Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
👑 Vizitka Szelby 👑
Szelby
Zoroc ja jsem něžný až až heheheee
Szelbovsky Cool
zorys
Citace
Szelby napsal:

Zoroc ja jsem něžný až až heheheee

[img]http://i2.kym-cdn.com/photos/images/original/000/191/330/8d2.png[/img]
[img]http://s2.quickmeme.com/img/16/1668505ffa4664271f707bb5d8f94e8fd7469578b1ebf5f4cabc6f302c261261.jpg[/img]

i.imgur.com/WHTT459.gif

media.discordapp.net/attachments/834840423658160168/923953281573720084/unknown.png
saftySR
Vpohode vizitka a aj vpohode hráč, díky za označenie vo vizitke Smile
Nosferatu
Povedená vizitečka Szelbynko. jazyk
Až na tu hudbu, tím si to posral, takové ehm poslouchat, za to už tě nemám o něco víc rád, ale vzhldem k situaci tě mám furt raději... takže můžeš být klidný :D :D
Hele pohodový týpek, fajn se s tebou pokecá, občas mě sereš, protože si hlava dubová, občas trošku drzej, tak akorát na čelo, ale jinak super, nemůžu si stěžova.t :D
Primer
Hmm vizitka dosť dobrá,pekne zladená farby s nadpismi sedia dokonale.A to sa mi páči.Palec nahoru
Moc ťa nepoznám,len čo sme debatovali v helper chatu.No ale to nevadí,aj tak ti prajem vela šťastia.
Hi
Szelby
Nosfíku děkuji to už k mé osobě patří, ale zato si vždy nechám říct od tebe nebo fifina :D Smile

Primere díky moc, taky tě moc neznám ale jde vidět že tvá aktivita pro server trvá takže jen tak dál.. ;)
Szelbovsky Cool
Vendetta
Nazdárek
Hráč/Admin suprový a hlavně jako ochranka Smile
Přeju ti gl do všeho co ti život nabídne a užívej si.
Ondrah98
Čest práci, koukám, že tu nemáš diss a to je třeba změnit! To co vznešeně nazýváš kariérou vypadá jako moje měsíční statistiky, tak nevím jestli je to k chlubení. Teda až na ty akce. Ale tak když už sis ve vizitce vzpomněl na tak bezvýznamného hráče jako jsem já, tak tě nebudu dissovat tak moc a možná ti za to i poděkuju. Nicméně zatím seš člověkem na svém místě, tak si to ne**** ať už všeobecně nebo jenom u mě, to bych tě pak musel dissovat. Na druhou stranu ještěže jsem schovanej za monitorem, protože ve skutečnosti bych si asi víc než "dobrý den pane" dovolit nemohl, jak se tak dívám. :D :D Na závěr bych mohl napsat takový ty kraviny, jako ať se ti daří a podobný zbytečný kraviny, na který se nepotrpím, takže mě prostě nenaštvi nebo použiju internetový svaly a končíš. :D :D
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
MaTy
Šelby, šéfiku můj.
Prvne jsem si rikal.. Kdo jsi a co delas v AT kdyz mi to nic nerika. :D ale staci poznat cloveka pres teamspeak a hned je to lepsi. Je s tebou sranda a fajn pokec ale jedno je jiste. Kup si lepsi mikrak protoze te nekdy neslysim a musim se ptat jak vul "coze?" :D
Srandy kopec. Nice postavene akce viz. Akce forfun aka nrg racer ktery neumi ani vlastni zavod :D
Si pohodar staci jen cloveka poznat lepe a hned jde vse jako po masle. Preju hodne zdravi a stesti do zivota. A at nam to spolu vydrzi jeste tam kde jsme ted a pujdeme jeste dal. Zatim ahoj Smile
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Szelby
Vendetta: Díky ti kamaráde :D

Ondrah: Nojo , co bych od tebe mohl čekat než zatím "mírnej diss" , ale to k tobě patří :D Díky za komentík , a myslím si že bezvýznamná osoba nejsi. Je to věc názoru , ale pro mě si byl v pohodě človíček. Díky Smile :D

Maty: Díky moc za komentář, jsem rád že jsme se poznali. Zatím to funguje vše jak má , si v pohodě tak snad to bude fungovat nadále Smile
Szelbovsky Cool
Pegasus
Admin v pohode , na TSku je s tebou sranda :D , nech sa darí v živote aj na SP Smile ;)
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=24256
Szelby
Díky White Smile
Szelbovsky Cool
Diana
Ahoj Szelby Smile
Admina poznám ako pohodaka a kamarata. Prajem GL v živote ;)
Upravil/a Diana dne 21.11.2017 19:38
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Szelby
Rich Děkuji tobě taky ať se daří Smile
Szelbovsky Cool
Pandy
Ahoj, no ano je to divný, že zrovná já, ale je to tak...

Jak začít. Nejsem moc zvyklá komentovat někomu vizitky, protože už mě to přestalo bavit, ale u tebe jsem celkem váhala. Když to shrnu:

Neměla jsem Tě ani trochu ráda, vyloženě, jsem Tě nesnášela, když ses choval jako naprostej **** s celou tou partičkou, co mi neustále na serveru nadávala a to bez jakéhokoli důvodu, proto jsem se tak chovala i já vůci Tobě/vám.
To, že jsem Ti tak trošku překazila Tvůj kariérní postup , za to sis mohl sám, ale teď můžu říct, že jsem Tě poznala i s té druhé stránky.

Post Administrátora Tě změnil myslím si k lepšímu, sice to má nějaké mezery ale rozhodně to není nic co by překáželo. Sleduju práci administrátorů na serveru, protože jsem na ně celkem vysazená a pozoruju jejich chování před a po vstupu do AT. A musím říct , že ty jeden z mála si své chování změnil, a je to v celku dobře.
Na mé reporty reaguješ prakticky ihned, a to že jich za den padne :D

Tak ať Ti to vydrží co nejdéle a neskončíš jako ten odpad, co byl vyhozen.

Vizitka se dá číst, celkem jsem se dost dozvěděla, dokonce jsme i volali spolu a myslím, že byla celkem sranda, sice jsem nechutná někdy co se týče slovníku, ale to jen při volání, jinak jsem slušnáá Kappa

Tak se měj Smile
Upravil/a Pandy dne 23.01.2017 02:06
Szelby
Ahoj, díky za hodnocení vizitky. Čekal jsem to horší , ale nakonec jsem překvapen co si napsala Smile Jo TSko bylo fajn celkem legrace , a ten slovník byl celkem v pohodě :D ale kdybys takhle psala na serveru to by bylo mutes Kappa

Díky teda za hodnocení ať se ti daří Smile
Szelbovsky Cool
Patas26
Čaukyyy,

Takžeee, Sport: Fitness , v létě si tě zaplatím :D jinač vizitku máš krásně přepracovanou a jsi jeden z nejlepších adminů, vlastně jsme i zástupci toho Nosfeho ve firmě pač on je liný jak vepř :D ..... nemám s tebou problém kamo, snad se ještě trochu více poznáme na serveru. Smile

Good luck!
Szelby
Děkuji to mě těší Smile jasné není problém na serveru víc pokecat , a nosfe a lenivost to je kapitola sám o sobě jazyk :D
Szelbovsky Cool
Pandy
Citace
Szelby napsal:

Ahoj, díky za hodnocení vizitky. Čekal jsem to horší , ale nakonec jsem překvapen co si napsala Smile Jo TSko bylo fajn celkem legrace , a ten slovník byl celkem v pohodě :D ale kdybys takhle psala na serveru to by bylo mutes Kappa

Díky teda za hodnocení ať se ti daří Smile


Takhle bych na serveru nikdy nepsala, to zase ne, zase takový prase nejsem :D A hlavně jsou tam děti, co by tomu řekli jejich rodiče Na holou

No nicméně nebudu Ti tady spamovat, užívej B)
Diana
Vizitka krásna v pohode hráč aj chalan Admin na správnom mieste vie si so všetkým poradiť tak GL v Reálnom živote Smile
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasů
48%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasů
15%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasů
22%
Ne
3 Hlasů
11%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 19