Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Sotasek a jeho vizitooš?!
RuliiKkO
Teplouš, furt se na mě lepí, vizitka teplá, on je teplej, všechno kolem něj je teplé.
Ale ne :D gl v AT, seš good hráč i kámoš, pohodovej týpek. Smile
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
Czipisek
Konečně máš svůj vysněný post, moc jsem Ti to přál, ať se daří a třeba si spolu ještě někdy zaadminujeme, good luck kámo! Smile
Sotasek
Klokane díky moc, a s radiem nesmíš seknout :D
Rulčo tobě taky děkuji, vždy mě pomužeš, a to potřebuji dost často :D

Czipe, tobě zvlášť děkuju, a s tím společným adminováním by to nebylo vůbec špatný, akorát nevím jak by potomd opadla SP *JSEM FAKT NAŠTVANÝ* :D
nemo
Ahoj,
pár slov jsme spolu prohodili. Nejspíš ty moje nelogický otázky. :D
Zdáš se jako moc milý, rozumný a pomáhavý chlapík a v tom já se moc nemýlim. Přeju ti do života hodně štěstí a vydrž dlouho v AT, ale toho by ses neměl bát. ;). Smile
apero
Super vizitka. Neznáme se dlouho, jen chvíli kdy si mi byl po boku v mé firmě. Ale musím říct, že v hlavě to máš srovnané a jsi fajn.
Sotasek
Hoj Nemo, tobě také děkuji za tvoje vyjádření a cením si toho Smile
Apero jsi super vraker a víš co od Virga čekat :D Jinak díky moc za tvé vyjádření Smile
Borek_
jinej borec :D tak jako hráč/admin si super i když z tvojích akcí jako dům strachu mám nervy že mě vždycky zabiješ :D ale jinak vizitka luxusní pohrál sis s tím opravdu famozně barvy jako je růžová moje oblíbena myslím si že jsi slušný a rozumný člověk a doufám že spolu budeme vycházet Smile
Sotasek
Citace
jinej borec :D tak jako hráč/admin si super i když z tvojích akcí jako dům strachu mám nervy že mě vždycky zabiješ :D ale jinak vizitka luxusní pohrál sis s tím opravdu famozně barvy jako je růžová moje oblíbena myslím si že jsi slušný a rozumný člověk a doufám že spolu budeme vycházet Smile


Hele to je smysl té akce :D Jinak růžová je i moje oblíbená barva, proto jsem si ji dal do vizitky. Děkuji za vyjádření, snad je to pravda. Smile A určitě budeme.
Xena
Sotasek, ale ale, kde to vidím tvoju vizitku? :D tak to blahoželám :D drž sa tam, chce to pevné nervy :D
Vizitka...farba ma neprekvapuje :D farba je krásna :D aj vizitka sa mi páči Smile..no baviť sa viem, keď je dobrá partia :D ale díky, že si ma tam spomenul, milé od teba Smile
Zrušený účet
Tak já ti sem taky něco málo napíšu.

Jako hráče jsem tě znal, jenom jsme spolu neprohodili myslím ani jedno slovo. Asi to byla škoda, protože jak jsem se dneska dozvěděl, dá se s tebou skvěle popovídat. Naštval jsem tě mojim příspěvkem u tvé žádosti do admin týmu, takže hned od začátku jsi asi musel mít ten divný pocit, že bys právě se mnou mohl být v týmu, což se i tak stalo. Byl jsi přijat, kvůli ostatním pozitivním hlasům, od teď už i tvých kolegů. Nakonec jsem za to rád, protože teď se zdáš jako super admin a hlavně i jako člověk. Budu jenom doufat, že ti to vydrží, že nebudeš jeden z těch, co udělají přešlap, který vede k vyhazovu, že sám od sebe jen tak neodejdeš, protože tě nebaví neustále odpovídat na mnohdy opravdu hodně stupidní dotazy a pro další věci. Doufám, že se v týmu uvidíme ještě s Czipem, který mě před tebou obhajoval a nevypadal jsem od prvního momentu jako ****. :D

A abych zareagoval i na vizitku, tak pěkně zpracovaná Peckaaaa (narozdíl od žádosti) Lol
Sotasek
Citace
Sotasek, ale ale, kde to vidím tvoju vizitku? :D tak to blahoželám :D drž sa tam, chce to pevné nervy :D
Vizitka...farba ma neprekvapuje :D farba je krásna :D aj vizitka sa mi páči Smile..no baviť sa viem, keď je dobrá partia :D ale díky, že si ma tam spomenul, milé od teba Smile


Xeničko, já myslel že jsi už skončila úplně :o Dost jsi mě potěšila tím, že jsi mě tu vizitku okomentovala. Smile A barva být ani žádná nemohla! Díky moc, bylo milé té, že jsi si vzpomněla spíše ty na mě. Smile

Citace
Tak já ti sem taky něco málo napíšu.

Jako hráče jsem tě znal, jenom jsme spolu neprohodili myslím ani jedno slovo. Asi to byla škoda, protože jak jsem se dneska dozvěděl, dá se s tebou skvěle popovídat. Naštval jsem tě mojim příspěvkem u tvé žádosti do admin týmu, takže hned od začátku jsi asi musel mít ten divný pocit, že bys právě se mnou mohl být v týmu, což se i tak stalo. Byl jsi přijat, kvůli ostatním pozitivním hlasům, od teď už i tvých kolegů. Nakonec jsem za to rád, protože teď se zdáš jako super admin a hlavně i jako člověk. Budu jenom doufat, že ti to vydrží, že nebudeš jeden z těch, co udělají přešlap, který vede k vyhazovu, že sám od sebe jen tak neodejdeš, protože tě nebaví neustále odpovídat na mnohdy opravdu hodně stupidní dotazy a pro další věci. Doufám, že se v týmu uvidíme ještě s Czipem, který mě před tebou obhajoval a nevypadal jsem od prvního momentu jako ****. :D

A abych zareagoval i na vizitku, tak pěkně zpracovaná Peckaaaa (narozdíl od žádosti) Lol


Ahoj Fífo, děkuju moc, včera jsem na tebe úplně změnil názor, a jsem rád, že jsem tě neodsoudil hned, byla by to určitě chyba Smile I tobě moc děkuju Smile
Od žádosti pryč :D Lol
Ameli1
Admin sice chvilku, ale vypadá to, že ti to sedlo a baví tě to, to je důležité. Vizitka pěkně (cz=žid) zpracovaná :D. Taktéž, díky za označení Smile
Sotasek
Ameli, ty jsi tam nemohl chybět, ještě by se mohl vrátit Xpre :D Jinak děkuji za vyjádření, moc fáhj hráč Smile
Xpression
WoW, velice pěkně designově udělaná vizitka.
Člověk, který se z normálního hráče dostal určitě mezi nejlepší lidi Superpařby, nemyslím jen povýšení na administrátora, ale tak celkově. Věřím, že pokud neuděláš nějakou fatální blbost, dotáhneš to tu hodně vysoko. Snaž se a uč se od kolegů. Podle mě máš zde na serveru podobný průběh jako Tumík, který byl na trošičku vyšší úrovni než ty, když jsem tu hrával a za poslední roky jste oba výborně dospěli a jste tam, kde jste a zasloužíte si to. Palec nahoru
Kéž by bylo takových lidí víc.
Sotasek
Xpre děkuji ti moc, uplně si vzpomínám na ten den kdy jsem se s tebou poznal.
Jsem moc rád že jsi zase začal hrát, naše blbosti na serveru zdaleka nekončí! :D
Ještě jednou děkuju moc brácho Smile
LukHackerCZC
Krása akorát si na mě zapoměl :D
Baseball
čau kolegá! :D

Vizitka moc hezká, rozhovory dobrý doufám že to se mnou dlouho vydržíš :D

Hodně štěstí a pevné nervy
Kolegáček :D
Dreamys
Ahoj, řízku :D Si super kamarád, dá se s tebou superově popovídat, jsem moc rád že jsem tě poznal [img]http://superparba.eu/static/img/s/friends.gif[/img]
Hodně štěstí na SP i v Reálném životě [img]http://superparba.eu/static/img/s/18.gif[/img]
Geroj
Ahoj, vizitka je graficky dosť odvážna čo sa týka ružovej, na 16 rokov dosť rozumný, nech sa ti darí (:
Gargy
Ahoj ještě jsem ti nenapsal nic hned to musím změnit :D jsi rozumný admin snad dáš nikdy zas akcí seno :D ať se daří
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
5%
Nábory
8 Hlasů
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasů
44%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 14