Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Neophyte VIZITKA - Edit - 7.4.2020
PatoMRZK
Povedená Vizitka ;) :D

________________________________________________________________________________

superparba.eu/static/img/s/ef.gif 700h Na SP superparba.eu/static/img/s/ef.gifsuperparba.eu/static/img/s/fh.gif

superparba.eu/static/img/s/friends.gif danik0306 superparba.eu/static/img/s/friends.gif


superparba.eu/static/img/s/fh.gif Kačička superparba.eu/static/img/s/fh.gif
Rosta
Vítej v teamu, doufám, že nezklameš. Přesouvám mezi adminy.
r3pl1kat0r
Pěkná vizitka :D díky za přidání do přátel. I já jsem rád, že jsem tě potkal Smile Ať se daří v AT a také v real životě :O Smile
Neophyte
Po pár měsících EDIT mé vizitky :3
Kawa
Super vizitka. Si super človek. Vážim si našej spolupráce Smile Smile Vela zdaru v živote. Nech sa ti podarí ciel ktorý si určíš. Smile
Neophyte
Děkuji Ti spolumajiteli.... Jsem rád, že ta spolupráce je na tokové úrovni, jako nyní. Zítra si budu tuto vizitku aktualizovat, takže doporučuji přečíst znovu. Ještě jedno díky a Tobě samozřejmě také všechno nejlepší do života.
Neophyte
Vizitka aktualizována po roce Smile

Přeji příjemné čteníčko
Zacek
Kubčo, teď si mi neuvěřitelně vyrazil dech čumím Vždy tak nenápadně pokukuju na vizitky a hlavně ''přátel'' a hledám, jestli jsem si u někoho vysloužil být zapsaný. Si první kdo si mě napsal do vizitky a mě to strašně moc těší, že to co mezi námi je (nohomo :D) není falešné. Poznaly jsme se v AT a tam se snad ještě potkáme :D Tímhle si mě vlastně přesvědčil předělat vizitku a zkusit nějaký seznam přátel vykouzlit. Díky a brzy ve hře *Zatancujem*
Hi
Neophyte
Dane, zasloužíš si zde na mé vizitce být dole uveden z více důvodů. Známe se už sakra dlouho, už od založení firmy Taxi LS, kterou kdysi vlastnil hrbec, až po teď. Jsme spolu ve firmě občas spolu povoláme. Takže určitě si zde zasloužíš být. Každopádně děkuji za komentář a doufám, že se tam společně v tom týmu časem střetneme.
Barty
Ahoj Kubo Smile Vizitku máš povedenou, hezky upravenou s dosti informacema Smile Jak jsi říkal jednou u mě. Moc se neznáme což se třeba někdy stane opakem a poznáme se trošičku více. Párkrát si tě beru ve hře jako zákazníka a zrovna včera jsem si od tebe mohl koupit kredity což mě potěšilo Smile Přeji hodně úspěchu v Reálu i tady na Superpařbě.
Hi
Szelby
Zdarec, suprová vizitka obsáhlá dost jsem se toho dozvěděl Smile Gratuluji ti k přijetí do AT , myslím si že k nám skvěle zapadneš , aspoň je koho šikanovat Kappa :D Ne jsi v pohodě týpek , pevné nervy a hlavně ať tě to baví Smile
Szelbovsky Cool
OndraS1
Čus šéfiku vizitka se mi líbí, je podle mě graficky i obsahově dobře zpracovaná. *Dobrá práce* Jako hráče tě znám už celkem dlouho a myslím, že spolu nemáme problémy. Kytka pro tebe Naopak se akorát tak u prdele škádlíme, ale to k tomu si myslím patří. Jinak gratuluji zase k dalšímu připojení k AT. Snad nebudeš v pi** po 2 měsících roflNaštvaný. Měj se a pozdravuj bráchu kide.HiDám ti pusu
img.tpx.cz/uploads/sa-mp-xd.png
Neophyte
Citace
Szelby napsal:

Zdarec, suprová vizitka obsáhlá dost jsem se toho dozvěděl Smile Gratuluji ti k přijetí do AT , myslím si že k nám skvěle zapadneš , aspoň je koho šikanovat Kappa :D Ne jsi v pohodě týpek , pevné nervy a hlavně ať tě to baví Smile


Ahoj, díky moc za chválu k mé vizitce, zároveň děkuji ke gratulaci do AT, doufám, že Vás všechny nezklamu ba naopak, snad Vás překvapím Smile
Díky, pevné nervy budou potřeby


Citace
OndraS1 napsal:

Čus šéfiku vizitka se mi líbí, je podle mě graficky i obsahově dobře zpracovaná. *Dobrá práce* Jako hráče tě znám už celkem dlouho a myslím, že spolu nemáme problémy. Kytka pro tebe Naopak se akorát tak u prdele škádlíme, ale to k tomu si myslím patří. Jinak gratuluji zase k dalšímu připojení k AT. Snad nebudeš v pi** po 2 měsících roflNaštvaný. Měj se a pozdravuj bráchu kide.HiDám ti pusu


Zdravíčko kidouši,
ano známe se již delší dobu, doufám, že tu vydržím co nejdéle to půjde a budu Tě jak říkáš u prdele škádlit nadále.
Měj se, nepozdravím Lol
Mordis
Tak bohužel i tuto vizitku musím přesunout zpět mezi hráče. I když jsi tu nebyl dlouho, práci jsi si odvedl a zastal. Ještě si popíšeme. Smile
Neophyte
Opět začínám hrát, a proto jsem si zároveň editoval VIZITKU, doufám, že se na serveru uvidíme páčko
Fatalqo_
Vizitka lxs, ale všechno o tobě vím :D
Zatím se nevidím v top lidech, ale možná po pátku se to zlepší Mám tě rád Ooooh
GL v realu hlavně, a přeju ;)
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
Neophyte
Edit 7.4.2020, štyl pořád stejný dejte se do čtení
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
5%
Nábory
8 Hlasů
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasů
44%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 10