGhE
Vsetko nechat tak ako je , len s tym rozdielom ze bude klasicke VIP drahsie a ze sa tam presunie tych par veci , neony , text na auto .. I ked si myslim ze neony sa mozu aj uplne zrusit , co sa tyka napisov na auta tak by to bolo mozne len pre auto ktore su zaparkovane /garaz f .. Predsa si robi aj reklamu firma napisom na aute .. Ja si osobne neviem predstavit hrat bez VIP , urcite si ho kupim aj ked bude drahsie , len ma tak trochu mrzi ze bezny hrac bez VIPka je dost znacne obmedzeny .. Ono hraci dost vela toho prekusnu , aj na vela veci si zvyknu , ale verim tomu ze to moze byt prave aj naopak touto zmenou .. Inak trochu ma zaraza vec , ze mozes mat hoci aky skin a budes mat normalne odmeny , zaujimave ze to bolo X krat navrhovane a nikdy to nepreslo , no zrazu ked to moze byt platene tak to je uz v pohode :/ Ja by som tuto vec fakt uvital .
manasekcze
Tos teda dost posral ATomasi, polovina serveru ti úplně zdrhne, dokonce jsem kvůli tomu dostal ban na 5h, ale tenhle update si fakt zasral, doporučuji ti to vše vrátit zpět, nebo ti na serveru nezbyde nikdo..
ATomas
Citace
eGhE napsal:

Vsetko nechat tak ako je , len s tym rozdielom ze bude klasicke VIP drahsie a ze sa tam presunie tych par veci , neony , text na auto .. I ked si myslim ze neony sa mozu aj uplne zrusit , co sa tyka napisov na auta tak by to bolo mozne len pre auto ktore su zaparkovane /garaz f .. Predsa si robi aj reklamu firma napisom na aute .. Ja si osobne neviem predstavit hrat bez VIP , urcite si ho kupim aj ked bude drahsie , len ma tak trochu mrzi ze bezny hrac bez VIPka je dost znacne obmedzeny .. Ono hraci dost vela toho prekusnu , aj na vela veci si zvyknu , ale verim tomu ze to moze byt prave aj naopak touto zmenou .. Inak trochu ma zaraza vec , ze mozes mat hoci aky skin a budes mat normalne odmeny , zaujimave ze to bolo X krat navrhovane a nikdy to nepreslo , no zrazu ked to moze byt platene tak to je uz v pohode :/ Ja by som tuto vec fakt uvital .

To nebude mit efekt, kdyby objekty na vozidlech byly na klasiku tak by je mel kazdy a objektu by bylo moc a crashovala by hra.
eGhE
Konecne sa mi naplnil sen , vojak v utajeni v skine hasica za normalne odmeny :D

Ale ono ked tak sledujem , tak vlastne neni v klasickom VIPku len ten flip co som celkom vyuzival kedze neviem jazdit :D ..

Nebolo by mozne , teraz ked prislo Premium car , trosku zlacnit vsloty ? Lebo teraz pojdu znacne menej kedze polka sa da nahradit s Premium car .
Dimitry
V prvom rade by som chcel podotknut že chapem to že vám to zatažuje server všetky tie napisi a neony a podobne... A teraz k veci to že sa to čim dalej tym viac spenažuje nema zo zataženim serveru nič spoločné, prečo nevytvorite jedno alebo dva premium ktoré by obsahovali všetky tie vymoženosti???? V dnešnej dobe technologii Servery zvladaju ine veci nie jedno SA z 98roku
DaJaS_
Když se na to tak dívám, že si budu muset zase kupovat něco navíc, abych měl /flip atd.., tak jenom čekám na den, když si budu muset kupovat prémium, abych se vůbec mohl připojit na server. Toto není žádné zlepšení, ale zhoršení jak už bylo řečeno. Díky těmhle "vychytávkám" přestanou hrát na SP.
Nosferatu
Citace
_Dajas_ napsal:

Když se na to tak dívám, že si budu muset zase kupovat něco navíc, abych měl /flip atd.., tak jenom čekám na den, když si budu muset kupovat prémium, abych se vůbec mohl připojit na server. Toto není žádné zlepšení, ale zhoršení jak už bylo řečeno. Díky těmhle "vychytávkám" přestanou hrát na SP.

Souhlasím s tebou přijde mi to jak co nejvíc odrbat hráče . pod záminkou zlepšit server. Já osobně neplánuji do nějakého Premium Car něco investovat. To už se raději obejdu bez věcí jako je /flip atd. Protože s takovou to vážně spěje k tomu , že budeme platit i za pozdrav na SP.
DarKoBiT
Citace
Skiper napsal:

Ja som do hry nedal ani 0,1€. Klasik VIP si kupujem za herné lóve.

Kúpim za 0,5$/deň FU
SKNxRaptoRx
ATomas chcem ti vyvrátiť len jednu vec a tou je to že v Premium Klasik síce podla teba ostalo Neobmedzené nitro ale hráči si podtým predstavujú nie to že si ho môžeš kliknúť 10x za 2 sekundy ale to že si ho počas celého admin závodu/misie či default závodu môžeš vypínať a zapínať.. Pokial si proti odstráneniu objektov a necháš naďalej Car Premium mohol by si to aspoň doladiť z toho dôvodu že mať Car Premium je odteraz aj zvýhodnenie na DEFAULT závodoch, zatial čo si hráč s Klasik Premium môže dať 10x napríklad na Vice-Racee alebo tom závode po dialnici v LV tak ten čo má premium Car si ho v 3/4 závoda pekne obehne z toho dôvodu že už nitro proste nemá..

ďalej ked hovoríš, že si si vyskúšal sám bez premium Admin Závod a skončil si do prvej 5 vždy tak to by som si rád pozrel. Sám som po restarte okúsil admin závod po terené so SandKingom. Od začiatku som sa snažil myslieť na to že nitier mám iba 10 a snažil som sa ich využívať iba tam kde to naozaj dávalo význam no niekde okolo 50CP z 90 mi nitro došlo a SK ťahal do kopca ako sekačka na trávu a s mojim náskokom asi 30sekúnd ma hráč zannou s Premium Car zaČal dobiehať akoby nič a napriek tomu že som v závode nespravil ani jednu chybu ma hráč nakoniec aj predbehol..

Týmto ti chcem len vyvrátiť tvoje slová že v Premium Klasik ostalo neobmedzené nitro a že Premium Car nie je zvýhodnení na závodoch oproti Klasik Premium.

S /flip, neonmi, textom apod. problém nemám keď už chceš zaviesť nové Car Premium ktoré omedzí lagy tak mi to príde ako dobrý nápad po bugu s VIP ako postaviť SP späť na nohy, ale pokial by si nechal starý systém nitra v Klasik Premium tak až vtedy by si omedzil lagy, lebo teraz si musí každý kupovať Car Premiumn iba kvoli nitru! A to si ty predsa nechcel či?
eGhE
Citace
S /flip, neonmi, textom apod. problém nemám keď už chceš zaviesť nové Car Premium ktoré omedzí lagy tak mi to príde ako dobrý nápad po bugu s VIP ako postaviť SP späť na nohy, ale pokial by si nechal starý systém nitra v Klasik Premium tak až vtedy by si omedzil lagy, lebo teraz si musí každý kupovať Car Premiumn iba kvoli nitru! A to si ty predsa nechcel či?



Tak tak , ked uz je nieco co brzdi server tak to zrusim uplne , ale nie ze to zrusim hracom len preto ze nemaju nove premium , a nove premium si musia tym padom kupit , tak dajme tomu ze si ho ludia kupia tak ako klasicke VIP co ma myslim aj 80% hracov uz dnes , a potom zas bude server na tom istom .. Potom co pride ? Chces sa prihlasit do hry tak si rovno musis predtym zaplatit inak nemas sancu ?

To ze mozes mat hoci aky skin v zamestnani a odmeny mas normalne , to berem ako velke plus , ale zas na druhu strana ma doraza to , ze to bolo X krat navrhovane a vzdy sa to hned zamietlo ze proste nie , ale zrazu to prejde jednym tahom len preto aby sa mohli dalsie premium car vyhody premiestnit na druhe premium , je to take divne :/
EspantoniusCZ
Super už jsou nulové lagy já měl jeden lag cca za 3h ale teď po 7h hraní žádný. Ale ten flip tam mohl zůstat a neony by mohli být i normálně ne jenom v premium.
_Ego
Podle mýho názoru, tady brečíte zbytečně. Atomas je na tohle dutej, nenechá si poradit od normálních hráčů.

Dále nechápu proč všichni píšete jak končíte na sp že to už nemá smysl, přitom pban si včera hned nechal dát jenom jeden hráč. Nepište, že skončíte na sp, když jste na tom závislí jak **** na heráku.
Yamamoto
Ve finálním zpracování se mi to celkem líbí, sám sem si včera nakoupil, jsem s tím spokojenej.
Ruda
Na jednu stranu se snad zlepší optimalizace, na druhou to vidím jen jako možnost si nahrabat.
Bony
Mám jen otázku. Lagy začaly od vánoc 2013. TEXTY neony ostrovy a majáky tu jsou už mnohem déle. Mohl bys tedy vysvětlit proč to začalo až od těch vánoc ? Podle mě to není v objektech ale v něčem jiném, na co se ještě nepřišlo.

Jestli to je verzí: 0,3z tak bych to pochopil, ale samp je ve vývoji pochybuji, že by něco omezovali jako objekty nebo počet vozidel max na serveru.

Prostě nevěřím tomu, že by to bylo věcmi, který už jsou nějaký ten rok na serveru. No možná ne rok, ale byly tu mnohem dříve než ty údajné lagy.
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
16 Hlasů
42%
Ano, ale hokej moc nesleduji
8 Hlasů
21%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasů
16%
Ne
4 Hlasů
11%
Ne, dopadne to jako každý rok
4 Hlasů
11%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 16