Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Sotasek a jeho vizitooš?!
Sotasek
img.tpx.cz/uploads/sotassince2012.png





img.tpx.cz/uploads/sotasek na SP.png


První připojení: Někdy v roce 2012

Úplně první kamarád se kterým jsem se na SP seznámil: Paladino


Úplně první administrátor, kterého jsem na SP poznal: Asmodeus, gjhkgfkjfh, Czipisek, Paladino

První nick se kterým jsem se na SP připojil: Dříve kvůli těžkému letečáku, jsem měnil účet asi třikrát.

První zaregistrování na webu: Někdy v roce 2013


Nástup do admin týmu: 3.5.2015 v 1h ráno. Nabral: Brutalus.

Konec v admin týmu: 31.8.2016

Údajný "konec" na Super Pařbě: 1.9.2016

Velký návrat: Začátkem Února 2018

Nástup do admin teamu na post moderátora: 13.2.2018 Nabral: Nosferatu

První ban: Žádný kromě antireklamy jsem nedostal.

Hlavní administrátoři které si za své hraní pamatuji: Lofastek, Rocket, Wlcacek,Kapo, Pixel, Errorko, Brutal, Tumík, Ondrah, Fífa, Nosferatu, Salamoun (Nejsem si jistý jestli to takto šlo po sobě)




img.tpx.cz/uploads/bestpeople.png


Czipisek - Na serveru jsi mě všechno ukazoval, všechny triky, jak vydělat, jak s každých vycházet.
Nejsme kamarádi pouze ze serveru, známe se už možná přes pět let v reálném životě, jsi dost rozumný klučina, máme toho spolu zažito až dost. Díky za všechno Czipe!


[A]rgusS_ ([S]nacK) - Ty tu určitě být musíš. Kamarád také z reálného života, a také spolužák, těch blbostí co jsme spolu na SP udělali, to se nezapomíná. Kamarád od dětství.


hanzzo - Další kamarád z reálného života, a také spolužák, a dle mého nejlepší racer v autovrakách s Cadronou.

Lofastek - Super člověk, který byl vždy nad věcí, a nikdy nic tak nehrotil jako ostatní. Děkuju

Asmodeus a Lapour - Dva bezkonkurenční hráči, s nikým ze SP jsem si takto nerozuměl. I vám moc děkuju bráchové.

Xena - Holka co to měla v hlavě dost srovnané, a uměla se bavit, jak na SP tak v reálu.

Paladino - Uplně první člověk, kterého jsem na SP poznal, kterého jsem neznal z reálného života. Dlouhodobý kamarád.

Jiry. - Kamarád se kterým se dalo kecat, a uměl nejlepší výlety na lodi.

Fugi. - Nejlepší majitel rusáku LS, a dost v pohodě týpek.

smetyx - Férovej člověk, se kterým jsem si zažil svoje, vždy jsi mi pomohl když jsem potřeboval, a růžovka jako já! Díky chlape.

[other]emilian - V pohodě hráč tak i admin, nejlepší časy na Radiu SA

Masina - Super jezdec, a super kamarád.

Akai - Gymplák a v pohodě člověk.

Ameli1 a Xpression - Vlastníci nejlepších autodráh, a super ex admini.

Wolix - Frajer který to měl v hlavě sakra srovnané, a dobře se s tebou psalo.

DuFi_CZ - Nejvíc vtipný týpek co znám, jak v reálu tak i na SP, nejvíc sranda s tebou na SP!! Děkuji.

Magiic - Týpek co ví o čem mluví, a super kamarád. A vytvořil TOP závody autovraků!

Danger_68 - Největší fanoušek Jardy Jágra, a super jezdec a ještě lepší hráč.

CzSK - V pohodě týpek, stručně řečeno žid.

PaTreS_ - Prostě růžovka, a dlouhodobý kamarád, a vlastně po svatbě na SP i můj manžel. :D I s tebou si suprově rozumím, tobě také děkuji za všechno.

_LuCy_ - Hráčka která se stále hádá ,že fialová je lepší jak růžová, není, děkuji za fajn chvilky.

H16 (Kukin) - Po Fugim druhý nejlepší šéf ve firmě rusáku.

_LuCy_ - Hráčka která se stále hádá ,že fialová je lepší jak růžová, není, děkuji za fajn chvilky.

cZ.Spajk.dR - Mega týpek se kterým se sice neznám až tak dlouho, ale bohatě mi to stačilo na to, abych poznal že i v té hlavičce něco má, a umí to použit. Jsi vtipný máš smysl pro humor, super kolega jak ve firmě, tak v Admin Týmu! I tobě děkuji za fajn chvilky kámo, a doufám že jich ještě bude!


Z aktuální SP.


BTears - Frajer se kterým si dost rozumím, ví o čem mluví, a je rozumný, vždy mě pomohl. Tobě moc děkuji za perfektní nadpisy.

Hrbeec - S tebou si také dost rozumím, jsi ochotný, máme toho spolu také dost zažito.

Nosferatu - Moc pohodovej člověk, můžu ti říct skoro vše.

NuT (Nutrix) - Prostě frajer se kterým se dá kecat snad o všem, jsi vtipný a máš něco do sebe. Jsi prostě kamarád od rusáků!

Misa99 - Kamarád opět také z realného života, a snad ten nejhorší řidič co znám!
[center]
Až bude čas, tak vám sem připíšu úplně všechny! Věřte mi není to vůbec jednoduché.



img.tpx.cz/uploads/mojipřátele.png


Penazisko[CZE], Tumik, Pitras, Klokan, Kamikaze_98, Yamamoto, Yaroush, Rulíček, Chicago_Girl (Heduš), Krowky, Tress, Zawy, Pixlo, Alobal, Rosta, Kikush, Danya$, KeepSmilling,Mordis, Danik0306, Kacer, Fanny, Sooda, Houbickar, Vara, Bwencik, a spousta dalších, pokud jsem na vás zapomněl tak se vám moc omlouvám.


img.tpx.cz/uploads/Srverošinfos.png



Nick na serveru: Sotasek
Odehrané hodiny na serveru: +/- 1500h
Váš bankovní obnost: Zhruba 50mega, stále se to mění.
Nasbíráno marihuany: Jsem čistej, když ji mám tak se zhulím, od toho to přeci je.
Jaký dum vlastníte: Vlastním dum v Montgomery, který byl taktéž i mým úplně prvním domem na SP.
Jaký vlastníte hotelový pokoj: Většinou nějaké dobré číslo pokoje, nejčastěji 9 nebo 17,18.
Jakého jsem gangu jsem členem: Do gang systému se moc nezapojuji, ale éru Sotaska v gangu jsem si dost užil.
Můj oblíbený administrátor: Ze stávajícího týmu -> Celá ta stará garda, a z aktuálních Nosfe, Krowky, Wery. Fífa, Reggie, [Z]acek[D]an a Panther. Se všemi vycházím dobře, ale s některými méně.
Oblíbený příkaz na serveru: /pratele, /dotazy, /hide
Nejoblíbenější server event: /Zavod Bridge
Nejoblíbenější akce od administrátoru: Autovraky, Dům strachu
Oblíbené vozidla: Sandking, NRG-500
Oblíbená práce na server: Ruská mafie, Taxikář, Pilot a momentálně Bezpečák


img.tpx.cz/uploads/Webinfo sotasarf.png



Nick na webu: Sotasek
Vloženo komentářů: Stále se to mění.
Vloženo příspěvku ve foru: Stále se to mění.
Duporučte téma z fora, které by mohli ostatní zajímat: Určitě moje vizitka, pro některé pravidla webu.
Web není moje silná stránka. :D


img.tpx.cz/uploads/prsonalsdfafa.png



Jméno: Patrik
Příjmení: Není potřebné.
Datum narození: Rok 1999
Věk: 18let
Kontakty: skype: sotasek.99
Kraj: Pardubický
Kolik mám zhruba kamarádu: Dost, ale pravých minimum
Stav: Svobodný
Zaměstnání: Student
Vzdělání: Zatím základní
Jazyky: Český, Anglický, Slovenský
Děti: Do budoucna.
Kde bydlím: V rodinném domě.
S kým bydlím: S rodiči.
Sexuální orientace: Heterosexuál


img.tpx.cz/uploads/povahaaak.png



Povaha: Flegmatik
Něco o mé povaze: Jsem veselý, velmi přátelský a kamarádský. Jsem cílevědomý a k tomu velmi paličatý, tyto vlastnosti, pokud jsou spolu netvoří nic dobrého.


img.tpx.cz/uploads/postavičkaa.png



Výška: 175 centimetrů
Váha 68 kg
Postava: Sportovní, ani tlustý, ani hubený, tak akorát.
Barva očí: Hnědá
Barva vlasů: Hnědočerná
Brýle: Nejsou potřeba.
Vousy: Pravidelně holené.
Fotografie: Možná příště.


img.tpx.cz/uploads/Stýlek.png



Motto kterým se řídíte: Never give up!
Životní cíl: Mít rodinu, hodnou a krásnou ženu, a žít si poklidný život.
Co nesnášíte: Přetvářku, Lháře
Co milujete: Rodinu, ženy, přátele a motorky,auta!
Vaše oblíbená hudba: Více méně skoro vše, co se dá poslouchat.
Vaše oblíbené jídlo: Biftek, a vše co chutná jako od maminky nebo babičky.
Vaše oblíbené pití: Kofola, pivo, ledový čaj
Váš oblíbený film: Top Gun, Black Hawk Down
Vaše oblíbená kniha: Moc jsem toho nenačetl..
Vaše oblíbená barva: Černá, růžová, bíla
Vaše zájmy/činnosti: Hokej, Fitness, florbal, přátelé a hlavně Motorky!
Sport: Florbal
Váš styl hudby: Konkrétní styl nemám, ale nejvíce mám rád asi Rock


img.tpx.cz/uploads/nostalgie.png



GTA San Andreas byla vždy moje oblíbená hra, ale vůbec jsem neměl tucha ,že by gtačko mohlo jít hrát po internetu. Jednoho krásného dne jsem koukal na nějaké videa, a tam právě hráli multiplayer, dřívě jsem to bral jako nemožnou věc. Po delší době sledování videi jsem se konečně dopracoval k tomu, že s tím něco udělám. Nakonec se mě to podařilo někdy o prázdninách. Byl jsem z toho hrozně nadšený, to si ani teď nedokážete představit. Hnedka první den ve škole jsem to povídal kamarádům, co hráli také gtačko. Jednoho odpoledne jsme si našli nějaký server, v tu dobu jsem nevěděl ani co je to chat, natož že hrajeme na největším československém serveru. Postupem času jsem se ve hraní zlepšoval, a zlepšoval, dokonce jsem i objevil i chat :D. Ale nikdy by mě nenapadlo ,že na tomto serveru budu mít nahráno tolik hodin kolik mám teď, a už vůbec ne ,že se dostanu do administračního týmu. Na SP jsem si postupem času nacházel spoustu přátel, stále se zlepšoval, a učil jsem se novým dovednostem. Potom jsem si říkal, že po těch letech bych to mohl zkusit v AT, a taktéž se stalo, podal jsem si přihlášku do týmu. Moje přihláška měla až nečekaný úspěch, a byl jsem nabrán na post moderátora. Na postu moderátora jsem byl pouze 7dní, protože Brut prohrál sázku která se tenkrát týkala MS v hokeji, a tak jsem začal bojovat na postu řádového administrátora. :D Postupem času, jsem z AT odešel, a myslel jsem že skončím na SP úplně, ale místo toho jsem si dal roční pauzu, a potom jsem začal opět aktivně hrát, a jak šel čas, opět jsem zaútočil na post Moderátora! :D A jak šel čas, dostali jsme se až do současnosti, zdraví vás moderátor Sotasek, a uvidíme co bude dál. :D


Nějaké ty screeny ze hry:


I tolik se nás na tuningu sešlo.

img.tpx.cz/uploads/Tuning srazík.png

Nejlepší růžovky.
img.tpx.cz/uploads/6464.png


Děkuji vám za přečtení mé vizitky, doufám že se vám líbila.
A doufám, že se mnou i jako se členem Admin Teamu budete dobře vycházet.
S pozdravem, váš Sotásek.

Upravil/a Sotasek dne 14.02.2018 13:58
Nosferatu
Gayská Vizitka. :D :D Ne dělám si srandu. Je moc pěkná i ty nadpisy a růžová barva má něco do sebe Smile Vážně skvělá práce. Smile
Jinak skvělý a rozumný hráč. Smile Jsem rád, že jsem tě poznal a také ještě jednou blahopřejí k přijetí do AT. Smile
Hodně štěstí na sp i v realu. ;) A pane kolego brzy si spolu dáme nějakou tu akci. ;)
Rosta
Zdar , vizitka luxusní. Hráč jsi na pohodu , uvidíme jaký budeš administrátor Smile , ale určitě kvalitní , ještě jednou gratuluju k postu a přeju hodně štěstí Smile A ať ti motorka jezdí :D
Sotasek
Klucí, děkuju vám oběma. Nosfe to musíme tu akci, aby ale z toho nebyla katastrofa :D
Rosto tobě také děkuji, tobě také, a jezdi bez nehod. Smile
hanzzo
Super vizitoš Soti :D Přeju všechno nejlepší v AT ;)
Sotasek
Díky Hanzoo. Doufám že to tak bude. Díky
ViktoreK
Citace
Sexuální orientace: Heterosexuál

Nekecej.

Máš pěknou vizitku, a znam tě jako super člověka. Smile
Naprosto netušim, kde si vzal admin post, ale gratuluju ti k němu. :D
LuCy
Takže Sotásek, jo? :D k vizitce, vizitka je opravdu povedená, taková seksi :D + ty nadpisy jsou pěkné. Jináč jsi fajn hráč, jsem ráda, že jsem Tě mohla poznat + děkuji za označení. Smile Přeji Ti hodně štěstí v AT, tak i v reálném životě. Smile
Sotasek
Akaii děkuji ti moc. A ještě jednou děkuju Smile
Lucy, děkuji za zhodnocení vizitky, a za ten zbytek ještě jednou Smile
Zrušený účet
Já nevim proč, ale pořád si Tě vybavuji jako malé dítě. :D To je asi tím, jak jsme asi před víc jak rokem volali na skype a byl jsi ještě malučký a moderoval jsi radio si pamatuji. :D Jinak Tě moc neznám, nepsali jsme si nějak moc extra, ale od vidění tě znám. Vizitku máš hezkou. Smile V AT ať se Ti daří a vydržíš mezi náma dlouho. Kamarádi
Sotasek
Citace
Já nevim proč, ale pořád si Tě vybavuji jako malé dítě. :D To je asi tím, jak jsme asi před víc jak rokem volali na skype a byl jsi ještě malučký a moderoval jsi radio si pamatuji. :D Jinak Tě moc neznám, nepsali jsme si nějak moc extra, ale od vidění tě znám. Vizitku máš hezkou. Smile V AT ať se Ti daří a vydržíš mezi náma dlouho. Kamarádi

Joo na Radiu SA to bylo super :D už jsem velikýýýýý :D Kikush děkuji, vážím si toho Smile
Jiry
sexy vizitka, GL Smile)))
Sotasek
Citace
sexy vizitka, GL Smile)))

Díky moc, ty kalby na té lodi se nezapomenou :D

Citace
Tak si sa už konečne pustil do vizitky ?:D Pekná je, obsiahla , nieje to síce môj štýl čo sa týka farby ale vypadá to dobreDobrá práce Ako hráč, odkedy som ťa spoznal tak som mal pocit že by si mal byť v AT :D Začalo to u nás nevinne vďaka riešeniu parkovania pred barákom a pokračuje to až po komentovanie hokeja na skype Smile Rozumný, pohodový teraz už konečne kolega *VZDAVAMSE*
Jsi nejlepší soused! A moc ti děkuju za toto co jsi napsal, vážím si toho Smile
Lapour
Jeden z mala lidi, kteri mohou tomuto serveru neco dat. Vazte si ho
Sotasek
Citace
Jeden z mala lidi, kteri mohou tomuto serveru neco dat. Vazte si ho

Brácho děkuji ti moc, začínám se červenat. Pusa
Jiry
Kvůli tomu komentu jsem dostal pozastavení, takže si toho vaz :D, Jojo ty srandy byly dobrý, jeste někdy zopaknem, sice PC hra, ale vzpomínám na to dobre :D
Sotasek
Citace
Kvůli tomu komentu jsem dostal pozastavení, takže si toho vaz :D, Jojo ty srandy byly dobrý, jeste někdy zopaknem, sice PC hra, ale vzpomínám na to dobre :D

Vážil bych si toho i bez toho pozastavení Smile ANo to zopakovat musíme! Smile
Mordis
Tak jsem sem zavítal, Dobrá vizitka Smile
Super hráč! Určitě budeš dobrý admin ;)
Pomůžeš, pokecáš si, na pohodu kluk ;)
Na nic si nehraješ
Zkušený hráč
Říkáš svůj názor
Je s tebou sranda Smile (A to je důležité! :D )
Určitě budeš pro AT velkou pomocí Smile
Jelikož mě nenapadl žádný rozumný nick na webu tak nezjistíš kdo to psal jazyk :D
Né to bych si neudělal :D (Mordis) :D Zatím, uvidíme se na SP ;)
Sotasek
Citace
Tak jsem sem zavítal, Dobrá vizitka Smile
Super hráč! Určitě budeš dobrý admin ;)
Pomůžeš, pokecáš si, na pohodu kluk ;)
Na nic si nehraješ
Zkušený hráč
Říkáš svůj názor
Je s tebou sranda Smile (A to je důležité! :D )
Určitě budeš pro AT velkou pomocí Smile
Jelikož mě nenapadl žádný rozumný nick na webu tak nezjistíš kdo to psal jazyk :D
Né to bych si neudělal :D (Mordis) :D Zatím, uvidíme se na SP ;)


Tobě také děkuji moc, doufám že je to pravda co píšeš, sám na sebe názor udělat neumím :D
Ještě jednou děkuji Smile
KlokanRadek
sotas sotas :D fajn týpek kedysi moderator rádia san andreas ty si bol ten kto ma inšpiroval žeby som chcel moderovat radio raz aj sa to splnilo vizitka megáá ružovučkáá Dám ti pusu nech sa ti darí v tom ATMYN TYME Skull
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasů
6%
Nábory
4 Hlasů
6%
Žádosti o pUB
10 Hlasů
15%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
9 Hlasů
14%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
31 Hlasů
47%
PC Poradna
3 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
5 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 18