Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Domes - vizitka
destiny-
Slabej admin, slabej grkar, slabej sawner. A toto je obraz admin teamu na SP Kappa Ale ne :D vieš byť aj vpohode a posrandovať. Veľa štastia v reale.
UnLii
Ahoooj, tak zaprvé, myslím si, že by sis měl přidat i Friend List do vizitky a napsat mě tam jako prvního, jinak nebudeme kamarádi :D
Ale né, teď vážně. Hodně v pohodě kluk, rozumný i když nepřemýšlí...
Vizitka je celkem pěkná a jsem rád, že jsem tě mohl spoznal.
GL v osobním životě, na SP ho nepotřebuješ
Btw. tohle je můj první komentář na vizitce, tak si toho važ
Měj se a zdar! Hi
Upravil UnLii dňa 04.04.2021 19:13
Sabka_
Ahoj Domes .
No čo by som tu napísala keď už som bola DONÚTENÁ. Asi sa s tebou dá nejako normálne baviť občas:Smile Ale nie, si v pohode. Už to bude rok čo sa spolu každý deň smejeme na ts alebo dc. Na to tak skoro nezabudnem. :DNo to je asi tak všetko. GL v živote aj na SP. Ďakujem za označenie vo friend liste na prvom mieste však ja si ho aj zaslúžim! Hi
Upravil Sabka_ dňa 15.04.2021 20:22
img.tpx.cz/uploads/Domessss.png
Domes
Slabej admin, slabej grkar, slabej sawner. A toto je obraz admin teamu na SP Kappa Ale ne :D vieš byť aj vpohode a posrandovať. Veľa štastia v reale.


Já dělám jen ten nejlepší obraz admin teamu přece :D, ale díky za komentík. Srdce pro tebe

Ahoooj, tak zaprvé, myslím si, že by sis měl přidat i Friend List do vizitky a napsat mě tam jako prvního, jinak nebudeme kamarádi :D
Ale né, teď vážně. Hodně v pohodě kluk, rozumný i když nepřemýšlí...
Vizitka je celkem pěkná a jsem rád, že jsem tě mohl spoznal.
GL v osobním životě, na SP ho nepotřebuješ
Btw. tohle je můj první komentář na vizitce, tak si toho važ
Měj se a zdar! Hi


Čaaaau na to abych tě měl v tom friend listu máš ještě čas :D , ale díky za komentář :D

Ahoj Domes .
No čo by som tu napísala keď už som bola DONÚŤENÁ. Asi sa s tebou dá nejako normálne baviť občas:Smile Ale nie si v pohode. Už to bude rok čo sa spolu každý deň smejeme na ts alebo dc. Na to tak skoro nezabudnem. :DNo to je asi tak všetko. GL v živote aj na SP. Ďakujem za označenie vo friend liste na prvom mieste šak ja si ho aj zaslúžim! Hi


Ahoj moje milá Sabinko, děkuji ti za tak krásný komentář! Když to bude už rok co se spolu smějeme, tak to aby jsme si udělali výročí Pusa . To víš že si to první místečko zasloužíš. Srdce pro tebe

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14653
Koldy
Zdravím, vizitka opravdu povedená. Reporty nebo pomoct nováčkům taky vidím. Žádný problémy ohledně tebe nejsou takže to je jen další plus. Aktivitu jak na serveru tak webu máš dobrou. Myslím si, že tady není potřeba dál co psát.
Jiry
Trošku jsem si říkal, že když nejsem ve friend listu, že si na mě zapomněl. Jenže pak jsem si přečetl tu větu, která mi vyrvala srdce z těla a můj život už nikdy nebude jako dřív. Je mi to líto. Jinak vizitka hezoučká a jsem rád, že si zvolil barvy našeho gangu :-)
RuliiKkO
nevim kdo jsi ale všiml jsem si že jsi v admin teamu, snad někdy prohodime par slov, jinak vizitka je průměr protože tam nevidim svůj nick, sewas)
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
Czech_
Největší ****.
Moc mě neštvi, jinak ti ostříhám vlasy.

Vizitka hnusná, protože nikde není zmínka o mě, což je obrovské mínus.

Na rozdíl od kolegy Koldyho já
Nesouhlasím. Špatný

//
Bohužel musím přesunout mezi hráče. :/

Budeš mi chybět kolego SA. Pláču
Upravil Czech_ dňa 06.06.2021 02:29
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 16