Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
apero - vizitka (velmi lehký Edit)
matok007
Priatelu tvoj koniec ma strašne mrzí za tú dobu co som trčal v pochúťok SP 4 mesiace si skončil ako je mi lúto že ťa už nevidam ale si hráč ktorého si zoberem do pamäte často si mi pomáhal ale keby že budeš dačo odo mňa potrebovať z mojej strany pomoc ti bude hneď opatovana keďže tak jak si mne pomohol tak aj ja tebe som vela vecí dlžný takže tak
Budeš mi chýbať
LSK
vidim ze je to tu mrtve, tak to ozivim.
vizitka je jednoducha, ale i tak ma zaujala.Je uz asi pol roka neaktualizovana, ale hadam sa to zmeni. Si fasa týpek, myslím že sme si sadli :D :D. Milujem robit s tebou biznis na SP.. veď sa nám aj dari, no nie? Divim sa ze na svoj vek a vztah travis tolko casu na SP, ale ked to stihas, pre nas lepsie :D :D. GL na SP i v reale...hadam raz dojde na SP dalsi maly apero hehe :D
apero
Díky moc, s Tebou si rozumím velmi, obchody nám snad teď vyjdou podle plánů. :D jinak aktualizovat bych to tu možná mohl no. :D
EM1N3M
Jeden z mojich oblúbených hráčov na serveri :D , dobre sa stebou kecá a som rad že stále hraješ si jeden z tých lepších a pohodových hráčov :D tak prajem vela šťastia v živote a aj na sp BTW Binco je TOP !! :D
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
apero
Děkuju moc, taktéž si pro mě pohodový hráč, nikdy jsem s Tebou neměl žádný konflikt, ani jsem neměl důvod. Smile ještě jednou díky. Smile Ano Binco zatím TOP snad to tak půjde dál. :D
// když to tu Lišák tak oživil, tak se pokusím teda brzy o nějakou tu aktualizaci. :D
Panther
LVL UP Smile
TheVitman
čus apero,
znám se s tebou docela dlouho takže vím že si šéf :D vizitka pěkná, ale možná by to chtělo lepší nadpisy :D cg k adminovi, snad vydržíš x)
Deminger
Vyser sa na at pod tryhardit grka haha. Dúfam že ti čoskoro budem dceru ucit grka.:D Si sefis kralis nech sa ti daris ;)
GaToo_BoTaS
Jsi v pohodě admin i hráč, nikdy jsem s tebou problémy neměl. Vizitku máš moc pěknou.
apero
Citace
čus apero,
znám se s tebou docela dlouho takže vím že si šéf :D vizitka pěkná, ale možná by to chtělo lepší nadpisy :D cg k adminovi, snad vydržíš x)

Ahoj Vitman, děkuji Ti, pokud se hlásíš, že mi nějaké pěkné nadpisy uděláš, nemám s tím problém Jooo :D Já grafiku neovládám. Děkuji, za možnost v AT jsem rád a taktéž doufám, že vydržím. Tobě přeji hodně štěstí v boji o post OA. Smile

Citace
Vyser sa na at pod tryhardit grka haha. Dúfam že ti čoskoro budem dceru ucit grka.:D Si sefis kralis nech sa ti daris ;)

Ahoj Demi, na At se v žádném případě vysrat nechci, jsem rád, že jsem se tam dostal. Smile Každopádně na gang jsem nezanevřel, stále jsem aktivní i v gang systému a dokonce mi to i k práce admina pomáhá díky znalostem GS. Smile Dcerka už teď pokukuje přes rameno, takže to bude brzy. :D Děkuji i Tobě přeji hodně štěstí v životě. Smile

Citace
Jsi v pohodě admin i hráč, nikdy jsem s tebou problémy neměl. Vizitku máš moc pěknou.

Ahoj Paladino, děkuji za příznivá slova. Taktéž jsem s Tebou nikdy neměl problém, jsi skvělý hráč. Smile
OndraS1
Zdar apero, vizitka je pěkná a celkem krátká, ale vizuálně pěkná:D Jsi v pohodě hráč a kámoš a známe se už hodně dlouho, možná i od začátku mýho hraní :D Ať se daří v životě a snad už to máš se ženou v pohodě ;)
apero
Citace
Zdar apero, vizitka je pěkná a celkem krátká, ale vizuálně pěkná:D Jsi v pohodě hráč a kámoš a známe se už hodně dlouho, možná i od začátku mýho hraní :D Ať se daří v životě a snad už to máš se ženou v pohodě ;)

Ahoj Ondro.
Tebe znám už hafo dlouho no, možná opravdu od tvého začátku. Smile Jsi pohodový hráč, nikdy jsem proti Tobě nic neměl a vždy jsme spolu vycházeli. Smile I Tobě přeji hodně štěstí do života! Smile
Pink
Ahoj,

je škoda, že jsi odešel, ale tak co se dá bohužel dělat, tak hodně štěstí. Smile

Přesouvám do vizitek hráčů.
apero
Až teď jsem si všiml, že má vizitka ještě vůbec existuje, takže jsem udělal odlehčený Edit. Smile
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
6%
Nábory
6 Hlasů
7%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
35 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
9%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 20