Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Přídáno /privolat0-3, mise bez skinu. Přesunuto /flip a nitro. Redukovany objekty na vozidlech
hormoskunk
Nechce se mi to všechno číst, tak nevím jestli to tu už někdo nepsal...

Docela se divím, že někteří bohatí hráči tu brečí nad takovou změnou. Vám to může být jedno, když máte tolik peněz, a to že se staráte o nováčky co nemají tolik peněz, tak by mě zajímalo za jakým účelem se o ně staráte? Všichni jste akorát na peníze i o těch par 1000 dolarů navíc a nováčci jsou jenom jako něco za co se schováte, že je to pravý důvod proč to nechcete.

Tato změna mi nijak nevadí a to že budu muset platit denně dejme tomu 100k navíc mě nezabije.

Jenom co bych navrhl, tak že texty na auta by mohly být jen na firemních a gangových (samozřejmě jen u hráčů vlastnící premium car ). Stejně u svých aut tam lidi píšou blbosti třeba jako já :D. Ten text ma fungovat spíš jako reklama a proto si mylsím že je dostačující jen u gangu a firmy.
Tourran
Možná je to volovina ale napadlo mě že třeba když máš premium Klasik tak třeba že kdyby ses připojil na server tak bys měl hned 1 hodinu
Predator
SPZ to nejsou, pouze neony, nápisy a ptákoviny na střechu pod /tax ale ty zase tak často používaný nejsou aby bylo nutno je omezovat.
cZSpajkdR
Rozhodně nesouhlasím s tím,že bude z klasik premium zrušeno NITRO,FLIP apod. Ostatní mi nevadí,ale s tímhle nesouhlasím. Špatný
Tourran
a nebo mít třeba za 30 minut 5% a za 1h 10% atd
Rosta
Citace
Tourran napsal:

a nebo mít třeba za 30 minut 5% a za 1h 10% atd


Zvýšená odměna je tam teď jako novinka. Je to uplně nová věc , která muže dost pomoct hráčům k $. Dál bych to zaměstnání nepopoháněl. Tím myslím jako aby se to přes VIP ještě urychlovalo. To už by bylo přehnané.
Panzer
Citace
Bony napsal:

Hele docela mě napadlo, proč to nezahrnout do obyčejného VIP ???

Koukal jsem se na serveru a z 300lidí má premium takových 50 lidí a to VIP obyčejné jich tak 10 nemá. Nevím proč se zase musí dělat z komára velbloud.

No i když se zvýší cena VIP bude to vše pohromadě a omezí se tento počet. Lepší 1 drahé premium jak 2 ještě dražší. I tak pochybuji, že se cena VIP zvedne. Bude to max na 100k.

Ale to budou mít všichní objekty a nebude to k ničemu :D :D
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
Bony
Citace
Panzer napsal:

Citace
Bony napsal:

Hele docela mě napadlo, proč to nezahrnout do obyčejného VIP ???

Koukal jsem se na serveru a z 300lidí má premium takových 50 lidí a to VIP obyčejné jich tak 10 nemá. Nevím proč se zase musí dělat z komára velbloud.

No i když se zvýší cena VIP bude to vše pohromadě a omezí se tento počet. Lepší 1 drahé premium jak 2 ještě dražší. I tak pochybuji, že se cena VIP zvedne. Bude to max na 100k.

Ale to budou mít všichní objekty a nebude to k ničemu :D :D


Proč by to měli mít všeci, když se aorát tyto 2 premium spojí a nemusí se tu vymýšlet takové hov na a trochu se to VIP zdraží jak ve virtual $ tak i v real $. Pochybuji že se zvedne zájem o VIP, když někteří ani neví co VIP obsahuje.

I tak má málo hráčů VIP neviděl bych v tom problém.
Panzer
Když se to spojí tak budou mít všichní text apd... To nevyřeší danou situaci.
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
RiX
Fakt je, že premium by bylo hodně k ničemu, a až na warpy by to bylo fakticky nevyužitelný.
Co bys řekl na to, že hráč s KLASIKem bude začínat už rovnou s bonusem 10%, samozřejmě když přijde po nějaký tý době, kdy bonus měl tak se mu vrátí to co měl, ale aby měl něco navíc, než obyčejný hráč. Už ani ty warpy moc neznamenaj, protože taxikář co hraje na body tě warpne a ani nic platit nebudeš.

A pak bych ještě navrhoval to, že na KLASIK by se fixoval "bonusový slot na doplňek". Vím že těch doplňků je spousta, od hodinek po další kravinky a na serveru rozhodně všechny nejsou. A jeden maličkej objekt, který by mělo třeba 50 právě online hráčů na serveru, by to určitě nijak zvlášť nezatěžoval.

A jako poslední věc. Hráč, který má KLASIK, by si mohl jednou za ( 5 / 10 / 15 ) minut opravit auto. Toto by šlo i při misi. Nikdy nevíš, kdy do tebe náhodně někdo narazí, nebo dostaneš lag, nebo prostě něco a auto si najednou nemůžeš nijak opravit, protože mechanik nejde použít v misi ( pokud se nemýlim ), takže by to podle mě nebylo nic tak strašnýho, co by změnilo hraní, ale zároveň by to bylo dost užitečný a řekl bych, že spousta hráčů by to ocenila.

Tímto uzavírám svůj proslov, když už to zamítneš, tak snad vymyslíš něco lepšího, protože takhle by byl ten klasik fakt na dvě věci.
Panzer
To poslední je zavrhnutí mechaniků...
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
Ruda
wow pecka, teď oprav gang systém.
Rosta
Citace
RiX napsal:

Fakt je, že premium by bylo hodně k ničemu, a až na warpy by to bylo fakticky nevyužitelný.
Co bys řekl na to, že hráč s KLASIKem bude začínat už rovnou s bonusem 10%, samozřejmě když přijde po nějaký tý době, kdy bonus měl tak se mu vrátí to co měl, ale aby měl něco navíc, než obyčejný hráč. Už ani ty warpy moc neznamenaj, protože taxikář co hraje na body tě warpne a ani nic platit nebudeš.

A pak bych ještě navrhoval to, že na KLASIK by se fixoval "bonusový slot na doplňek". Vím že těch doplňků je spousta, od hodinek po další kravinky a na serveru rozhodně všechny nejsou. A jeden maličkej objekt, který by mělo třeba 50 právě online hráčů na serveru, by to určitě nijak zvlášť nezatěžoval.

A jako poslední věc. Hráč, který má KLASIK, by si mohl jednou za ( 5 / 10 / 15 ) minut opravit auto. Toto by šlo i při misi. Nikdy nevíš, kdy do tebe náhodně někdo narazí, nebo dostaneš lag, nebo prostě něco a auto si najednou nemůžeš nijak opravit, protože mechanik nejde použít v misi ( pokud se nemýlim ), takže by to podle mě nebylo nic tak strašnýho, co by změnilo hraní, ale zároveň by to bylo dost užitečný a řekl bych, že spousta hráčů by to ocenila.

Tímto uzavírám svůj proslov, když už to zamítneš, tak snad vymyslíš něco lepšího, protože takhle by byl ten klasik fakt na dvě věci.



Myslím , že je objekt jako objekt. Přidáním dalších kravin jako hodinek apod., by to maximálně jen zase uškodilo. A nemuselo by se to vubec nic odebírat teď , když by se zase nějaké přidávaly.
Frenk98
Až se zavede PREMIUM car, k čemu vlastně bude PREMIUM ? Jen k warpům že ? A nápis jen pro tzv. Premium hráče ? Tohle je už přehnané, pokud je na serveru mnoho objektů, smázl bych pár eventů které se vůbec nevyužívají (nevím jestli zabírají nějaké velké místo).

Já osobně bych to PREMIUM CAR zavedl do klasického PREMIUM, stejně PREMIUM na serveru má méně jak polovina dejme tomu z 3,000 tak 1,000 lidí Smile Odhadem :D
Skiper
Ako vždy. Vymyslí si vec a zároveň do*ebe xyz ďalších vecí.
Aj tak toto nebude čítať. Iba to lockne a napíše "staré scripty nevraciam" to je všetko čo spraví.
RiX
Citace
Panzer napsal:

To poslední je zavrhnutí mechaniků...


Mechanika si stejně teď volá jeden člověk za uherskej rok. Sám jsem ten job zkoušel týden o prázninách a za hodinu se tam objevil max 1-2 zákazníci. Nevim jak je to teď, ale nevěřím že to je produktivnější..
Panzer
já jsem si za 2 dny vydělal mechanikem 2 000 000 nevím kde je problém?
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
Mikull
Všichni nadáváte, ale tahle změna byla nutná kvůli lagům serveru. Kdyby to ATomas neudělal tak zas brečíte, že nemůžete jezdit GRka. Jedna z věcí, kterou ATomas může obhájit s čistým štítem.
WillYouReallyBeatMe
Citace
ATomas napsal:

Citace
F3aR_ napsal:

Pokud jsem tu větu správně pochopil , tak ten kdo bude mít premium car , Tak bude mít neomezené nitro napřiklad na admin zavodech , Takže zavody budou vyhrávat jen ti co mají dost peněz nato utracet za blbou hru real money nebo virtualní. Takže ten vtom zavodu stím novým CAR PRÉMKEM bude mit extra mega výhodu , což znamená že si to bude muset každý koupit. Takže já vtom nevidím žadný vylepšení ba naopak vidim jak se snažíš ztěch peněženek mamin který kupujou svým dětem kredit vycucat všechnu vyplatu , čím dýl tu hraju tím víc to vidím zrovna takhle. BTW Neony , texty a další hlouposti jsou na té SP uplně nanic podle mě nadbytečný zbytečnosti, just my názor. ( Nevím kolik zato pořizení serveru musíš platit , každopadně to musi bejt hodně a hodně rapidně zvyšovat , jak tak vidím ty tvoje nový navrhy vše to směruje do peněženky.)

To si spravne nepochopil. Neomezene nitro ti nedava tak diametralni naskok v zavode aby jsi hrace bez nitra nedojel. Nitro nezvysuje maximalni rychlost vozidla, pouze navysuje zrychleni a hlavne to s nitrem pekne hazi. Drtiva vetsina hracu co si na startu pusti nitro se prave kvuli tomu vyseka. Vesmes nitro je psychologicky efekt.

Ja vam tady davam sanci neco ovlivnit. Takze by bylo lepsi kdyby jste cas ztraceny kritizovanim o vecech, o kterych nemate vsechny informace, investovali do vymejsleni veci ktery by se do premium uctu mohli pridat.

Děláš jak kdyby se po SA mapě dalo jet jen maximální rychlostí Nemůžu prostě to je jen tvůj další trapnej argument pač to zrychlení ti dá hodně do toho závodu.
Undertaker
Mě se novinka moc zamlouvá Peckaaaa

jenom co mi leze na nervy je, že musím posílat milión sms,
aby jsem si koupil VIP, Vsloty, Psloty a to třeba na několik
měsíců a teď do toho další novinky.
Někdy nad tím strávím aj 2 hodiny.
Nemohl by jsi to nějak upravit pro snadnější manipulaci ? rofl

Já nevím, teď večer mě nic nenapadá. Třeba možnost v /premium
i na několik měsíců hehe. Je to hrozna otrava po měsíci to kupovat,
jestli mi rozumíš rofl

_†_ All Cops Are Bastards _†_
! ! ! ! ! 7.300 hodin na SP ! ! ! ! !


> > https://img.tpx.cz/uploads/Zakaz-VT-U...Under3.jpg < <
img.tpx.cz/uploads/Zakaz-VT-Under3.jpg

↓ ↓ Vizitka More ↓ ↓
> > https://img.tpx.cz/uploads/Hunteri-3.jpg < <
img.tpx.cz/uploads/Hunteri-3.jpg
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
16 Hlasů
40%
Ano, ale hokej moc nesleduji
8 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
7 Hlasů
18%
Ne
5 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
4 Hlasů
10%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 15