Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Neophyte VIZITKA - Edit - 7.4.2020
Dreamys
Skvělá vizitka Smile
denyZ
Vizitka skvelá
Hráč dobrý,
občas pokecáme,
Nech sa ty darí na SP i v REALITE :* Smile
Nxs
Hoj, vizoška pěkná, přehledná Smile Mi dva se sice moc neznáme, ale pamatuji si tě s firmy Novináři SF. Ikdyž se moc neznáme, myslím si že jsi v poho hráč a já doufám, že se někdy lépe poznáme a seznámíme ;)
i.imgur.com/WHTT459.gif
Neophyte
Holky díky za kladné příspěvky Smile ;)
Adame: Není problém se více, poznat.. Přeci, jsem doteď neměli nějak tu šanci se více seznámit, ale což o to.. šance je vždy a já se rád seznámím, takže klidně pokecám ;) Jinač Vám také přeji vše nej do RL i na SP ;)

Díky holky mám Vás rád :*
cZSpajkdR
Ahoj,vizitka je bombasticky udělaná a velmi se mi líbí.. Rozhodně Ti chci poděkovat za označení,protože lidí jako Ty je na serveru hodně hodně málo.. Jsem rád,že jsme se seznámili a doufám,že se budem kamarádit ještě hoodně dlouho. Jinak jsi v pohodě člověk a je s tebou sranda,takže ať se Ti daří a Měj se,Spajk. Smile
Neophyte
Takže za 1. Díky za pochvalu mé vizitky :D
Za 2. Taky jsem rád, že jsme se seznámili, jelikož jak si napsal Ty sám. Lidí jako na Ty na SP je hodně hodně málo, to samé můžu říct i já o Tobě Smile.. Protože Tvé vystupování, a prostě celkové chování je na skvělé úrovni. Plně věřím v to, že budeme ještě dlouho spolu kamarádi :D Protože aby my dva jsme šli od sebe ? To je jak kluk bez koulí :D :D
Díky moc za všechny chvilky a určitě si budeme děkovat ještě za chvilky, které spolu prožijeme Sex
nemo
Ahoj,
pořád si připomínám, abych nezapomněl, že se sem musím taky někdy vyjádřit. Smile
My jsme se seznámili teprve nedávno, důvod oba víme.
Překvapilo mě, že se do věci pouštíš stejnými slohy, jako já na Skypu a jentak někoho neodbydeš Smile Svá tvrzení dokážeš zdůvodnit a patřičně se jich zastat. O pomoci z tvojí strany nemluvě. Smile
Taky jsem v Tobě našel jakýsi pocit důvěry, který doufám, že nezradíš. Smile
Jsi jeden z těch pohodových hráčů, kterých tady nepobíhají zrovna stovky.
Přeju Ti ať si pořád takovej slušnej kluk, a ať ti to klape v životě a i tady na SP. Smile
Neophyte
Nema:Děkuji, děkuji a ještě jednou děkuji. Je fajn najít si kamaráda, který je " stejně " založený jako já s kterým si můžu pokecat.... Ano, oba víme proč a jak jsme se seznámili a myslím, že bylo to bylo dobře. Nedokážu si představit další dny, kdy by jsme se neznali.
Důvěru mám i já v Tebe a tu důvěru si budu držet ještě dost dlouho... Oba jsme si hodně popsali ( těch řádků ) :D :D
Takže já k tobě mám nakloněno mnohem více, než k ostatním lidem.. Nemohu zapomenout podotknout, že patříš k té skupině rozumnějších hráčů Smile Takže doufám, že naše kamarádství bude přetrvávat ještě dlouho ;)
Přeji Ti také hodně štěstí jak na SP tak hlavně v tom RL Smile
A ještě jednou díky;) Dám ti pusu
Neophyte
AKTUALIZACE VIZITKY U BEST FRIEND
Battery
Gratuluji k přijetí a připrav si pevné nervy :D
Upravil/a Battery dne 07.09.2015 14:48
cZSpajkdR
Ty kráso! Gratuluju ti k přijetí do AT a doufám že tam vydržíš a nezcvokneš z toho a doufám,že se tam někdy potkáme! Drž se kámo Kamarádi
5Zigen
Gratuluju k At, vidis na konec jsi se taky dočkal ;) tak doufam ze se brzy uvidime na serveru pane kolego ;) kdybys s necim potreboval pomoct tk staci napsat Smile mimochodem vizitka je fakt dobrá
Yamatino108
Práve som prišiel z vonka a čo že to vidím?LOAAAAAAAAD JE V ATTT krásne prekvapenie na večer nech sa ti tu u nás darí kolega.Smile
Neophyte
Děkuji pánové, fakt si toho vážím. Taktéž děkuji všem, kteří mi nabízí pomocnou ruku, které je vždy potřeby.
Spajku, já doufám v to samé, a také doufám, že Ti to příště klapne Smile
Galleon
No konečně administrátor gratuluji byl si i super hráč
RuliiKkO
Vítej v teamu, vizitku maš pěknou a jako s hráčem jsem s tebou problémy neměl takže ty patřiš mezi ty pohoďáky, sws & gl. Smile
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
Nxs
Gratuluji k přijetí do AT Smile věřím že budeš dobrý a spravedlivý administrátor. No, ať ti to vydrží gl
i.imgur.com/WHTT459.gif
rikardo
Gratulácia k prijatiu do AT Load.
Zrušený účet
Ahoj, tvoje vizitka mě zaujala díky tomu, že máš v zájmech házenou, takže předpokládám, že ji hraješ. Dříve jsem ji taky hrála, ale přestala jsem hlavně kvůli kolektivu, který byl fakt hrozný. Nyní hraju o něco pohodlnější sport a to kuželky, abych se aspoň v nějaké té kondici udržovala. :D Hlavně ty namakané nohy z házené.:D
Další věc co mě zaujala je ta, že mě máš napsanou v oblíbených administrátorech (ikdyž v AT nejsem) a že jsem i o něco níž v nezapomenutelných. Vážím si toho obojího. Smile Myslím si, že by jsme si mohli rozumět, když jsme měli dříve stejný zájem a nejsi jeden z těch hráčů, co jsou nechápaví a otravní. Až budu někdy na serveru, tak klidně napiš a můžeme klidně pokecat. ;)

PS: Zdá se mi to, že nejsi v AT ? Nebo s tebo ještě nestihli vyřešit "formality" ? rofl
Neophyte
Ahoj, vážím si Tvého příspěvku, který je hezky sepsaný :D Přejdu prvně k AT... Ještě jsme nestihli vyřešit Ty " formality ", takže snad to brzy bude cajk Smile Nyní přejdu tedy k tomu sportu :D... Házenou stále hraji, ale také se věnuji s Taťkou kuželkám, pokud myslíš bowlin... Tak nyní taky máme sem tam nějaký zápas, ta stará garda tady z blízka :D Ještě jednou podotknu, že házenou hraji a nehodlám ji opustit, jen přes mojí mrtvolu. V házené jsem vyrůstal a taky v ní i skončím Smile Nemám problém si popsat, rád se seznámím více Smile ;)
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
5%
Nábory
8 Hlasů
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasů
44%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 15