Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
👑 Vizitka Szelby 👑
Szelby
Díky fatale , hele jako jo výbušný jsem , ale ja to beru jako kladou stránku mě :D Jasné , na srazu pokecáme takže #pohoda :D

Díky Niko , ještě určo pokecáme někdy zavítám na to vaše TSko :D
Szelbovsky Cool
Rosta
Zdar vizitka docela v pohodě jen moc barev na mě :D Bude to asi dost troufale, ale myslím že něco v té hlavě máš :D Aspoň nějaký Rosťa zůstal v AT :D
Szelby
Díky Rosťo! U tebe si toho cením! :D Smile
Szelbovsky Cool
apolo14
Už jsem tady zas / Už jsem tady rok!
Ahojky Szelby.
Nebudu psát jako většina, že jsem přemýšlel desítky hodin nad tím co ti sem napsat jelikož to bude to samé jaké u každé vizitky. IMPROVIZACE.

Prvně tak jak je u mě zvykem bych ti chtěl a zároveň musím pochválit vizitku. Vizitka je moc pěkná, barevná a sem tam i nějaké to spestření vtípkem jako tady:
Citace
Sexuální orientace:heterooo

Všichni víme, že to tak není tak už to skrývat nemusíš Kappa
Ale jak říkám vizitka je moc pěkná a za nadpisy pochval svého grafika odvedl pěknou prácičku Smile

Teď zkusím i něco k tobě.
Tak jak víš taky jsme se moc nebavili dokud jsem se nedostal na nelegálního OA a od mého prvního závodu co jsem ti předvedl jsme se nějak dali do řeči nic převratného, ale aspoň něco :D Jako hráč/admin si v pohodě, nikdy jsem s tebou neměl žádné problémy a snad ani mít nebudu Smile Vždy když jsem potřeboval poradit tak jsem znal takové menší přísloví "Když admin nemůže, Szelby mi pomůže" Vždy když jsem potřeboval pomohl si a neměl si s tím žádné problémy až na ten večer s božkůvečkem :D. Doufám, že se někdy potkáme v našem fialovém tajném chatu (=) a zase trošku pokecáme třeba se začneme i trochu víc bavit a zjistím o tobě ještě něco víc :D. Tak jako tak ti přeji hodně úspěchů na postu, štěstí jak na SP tak i v RealLifu :D Drž se a zatím ty heterooo :D
Szelby
Díky , cením si toho Smile Nadpisy mi dělal fifík a malinkej podíl na tom má Mrtn. Smile Smile
Upravil/a Szelby dne 09.06.2017 15:16
Szelbovsky Cool
Jesus_
Ahoj, vizitka skvela, informace které jsem chtěl vědět sem nenašel ale w/e, jsi jeden z nej adminu na sp a doufám, že tam ještě vydržíš. ^_^
DanyaS
Hodnej malej klučina, občas prudíš, ale v pohodě.
Jinak pak se budeš muset vrátit do firmy.
Nechápu proč ti sem píšou "GL v reálným životě" atd atd :D To ti psát nebudu, ale přeju. :D
cs
Szelby
Díky ušáci Smile :D
Szelbovsky Cool
SystemeR
Nejhorší nadřízenej kterýho jsem si mohl přát/nepřát, ale teď už seriozně v pohodě pán,nadřízenej a sekuriťák :D jinak dále již nevím co k tobě dál říct.

Vizitka se mi líbí jak zpracováním tak i informacema.
Doufám že na postu SA vydržíš co nejdéle nerad bych si zvykal na nového šéfa :D.
Upravil/a SystemeR dne 03.09.2017 22:51
Larex
V pohodě pán serverů nejvíc, když mi nadržuje na závodech jazyk Díky
Co se tyče vizitky pěkně zpracovaná a přehledná konečně jsem se o tobě dozvěděl mnoho věci ! Smile *Dobrá Práce*
A ať ti vydrží co nejdéle post SA.
Szelby
Díky kluci , tak snad tu ještě nějaký pátek vydržím Smile
Szelbovsky Cool
Barty
Ahoj Szelby, vizitka je pěkně zpracovaná, obsahově suprová. Líbí se mi ty nadpisy Smile Jsem rád že jsi v Admin Teamu a snad tam také dlouho ještě pobudeš. Každopádně suprovej kolega, na TSku je s tebou sranda jak má být. Za pár dní budeš mít i rok na postu administrátora zacož ti gratuluju už teď Hulala
Na konec ti přeju hodně štěstí na SuperPařbě a v reálu Dáme si jedno nee?
Szelby
DÁKY moc Bartíku , tobě taky Smile
Szelbovsky Cool
DangerRMV
Chachar z Baníků jak má být! Takové to hlavní jadééérko. Tobě bych se pod ruky dostat nechtěl :D. Však ty zabiješ rukou krávu! K tobě mám zatím pozitiva (ikdyž občas ti škubne v kuli, ale komu taky ne), děláš svoji práci na serveru dobře a obstaráváš nám racerům dobré akce v podobě race víkendů a dalších podobných akcí, aspoň takhle to tam nějak žije. Dojeď zase jednou knám do Zlína na zápas Fastavu s Baníkem, rozbijem si rypáky. Ať se daří. rofl
Upravil/a DangerRMV dne 21.11.2017 19:26
Szelby
haha díky Ove :D Nene jsem ten nejhodnější ! heheheee Díky za komentík snažím se ohledně akcí dělat pro SP maximum Smile Tak snad ti výjde ten OA ;)

Ještě jednou moc krát díky Smile
Szelbovsky Cool
Szelby
Edit-ukončení působení v AT snad se jako hráč na Sp ještě ukážu Smile
Szelbovsky Cool
MaTy
Doufám, že to je apríl Sad Szelbiiiikuuu nuhhh nesmíš nám odejít, kdo bude dělat SZELBYJEPANRACE omg. Pokud je to pravda, tak ti přeju hodně štěstí v reale a tak dále a tak dále.. však to znáš. Hlavně mi budou chybět tvé akce, protože to byla vždycky pecka, stejně jako od panta nebo eldy. Každopádně někdy se aspoň ukaž a hodně štěstí draku.
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Szelby
Díky Máty, apríl to není ač bych b rád, ale už si asi hodně lidí všimlo že na to čas už nemám kor když se blíží léto. Akce budou chybět i mě hlavně ty co jsem dělal po nocich. Díky taky se měj a na sp ještě zavítám Smile
Szelbovsky Cool
KoLoB
Zrovna u tebe mě mrzí odchod, ikdyž se přímo neznáme tak jsi byl na mém listu obl. Admínů, tak hodně štěstí do života!
Szelby
Díky, mě to taky mrzí.. Smile
Szelbovsky Cool
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
28 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
15%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 20