Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Přídáno /privolat0-3, mise bez skinu. Přesunuto /flip a nitro. Redukovany objekty na vozidlech
Panzer
Snad to udělat podle telefoního čísla, poslední čísla jsou částka, podle částky by se dalo posílat premium ve tvaru sms, takže místo 80 by jsi napsal třeba 320 a dalo by ti to jakoby 80x4 to premium. Jestli chápeš.
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
Jopo
Facepalm tu si už asi ani neprdneš bez platenia mám taký dojem *!*
Carter_
Mixer
Citácia
Predator napsal:

taky bych raději ty neony a nápisy úplně zrušil než zavádět nové premium, jenže sto lidí - sto chutí jak se říká a někdo prostě nemůže bez těchto blbostí žít. To já ne!

no to je napad kdo to tam bude chtit tak at si stahne nejakej mod treba by nejakej atomas vyrobit co vi na to co tam musite mi napisi atd // samozdrejme cleo mod
Klikem na jeden z obrázků se dostaneš na vizitku.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14733

img.tpx.cz/uploads/podpisbettermaybetop1663938823.png
Mikull
KLASIK VIP:
-Může si na spawnu vybrat sadu zbraní dle nabídky
-Zlatá barva nicku(zakáže se pro nepremium?)
-Rozhodně nechat neomezené nitro, opravdu to dává výhodu v závodech, nebo ho naopak v a. závodech zakázat.
Mixer
Citácia
Mikull napsal:

KLASIK VIP:
-Může si na spawnu vybrat sadu zbraní dle nabídky
-Zlatá barva nicku(zakáže se pro nepremium?)
-Rozhodně nechat neomezené nitro, opravdu to dává výhodu v závodech, nebo ho naopak v a. závodech zakázat.
to si myslim ze je dobrej napad jako ten.predatora az na to zruseni nitra na zavodech neomezeneho
Klikem na jeden z obrázků se dostaneš na vizitku.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14733

img.tpx.cz/uploads/podpisbettermaybetop1663938823.png
zbyra
Zbytečnost další premium ,ATOMASY radši už začni dělat neco s Ostrovama -je to už 20 dní a nic se neděje . ani neumíš hračum napsat dělam na tom nedělam a stále se nic neděje .
Czipisek
S přesunutím flip a nitro moc nesouhlasím. T o byla klasická výhoda běžných premium účtů už dlouhou dobu.
MakaPig
ATomas je asi nenažraná sviňa pretože neustálym pridávaním nových vipiek iba zdiera ludí! Ak chce optimalizovať mód načo pridávať ďalšie VIPko ako keby nestačilo pridať možnosť ďalších objektov na auto do klasického premium učtu. Určite nesúhlasím. sorry za možno prehnané výrazy, ale inak to napísať nešlo
Baseball
Citácia
Frenk98 napsal:

Až se zavede PREMIUM car, k čemu vlastně bude PREMIUM ? Jen k warpům že ? A nápis jen pro tzv. Premium hráče ? Tohle je už přehnané, pokud je na serveru mnoho objektů, smázl bych pár eventů které se vůbec nevyužívají (nevím jestli zabírají nějaké velké místo).


Viz Tumikův First Race -> Stejně nejde jet když nejsou ostrovy. a další takovéto akce s islands.
Tress
zavody na ostrovech porad jdou, staci nacist rampy ostrovu stejne jako jakoukoliv jinou mapu
Shiva_Shanti
premium nechaj povodne ale odstran uplne z hry napisy aut a neony a bude To já ne!
zbyra
pro Trese já neměl na mysly závody na ostrovech ale straty a odškodnění chápeš
Tress
jo to moje byla reakce na basebolla

ty ztraty uz nemam silu komentovat, svoje sem mu k tomu rekl
Yamamoto
Citácia
MakaPig napsal:

ATomas je asi nenažraná sviňa pretože neustálym pridávaním nových vipiek iba zdiera ludí! Ak chce optimalizovať mód načo pridávať ďalšie VIPko ako keby nestačilo pridať možnosť ďalších objektov na auto do klasického premium učtu. Určite nesúhlasím. sorry za možno prehnané výrazy, ale inak to napísať nešlo


S tímhle souhlasím až na ty vulgarismy, stále se něco mění aby se za to více vydělalo a hráči do toho mohli rvát co nejvíce peněz.. hráč který nemá premko už si tam ani neškrtne, ten to může rovnou vypnout a čau, samozřejmě, jak jinak je to přece RENOVACE
RedGinger
Predator
Kdyby jste četli celý vlákno a ne jen poslední stránku tak budete vědět proč se to zavádí,informace nad rámec ATomasových jsem vám tam napsal. Jenže objektivitu a soudnost po vás chtít je jak vidno házení hrachu na stěnu takže doufám,že se ATomas právem naprdne a buď ty blbosti zruší úplně nebo se vybodne na jakoukoli další výhodu k této a kdo bude nutně potřebovat neony tak si holt za ně taky pěkně zaplatí. Ještě bych tedy v této věci navrhnul zavedení premia "neony" a druhého premia "napisy" aby jste teprve měli důvod nadávat. Boss
Bony
Posílám to za hráče [M]ajky

Tím že mám stále blokováné forum, ikdyž jsem ho už měl mít odblokované, musím volit tuto volbu vložení přes Bonyho.

Takže,
co se týče týhle šaškárny?
Odstranit celkově neony - k čemu to je?
Akorát to osvicuje baráky a na těch autech to je fakt hnusný, pak mění všechno barvu podle neonů

Další premium? K čemu bože..
Chceš z toho jen peníze? Nebo chceš opravdu ten server zrychlit?
Myslím, že pěněz z toho máš až dost


Ale pokud chceš odstraňovat objekty ze serveru, začni těma, co se nepoužívají nebo tam jsou uplně zbytečně

- K čemu je tolik billboardů, když je stejně používá málo kdo.
Na serveru je 90 billboardů, stačí jich 30

- Pokud jde odstranit to, že když něco napíšeš a ono se to nad Tvou postavou ukáže - odstraň to, lidi přes den spamujou takže se to zahltí na tom serveru, když je tam přes 300 hráčů

- Doplňky z oblečení.. Hráči si na sebe napatlaj 20 doplňků, který kolem nich lítaj jak moucha u hovna
Myslim si, že by bohatě stačilo to, že by byl jen čistě skin + teda u CJe by byl nákup normálního oblečení, co můžeš v singlu


Já už nevim, co víc Ti k tomu mám napsat
Mě jede server poslední týden uplně v pohodě
A podle mě se Nás snažiš navnadit na nějakej vymyšlenej důvod na to, aby jsi měl další peníze.

Zkus nejdřiv odstranit to co jsem psal výš, pokud je tedy fakt, že je server zpomalený kvůli zobrazeným objektům

Odpovědi pošlu buď přes Bonyho, nebo už mi snad odblokuje někdo forum
Tress
k majkymu :D

s neonama souhlasim :D

jakejch 20 blbosti si na sebe nahazou ? moc dobre vis ze jde jen cepice, brejle a satek ... tzn. 3 veci ...
a sahni mi na muj klobouk a zabiju te :D
Panzer
Popravdě ty objekty na postavu mi nepřijdou tak zbytečný, ale podle mě zabírají hodně a maj na svědomí taky dost. Mě by vůbec nevadilo jejich zrušení.
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
28 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasov
15%
Ne
9 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
13%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 14