Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
apero - vizitka (velmi lehký Edit)
apero
Počátek na SP někdy v roce 2011


Zdravím všechny, co jsi otevřeli a mají zájem o to si přečíst mou vizitku.
Hned na úvod řeknu, že nejsem příznivec barviček a různě lámaného textu, tudíž má vizitka bude jen opravdu decentně barevná a založena jen díky tomu, aby mě lidé měli možnost poznat blíže.


Citace
Serverové informace


Nick na serveru: apero
Odehrané hodiny: Přibližně 4000+ h
Bankovní obnos: Už to nepočítám
Nasbíráno marihuany: Kolem 100kg
Vlastním dům: Od Nosfíka, už nikdy jiný!
Vlastním hotel: Pokoje v různých hotelech
Momentálně jsem členem gangu: Slow Riders (bývávalo)
Oblíbený administrátor: Je jich více, oni sami vědí se kterýma problém mám a s kterýma ne. Teda spíše nemám problém s žádným, ale co se týče kamarádství, psaní v /pm tak oni vědí sami.
Oblíbený hráči: Je jich spousta. I přesto jak se SP změnila, stále se tu najdou dobří lidé. Nebudu tu vypisovat jednoho po druhém. Hráči který mám rád to jistě vědí, jsem s nimi v kontaktu stále, když potřebují pomoci, neváhám a pomůžu, takže asi tak. Smile Bohužel spoustu jich už skončilo, ale nikdo tu nezůstane věčně. Třeba někdy dopíšu konkrétní jména.
Nejoblíbenější příkaz: /kill, /port, /gangrace, /joinrace
Nejoblíbenější akce: Jednoznačně závody!
Oblíbené vozidlo: Infernus
Oblíbená práce na serveru: Právník, gangy
Ohodnoť práci administrátorů: Dal bych asi za 2.

Citace
Webové informace


Nick na webu: apero
Doporučené téma z fóra: Žádosti o UB/Stížnosti na administrátory, u toho se vždy pobavím.

Citace
Osobní stránka


Jméno: Jakub
Datum narození: 1994
Věk: 25 let
Bydliště: Ústecký kraj
Kolik mám kamarádů: Kamarádů mám spousta, ale ty nejlepší bych spočítal asi na jedné ruce.
Stav: Zasnoubený
Zaměstnání: Momentálně finanční poradce, ale jelikož mě tato práce absolutně nenaplňuje, tak bude brzy asi jiná.
Vzdělání: Strojař s maturitou.
Jazyky: Čeština, Angličtina (okrajově)
Děti: Ano, mám tříletou dceru.
Kde bydlím: V bytě.
S kým bydlím: Se snoubenkou a naši dcerou.
Sexuální orientace: Tak je Vám snad jasná z řádků nad tím.
Něco o mě: Ahoj, jmenuji se Jakub Novák.
Mám krásnou přítelkyni Kristýnu a ještě krásnější dceru Kristýnku, které nadevše miluji a položil bych za ně život.
Jsou mým největším zájem. Společně žijeme v bytě 2+1 což není až tak velké, ale pro nás prozatím stačí.
Spolu s námi žije kočka Mařenka, aby jste měli rozhled úplně o všem. :D
Měli jsme i více zvířátek, protože zvířata máme hrozně rádi, ale bohužel křečci už zemřeli, potkani utekli bůh ví kam, ne nadarmo se říká, že je to jedno z nejchytřejších zvířat a pejska jsme museli dát bohužel pryč.
Mezi další mé zájmy patří sport, vyčleněný mám asi fotbal a tenis, ale nepohrdnu sportem žádným!
Dříve jsem dělal i závodně atletiku, ale kvůli zranění jsem přestal.
Mezi mé zájmy samozřejmě patří i SAMP, který hraji cca 8 let.
Měl jsem asi půlroční pauzu, kdy mi byl zrušen účet, ale už jsem zase zpět a hraji aktivně.
Jinak co si o sobě myslím, že jsem hodně přátelský člověk. Jen tak mě něco nerozhází!
Nerad se s někým hádám a když už k tomu dojde, tak ten člověk musí být opravdu velké pako.
Myslím si, že jsem Vám o sobě i své rodince řekl celkem dost, jakékoliv další dotazy přijímám v SZ.
S pozdravem apero.

Citace
Povaha


Povaha: Flegmatik, jen tak mě nic nerozhází a když ano, tak to už musí opravdu být.
Pohled na svět: Vždy optimistický, až je to možná někdy i na škodu.
Moje povaha: Kamarádský, klidný, naslouchavý,upřimný, věrný a hodně veselý!


Citace
Můj styl


Moje motto: Žádným se neřídím.
Životní cíl: Mým životním cílem je, aby jsme s rodinou žili co nejšťastněji a co nejlépe bez trablů. Chtěl bych, abych jim jednou mohl dát opravdu cokoliv.
Co nesnáším: Je toho spousta, asi to ani není tak podstatné.
Co miluji: Samozřejmě má rodina.
Oblíbená muzika: Nemám přímo oblíbenou, ale musí to mít melodii a text. Né RUC TUC.
Oblíbené jídlo: Čínské nudle a přírodní řízek s hranolkami zalité sýrem a sosem.
Oblíbené pití: Čistá voda.
Oblíbený film: Veškeré filmy s Tomem Hanksem
například: Zelená míle, Trosečník, Forrest Gump, je toho fakt mnoho. + Filmy z druhé sv. války a na to mám jen jedno vysvětlení, jsou to filmy které jsou většinou založeny na pravdě.

Oblíbená kniha: Atentát na Heindricha
Oblíbené oblečení: Oblek, nebo jeeny a sáčko.
Oblíbená barva: Modrá

Citace
Dodatek


Tímto Vám děkuji, že jste dočetli moji vizitku až sem. Snad některé zaujala, některé samozřejmě ne. Klady i zápory samozřejmě beru.
Mějte se hezky s pozdravem Váš
apero
Upravil/a apero dne 04.06.2019 02:54
Vikush
Ahoj, za prvé sa ti chcem poďakovať za označenie, vážim si toho Kytka pro tebe
Vizitka je pekná a strašne sa mi páči, že si sa rozpísal, že si to tam nenapísal jednoslovne ako je väčšinou zvykom.

Máš rád knihy o 2. sv vojne? Asi to bude znieť blbo ale ja mám zase rada dokumenty z tej doby :D

Nech sa ti darí minimálne tak dobre, ako doteraz a to hlavne v realite Smile
Brian
Ahoj Kubo,vizitka mě moc zaujala,líbí se mi,jak si to rozepsal,opravdu jsem se o tobě dozvěděl hodně a jsem rád,že jsem tě poznal.Dřív jsem tě vůbec nepotkával na serveru (před cca měsícem),ale 2 týdny zpět (cca) jsme si napsali a od té doby si píšeme skoro furt.Jsi jeden z mála hráčů s kterými se dá skvěle popsat a je s tebou i sranda Smile Nikdy jsem s tebou problém neměl,doufám,že to bude takhle pokračovat.Hodně štěstí hlavně v reálném životě,ale tak i ve virtuálním :D! Seš fajn člověk Smile
apero
Děkuji Vám oběma, toto si myslím, že každý člověk rád slyší. Smile A Brian co se týče Tebe, také jsem s Tebou neměl nikdy žádné problémy a co se týče poslední doby nezbývá mi napsat nic jiného než nápodobně. Smile
apero
A Vikush, nemáš za co děkovat, napsal jsem prostě ty adminy, se kterýma jsem spokojený, měl jsem někdy s nimi tu čest a vím, že si plní svou práci. Jen doufám, že jsem na nikoho nezapomněl. Jinak co se týče dokumentů o druhé sv. válce, tak jsem také jejich příznivec, o tohle se velmi zajímám a jak už jsem psal, jak knihy tak i filmy jsou většinou na základě pravdy a to je obrovské plus.
nemo
Moc hezká, přehledná a obsáhlá vizitka, krásně to tak stačí. Apero, si moc milý kluk nebo spíš chlap ;) s dobrým srdcem na pravém místě. Žiješ pro rodinu a to o sobě může říct málokdo. ;) Děkuju moc za označení oblíbeného hráče, taky si toho moc vážím. Smile Ať se ti daří a hlavně tvé snoubence a dceři. ;)
[small]Koukal jsem se na FB a obě jsou nádherný ;)[/small]
apero
Nema, moc děkuji za hezká slova a přítelkyni a své dceři vzkážu, budou mít radost. :D
MADING
Apero no teda rozepsal jsi tu vizitku fajnově hodně jsem se o tobě dozvěděl a jinak jsi super hráč žádné problémy jsem stebu neměl jen ať se ti nadále daři a hlavně zůstaň stejnej dobrej chlap jakej jsi protože jseš jeden z mála lidi kteři maj u mě velkej respekt
Brian
Taky jsem koukl na FB a máš krásnou dceru i snoubenku Smile Přeju ti hodně štěstí do života.
apero
Original děkuji moc. Vážím si každého pozitivního slova. Velké dík. Smile
Kurkuma
Super hráč, bývalý šef. Vizitka pěkná. Škoda toho banu.
apero
Kurkuma děkuji ta příznivá slova. Ano ban je škoda, ale byla to má blbost, i když né tak úplně, ale to už je jedno. Ale cca za 10dní jsem zpět jak na koni a s GANGEM nechci mít nic společného! :D
Zrušený účet
Vždy, když vidím, že mě má někdo označenou jako oblíbenou administrátorku (za což děkuji Smile), tak sjedu dolů a obvykle vidím věk 12,13,14 let. Ale pro změnu tam vidím 21. :D Hráče podle nicku poznám, já si lidi jinak ani nepamatuji, jako jak se chovají na serveru, co dělají, jaké mají zálibi na serveru a tak. Nepostřehnu to, nemám na to čas. :D Ze zajímavosti jsem se podívala na tvůj profil na FB a docela pěkný chlap z tebe je. (doufám, že mě tvoje žena nezabije :D) Literaturu máme taky podobnou, kdybych měla něco číst, tak knížky o 2.sv. válce. Například Mein Kampf jsem si přečetla několikrát. Co se týče vizitky, tak je hezky, přehledně a originálně spracovaná. Jinak ti přeji, ať se ti v životě a hlavně s rodinou daří a vychováte dobře dceru Kristýnku. (je to prostě TOP jméno Pusa ještě abych ho neměla :D)
apero
Kikush, jako všem i Tobě děkuji za kladný názor. Za pěkného chlapa též děkuji. :D A nezabije, raději se tím chlubit nebudu. :D Opravdu děkuji pěkně Smile
Nosferatu
Skvělá vizitka a nepotřebovala ani nějaké extra barvy ;) vážné super práce hlavně to zpracovaní.
Jinak ti chci poděkovat za označení v oblíbených administrátorech ;) rozhodně si toho vážím.
No a k tobě ? Nikdy jsem s tebou neměl žádný problém, podle mě pohodový hráč který to má už v hlavě v pořádku.
No a nakonec bych ti asi popřál hodně štěstí do života a ať se tobě i tvé rodince daří. ;)
RiX
Ahoj, běžně vizitky nekomentuju, okomentoval jsem snad zatim jen 3, ale u tebe mi to prostě nedá :D.. Jak jiní to berou "čím kratší, tím lepší", tak tys to vzal úplně obráceně a udělal si z toho takovej životopis, ovšem protože já bych to udělal stejně, tak ti to vůbec nevyčítám, ba naopak. Já osobně vizitky rád čtu ( hlavně když najdu něco jako "ahoj, jsem pepa a je my 13 let ), a podle nicku jsem tě taky odhadoval na něco takovýho, ale po tom příjemnym čtení se ti za ten "odhad" omlouvám :D

Myslim si že pokud tě SP bude ještě nějak dobu bavit, tak bys byl určitě přínosem i do AT, vzhledem k tomu že tam hranice věku i inteligence spadly a kdyby to někdo zvedl, tak by to určitě nebylo na škodu.

Každopádně díky za pěkný počtení u toho seznámení nás s tvým životem, a hodně štěstí jak v realu, tak i v tý blbý hře :D
apero
Nosfe děkuji moc, jsem rád, že se vizitka líbí. A budu dělat vše pro to, aby se mě i mé rodince dařilo. Díky Smile

Rix, Tebe moc neznám, ale rozhodně mě tvůj názor na mě potěšil. Děkuji za něj. Smile A jinak k mému nicku, je mi jasné, že "apero" nezní zrovna smysluplně a když všichni myslí úplně na jiný význam něž to slovo má. Ale budeš se divit, toto slovo je v překladu "vzhled" né zrovna v moc známém jazyku. :D Jazyk kde v překladu apero=vzhled je Esperanto. Ale to jen pro zajímavost k mému nicku. :D Jinak děkuji.
Pandy
Ahoj Apero, nemusí být vizitka za každou cenu přemaštěná barvama, nevím proč tu na tom tolik záleží. Ta tvoje je akorat, a hodne jsem se z ní dozvěděla, třeba i to, že máte rádi zvířátka hlavně kočky;) Já je totiž miluju !
Jinak patříš do skupiny hráčů, kteří mají v hlavě mozek a umí ho použít.
A také jsi 20+, což já jako serverová matka skoro, uvítám :D
Byl jsi členem mé firmy, jen škoda že né na dlouho. At se ti daří kamaráde nejen na SP, ale hlavně v životě, když máš tak skvělou rodinku;)
apero
Děkuji Wery Smile
Kurkuma
Citace
apero napsal:

Kurkuma děkuji ta příznivá slova. Ano ban je škoda, ale byla to má blbost, i když né tak úplně, ale to už je jedno. Ale cca za 10dní jsem zpět jak na koni a s GANGEM nechci mít nic společného! :D


Jo, až se připojíš tak tě se Siminem vememe do gangu :D
Přejít na fórum:
Anketa
Jak budete slavit Velikonoce?
Hrát na SuperParbě.
20 Hlasů
27%
Šupat holky.
24 Hlasů
32%
Velikonoce neslavím.
10 Hlasů
14%
Mám jiné plány.
20 Hlasů
27%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 23