Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
👑 Vizitka Szelby 👑
CpT
Vizitká dobrá, kvalitný admin Kappa ale ne :D Hráč v pohode GL v živote
Szelby
Díky :D king
Szelbovsky Cool
donDanko
idzem tu nahrabavac prispevky xdd pohede si
Szelby
jen nahrabávej :D díky taky si v pohodě :D
Szelbovsky Cool
Gargy
Ahoj zdraví tě nervák :D rád bych ti sem taky něco napsal jsem takový hater na tvé závody za to sorry a je to jen kvůli mé náladě jsem asi ***** ale s tím nic neudeláš někdy se zas chovam k tobě normál snad mě někdy pochopíš. PS: Hráč rozumný vizitka podle tvého stylu ujde.
Szelby
Gargo ja tě beru s nadsázkou :D Pohoda hejty k závodům patří Smile Díky kámo ať se ti daří king
Szelbovsky Cool
Fatalqo_
Čus szelby. Vizitka v pohodě a taky hráč. Sám osobně tě zatím neznám ale to se změní na SP srazu. Těším se na tvoje fuknuti :D jinak přidej si ten fb abych ti to mohl zaslat...hodně štěstí a doufám že to dotáhneš co nejdál s pravami
visionary_
sv. Szelby, nedávno si přijal náš řád si jeden z vyšších. Tvé srdce je od boha. Si v pohodě typecek. AMEN Music
Szelby
Fatal díky na srazu se uvidíme :D

Czecho Díky :D AMEN!
Szelbovsky Cool
WardaR_
sef
Floatin
Je to šéf,proste skala.Má na mňa síce zlý názor,že píšem hovadiny,ale ja ho mám aj tak rád. Kytka pro tebe
Szelby
Díky kluci :D

Floa mám tě rád neboj Kytka pro tebe
Szelbovsky Cool
xBack
Nazdárek ty jeden korbiči,jako admin mi přijdeš fakt super a nemám s tebou vůbec problém, jsme rád že jsem tě poznal hodně štestí do života.
Szelby
Díky Díky SmileNápodobně
Szelbovsky Cool
DaJaS_
Pěkná vizitka, dobrý a rozumný hráč.

Děkuji za označeníSmile
Gl v reálu i na SP kamaráde*Zatancujem*
Upravil DaJaS_ dňa 02.04.2017 22:10
Szelby
Díky Dajasku , jsem rád že můžem být kolegové v AT Smile

Taky ať se ti daří kamaráde Smile Hi
Szelbovsky Cool
evry
Čauves,
k tobě.Jsi v pohodě,ale někdy mě dokážeš nasrat.Ten nový systém co jsi vymyslel je hodně dobrý.Nemám s tebou sebe menší problém,ale v grkách jsi špatnej :D GL ve všem.K vizitce v pohodě pěkná.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21351

i.imgur.com/WHTT459.gif
Szelby
Díky kritika je základ! :D Taky ať se daří Smile
Szelbovsky Cool
Fatalqo_
Dostanu se k tobě znovu protože od té doby co jsem ti tu napsal se to tu dost změnilo.

Administrátor a také správce akcí na jedničku. Jen ti podotknu že dělᚠ´lehké race´:D Komunikujeme co nejvíc a už častěji což si cením. taky nechci se dostat s tebou do nějaké šarvátky. :D
Osobnost taková lehce naseroucí :D Nic si z toho neber ale řekni si že jsi takový výbušný, teda alespoň mi příjdeš, jinak vždy mi jdeš vstříc Smile
Jak jsem již psal minule, chci tě spoznat víc a bude to asi na tom SP Srazu tak doufám že mě poznáš. ( KID S ADIDASKAMA )
Hodně úspěchu jak ve hrách tak i v realu Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
NiKo_
Ahoj Šelby Smile
Pekná vizitka obsahovo ale aj graficky
My sme spolu už volali si velký frajer čo sa ničoho nebojí :D
Tak prajem vela úspechu v AT ale aj v reale jazyk
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
28 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasov
15%
Ne
9 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
13%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 19