Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Sotasek a jeho vizitooš?!
Bwencik11
Ahoj máš super vizitku.. Smile Vypadáš jako rozumný admin tak ať se ti daří! Smile
Upravil/a Bwencik11 dne 23.02.2016 18:50
Sotasek
Citace
Krása akorát si na mě zapoměl :D

V další verzi už budeš! :D

Citace
čau kolegá! :D

Vizitka moc hezká, rozhovory dobrý doufám že to se mnou dlouho vydržíš :D

Hodně štěstí a pevné nervy
Kolegáček :D

Teď už jsme kolegové dvakrát :D Jinak děkuji za kladné ohlasy Smile


Citace
Ahoj, řízku :D Si super kamarád, dá se s tebou superově popovídat, jsem moc rád že jsem tě poznal superparba.eu/static/img/s/friends.gif
Hodně štěstí na SP i v Reálném životě superparba.eu/static/img/s/18.gif

Ahoooj šéfe, tobě také děkuji za kladné ohlasy k vizitce! A tobě taky Daníku. Smile

Citace
Ahoj ještě jsem ti nenapsal nic hned to musím změnit :D jsi rozumný admin snad dáš nikdy zas akcí seno :D ať se daří


Díky moc kámo, včera nebo kdy jsem ji po hodně dlouho době opět dal, díky moc, tobě také šéfe. Smile

Citace
Ahoj máš super vizitku.. Smile Vypadáš jako rozumný admin tak ať se ti daří! Smile


Díky kámo Smile
Provo
Děkuji ti za označení, jsem velice rád, že jsem tě mohl poznat, nelituji toho že jsem tě poznal jsi opravdu super člověk a administrátor. V životě jsme se neviděli a připadá mi to že se známe už strašně dlouho. Vizitka super co také čekat od super člověka jako jsi ty že?
Nosferatu
Sotásku,
tobě jsem to sice už komentoval, ale u tak pohodového člověka jako jsi ty se to nikdy neztratí. Smile
Za tu dobu co tě znám, jsem přišel na to, že jsi opravdu skvělý člověk a s tím, že mi můžeš řict skoro vše je to nápodobně. Smile Rád si s tebou pokecám protože vždy to má smysl. Smile Prostě patřiš k té topce na serveru a víš která bije. Smile Opravdu jsem rád, že jsem tě poznal i když v poslední době nějak nemáš čas, tak doufám, že se to brzy změní. jazyk Smile
Dreamys
(Ahoj, já jsem daník z minulosti, ještě než si to přečteš, vím že jsem ti to už jednou komentoval, ale né tak obsáhle ;), tak komentuji znovu Smile )
Ahoj Sote, vizitka vypadá suprově! Smile
Známe se celkem dost dlouho, píšeme si spolu, občas na serveru trošku zablbneme (hitmany, jó to je vždy sranda) :D:D Jsi administrátor, který dokáže vždy poradit, ale je s ním na druhou stranu i suprová zábava Smile
Jen tak dál, ať se ti daří jak ve virtuálním, tak v reálném životě ;)
(Jinak děkuji za označení v kamarádech, vážím si toho ! Smile
Szelby
Super vizitka Smile hráč/Admin strašně v pohodě má své kvality a dobře se sním kecá na Tsku .... ( Choď častěji a zažiješ věší srandy :D )

Tak ať co nejdéle vydržíš jako Admin a ať se ti daří v real životě kámo Smile Hlavně opatrně na motorce jazyk :D
Szelbovsky Cool
Ameli1
Citace
Szelby napsal:

Super vizitka Smile hráč/Admin strašně v pohodě má své kvality a dobře se sním kecá na Tsku .... ( Choď častěji a zažiješ věší srandy :D )

Tak ať co nejdéle vydržíš jako Admin a ať se ti daří v real životě kámo Smile Hlavně opatrně na motorce jazyk :D


Zase se vtíráš šelby? jazyk

Ba ne, dělam si srandu :D

Sice jsem sem už komentoval, ale po nějaký době to stojí za to nahodit znova, Soťas je strašně fajn týpek a dobře se s nim kecá, už se těšim až dáme ban Šelbymu Kappa :D
Mixer
Pěkná vizitka sotasku . Hraje vlastně ještě arguss ? :D vzpomínám si na ty časi jak jsi měl yakuzu sf a volaly jsme :D top firma na sp to byla.
Klikem na jeden z obrázků se dostaneš na vizitku.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14733

img.tpx.cz/uploads/podpisbettermaybetop1663938823.png
Baseball
Již není mezi náma. Ať se daří!

Přesouvám mezi hráče
Kacka
Hezká upravená vizitka, hezké nadpisy..Smile hezky rozepsane, jako hráče jsem tě na serveru potkala a trošku mohla i poznat, a taky si mi pomohl ty víš s čím, za to tobě děkuju.Smile Přeju ti hodně štěstí, jak na SP tak i v reálu Smile A dělej stále skvělou práci, jako do teď. Smile
Sotasek
Citace
Hezká upravená vizitka, hezké nadpisy..Smile hezky rozepsane, jako hráče jsem tě na serveru potkala a trošku mohla i poznat, a taky si mi pomohl ty víš s čím, za to tobě děkuju.Smile Přeju ti hodně štěstí, jak na SP tak i v reálu Smile A dělej stále skvělou práci, jako do teď. Smile


Děkuju moc Kačko! Smile Jinak chystám do budoucna velký update vizitky! :D
Diana
Ahoj ružovko :D
My sa poznáme velmi dlho,ešte za moje minulé nicky,určite si na mňa pamätáš,ako ja na teba :D Si fajn chalan,len neodíď zase z AT :D Si jeden z mála z tých normálnejších :D Držím palce,pevné nervy.Vela šťastia Smile
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Sotasek
Citace
Rich napsal:

Ahoj ružovko :D
My sa poznáme velmi dlho,ešte za moje minulé nicky,určite si na mňa pamätáš,ako ja na teba :D Si fajn chalan,len neodíď zase z AT :D Si jeden z mála z tých normálnejších :D Držím palce,pevné nervy.Vela šťastia Smile


Děkuju moc! To víš, růžová ta je moje!! :D Pamatuju moc dobře kamaráde!
Děkuju moc za kladné ohlasy! Budu se snažit ti to tvoje přání splnit! :D
MaReK_
Welcome back B)
king

3.5.2011 Správně
3.5.2012 Správně
3.5.2013 Správně
3.5.2014 Správně
3.5.2015 Správně
3.5.2016 Správně
3.5.2017 Správně
3.5.2018 Správně
3.5.2019 Správně
3.5.2020 Správně
3.5.2021 Správně
3.5.2022 Správně
3.5.2023 Správně

king
macik1234
Zdravím tě :-) tak jsem snad slyšel že jsi se vrátil na SP? :-) vizitka moc pěkná :-) a hodně štěstí ti znovu přeji na Superpařbě :-) PS: doufám že si pamatuješ jednu věc co jsem po tobě chtěl že? :D já nezapomínám :D :D
DanyaS
Doufám že jsem to tu nekomentoval ať tu nejsem za ****a jako všude.. :D
Vizitka pro grafický stránce celkem ušla no takový ty klasika bláboly od vtěrek ze SP :D
Hej ale já jsem takovej unikát že bys mě měl mít v "MY BEST PEOPLE" nebo jak to tam máš :D jenom jakože "MY FRIENDS".. Pro mě docela potupa.. Pro takovou legendu jako já.. Já bych měl být někde úplně nahoře.. Jinak jsi v klidu cápek.. No co dál dobrej jak já nejsi tak tu nemůžu vychvalovat :D papa
MaTy
Náš motorkář Soty hehe, nikdy jsme spolu neměli vážnější problém, sice jsme spolu nikdy moc nekomunikovali, ale jsem rád, že jsi se k nám na SP vrátil, aspoň někteří stáří hráči se vrací, vizitka je růžo-úžo-žůžo! Jen třeba v "my best friends" máš _LuCy_ 2x jinak perfektní. Ať se ti daří a ať se v tom AT nesežerou. Pac a pusu. Kráva
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Sotasek
Citace
Zdravím tě :-) tak jsem snad slyšel že jsi se vrátil na SP? :-) vizitka moc pěkná :-) a hodně štěstí ti znovu přeji na Superpařbě :-) PS: doufám že si pamatuješ jednu věc co jsem po tobě chtěl že? :D já nezapomínám :D :D

Sice vrátil, ale už zase odešel :D Děkuju moc za komentář! Jooo


Citace
Doufám že jsem to tu nekomentoval ať tu nejsem za ****a jako všude.. :D
Vizitka pro grafický stránce celkem ušla no takový ty klasika bláboly od vtěrek ze SP :D
Hej ale já jsem takovej unikát že bys mě měl mít v "MY BEST PEOPLE" nebo jak to tam máš :D jenom jakože "MY FRIENDS".. Pro mě docela potupa.. Pro takovou legendu jako já.. Já bych měl být někde úplně nahoře.. Jinak jsi v klidu cápek.. No co dál dobrej jak já nejsi tak tu nemůžu vychvalovat :D papa


Díky moc šéfe! Dost podobný kometář u tebe uplně sedí :D Jinak jestli se dostanu někdy k upravě vizitky, tak ty "My best people" asi upravím no :D Jinak ty jsi také frajer, ale jak říkáš sám, na Sotáska nemáš no :D


Citace
Náš motorkář Soty hehe, nikdy jsme spolu neměli vážnější problém, sice jsme spolu nikdy moc nekomunikovali, ale jsem rád, že jsi se k nám na SP vrátil, aspoň někteří stáří hráči se vrací, vizitka je růžo-úžo-žůžo! Jen třeba v "my best friends" máš _LuCy_ 2x jinak perfektní. Ať se ti daří a ať se v tom AT nesežerou. Pac a pusu. Kráva


Táááák motorky to je moje :D Děkuju za komentář, a aspoň jsi to přečetl celé, když jsi si všimnul te chybky, až bude čas samozřejmě opravim! :D
jsi fajn hráč Kámo! Děkuju za komentář! Jooo
Dush3yo
Patriku, sice jsem tě nikdy moc nepostřehl na SP a jako admina si tě neužil, ale tak to bude tím, že jsem měl 3 roční pauzu a už to zase vypadá, že budu odcházet no. :D Z vizitky působíš dobře, jen si mohl mít místo růžové barvy barvu fialovou. :D GL na SP, pokud plánuješ pořád dále hrát.
Sotasek
Citace
Dush3yo napsal:

Patriku, sice jsem tě nikdy moc nepostřehl na SP a jako admina si tě neužil, ale tak to bude tím, že jsem měl 3 roční pauzu a už to zase vypadá, že budu odcházet no. :D Z vizitky působíš dobře, jen si mohl mít místo růžové barvy barvu fialovou. :D GL na SP, pokud plánuješ pořád dále hrát.


Čau čau! Právě jsem se vrátil já zpět po menší pauze! Jinak díky za kladný komentář k vizitce! Smile
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
5%
Nábory
9 Hlasů
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 17