Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
apero - vizitka (velmi lehký Edit)
Mike
Cs,si v pohodě hráč,občas s tebou pokecám. Vizitka není přeplácaná, trošku lepší než moje :D .
apero
Ahoj díky moc. Také si myslím, že jsi v pohodě týpek, nemám proti Tobě žádný problém, až na to, že jsi žid. :D :D
nemo
Ahoj apero,
už nějaký ten pátek jsem Ti sem nehodil komentář, tak abych to napravil, že? Smile Apero, jsi zvláštní člověk u kterého vím, že když se na Tebe obrátím neshodíš mě, naopak podpoříš. To je krásná vlastnost, kterou lidé moc, řekněme neoplývají. Smile Svým chováním dokazuješ jaký si, nikoho si nebereš do huby, jednáš s rozmyslem (pokud to jde). Hodnej, ochotnej gangsterko s 3 miliardama... :D to je kombinace, která se moc nevidí. Když jsem byl u tebe ve firmě, pokud dobře pamatuju, tak si zase tolik těch $$$ neměl, proto netuším jak si je za tu kraťoučkou (no, ehm :D) dobu stihl vůbec nasbírat. Hraju tu už tak rok, rok a půl a zatím jsem si vydělal tak maximálně na palivo do aut. :D
Teď kdybych měl vzít vizitku. Je jednoduchá, ale o to víc krásná. Perfektně se se tam rozepsal, to ve všech směrech. Obzvlášť se mi líbí jaké máš cítění k tvé choti a dcerušce, vzorný táta. Smile Už jsem Ti dříve psal, že jsem Tě zahlídl v OC Nisa, tos i potvrdil. Netroufnul jsem si Tě oslovit, páč kdyby si to opravdu ty nebyl, stal by se velký trapas. :D Tak třeba někd přístě, právě v tom naplněným obchoďáku.
Nech si vymáznout ten ban, až Ti k tomu svolej a jednou u žádosti do AT bych Tě viděl velmi rád. Protože přebrat stávající SP, tak se moc slušňáků nenajde, o to víc takových jako Ty. Smile
Měj se hezky, užij si svátky, a přeju Vám, rodinko, hodně úspěchů a společných chvil v novém roce. Smile
apero
Ahoj, děkuji Ti Nemo. Tebe jako hráče mám moc rád a ty to víš, to není třeba rozebírat. Smile Co se týče mého majetku, hodně jsem si vydělal kupováním levněji a prodáváním dráž asi jako každý. :D Ale také jsem měl štěstí na dobré kamarády, který mě několikrát obdarovali $ když odcházeli a nebylo jich málo. Smile Takže to vše k mému majetku. :D
Rosta
Nemo , ty miliardy má ode mě ... Nechávám mu v benzíně všechny $$ :D :D

Vizitku máš celkem fajnu, s tebou jako s hráčem nemám žádný problém. Jen by jsi mohl nastavit zas default ceny benzinu :D
apero
Rosto, nejsem charita, musim vydelavat. :D Treba nekdy v budoucnu je tam zae dam. :D Jinak,co se tyce Tebe samotneho, take jsem s Tebou nikdy nemel problem, pohodovy admin i hrac. Smile Jen tak dal, jen by si mi mohl prodat ten dum. :D Pardon, ze pisu bez diakritiky, jsem na mobilu. Smile
Charlie1
Super vizitka jeden z mála prima lidí co ještě hrají.
AntiS
Ahoj apero. Tvoj vizitka sa mi velmi páči. Si super hráč, dá sa stebou vždy pokecať, nikdy nemáš problém mi pomôcť alebo poradiť. Všimol som si že si si podal žiadosť do AT, tak ti prajem aby ti všetko vyšlo tak ako si to želáš, admina ako si ty na serveri potrebujeme. Nakoniec prajem vela, zdravia, šťastia aj tých peňazí či už tebe alebo celej tvojej rodinke. Maj sa ! Smile
apero
Děkuji Vám hoši moc. Smile
MegaBite
Ahoj,

s velkou pravděpodobností mě neznáš ze SP, ale já tebe určitě jo (jako každý jiný :D). Vizitka jednoduchá, ale v jednoduchosti je krása a co se týče chování tak to máš takové jak sám píšeš (že tě nic nerozhází) a nepleteš se do žádných hádek (aspoň myslím :D). Si prostě pohodovej člověk.

Hodně štěstí nejen na SP, ale hlavně také v životě !!! Smile
apero
Děkuji za kladná slova. Smile Jinak na serveru jsi MegaBite jestli se nepletu? :D Ale jako moc Tě nepoznám, jen Tě tam vídám. Smile
Gargy
Ahoj nenapsal jsem ti nic to musím změnit :D znám tě z Autovraku a že serveru Ať se ti daří v životě a hezká vizitka Smile
airsoftMAN
Super hráč a super vizitka!! Smile
apero
Díky Vám hoši. Ani s jedním z Vás nemám problém, jste dobří hráči. Ať se Vám daří.
matok007
ahoj apero
poznam ta na severi a aj na webe podla mna si fajn clovek a chalan a ked risis se mnou obchody na sp a place mali kika tak od mi napises ze zaplakala a ja to úpripam snazi sa byt zodpovedny hrac aj tata kukal som aj fb a ta avicka fotka nen si sa trosku dost zmenil :D ale co dodat viac clovek co pomoze inemu ked ma problemy a nenechava rodinu a ale aj kamaratov v stuichu
PS:vse nej v rodince a na SP by matok36
apero
Díky moc. No když mám čas tak rád pomohu, ale v poslední době je toho času čím dál mín. Smile
Upravil apero dňa 30.08.2016 08:39
Mordis
Nechápu jak je možné že u tebe nemám komentář :O
Takže, vizitka je co se grafiky týče dostačující ale co se týče informací, WoW! Smile
Nevím co ti sem mám napsat :D
Už je to hodně dlouho co se známe a nelituju Smile
Nezapomenutelní Novináři!
Jsi fajn člověk, pořád vidím toho apera co se tak moc staral o firmu a učil všechny jak mají jezdit konvoye :D
Jo časy se mění, apero jde kupředu s dobou.
Teď jsi přesedlal na nemky, nahrabal jsi si milióny a na server už moc nechodíš.
Je to škoda, rád na to vzpomínám, byly jsme strašně fajn kolektiv Smile
Za tu dobu jsi se zdá se mi změnil, často mi přijde že nevíš co chceš :D
Ale to je vedlejší, každopádně když se řekne apero hned mi vyleze skin novináře pod sfingou :D
Apeříku, určitě si ještě napíšeme ať na SP nebo na FB Smile
Tady jsem si jen tak zavzpomínal a "vylil" srdce :D :D
Měj se, ať se ti daří Smile
apero
Mordis díky. S tebou jako hráčem jsem neměl nikdy problém, vždy jsem s Tebou pokecal a pobavil se. Si dobrý hráč. Zajímavé je, že opravdu spousta lidí mě stále spojuje s firmou novinářů a pamatují si to, přitom je to možná i 3 toky. :D Já si to samozřejmě taktéž pamatuji, byla to bezvadná firma s bezvadným kolektivem, na to se zapomenout nedá. Smile
apero
/edit 15.01.
Mordis
Ikona novinářů končí.
No nic, všichni se jednou setkáme se dnem "D".
Bude tě škoda.
Známe se již celkem dlouho, za tu dobu jsem si s tebou vždycky dobře pokecal.
Poté jsi nasbíral nějaké ty love a myslím že to byl také kámen úrazu.
Měl jsi již vše, co jsi chtěl a tak už jsi neměl co dělat.
Časy se mění, ale já tě stále beru jako majitele novinářů SF který se každému členovi věnoval tak dlouho, dokud ho nenaučil jezdit konvoye a pak se jezdilo v 10 lidech naprosto běžně :D
Tak hodně štěstí do života! Jede jede mašinka
Máš fajn manželku s malým špuntem, pořádně se jim věnuj jinak dostaneš za uši! :D Tu máš
Nejvíc mě dostalo to tvé video, když malá klimbá na bobech :D LOOL
Tak mnoho zdaru Apero! Hulala
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
6 Hlasov
7%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
35 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
9%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 19