Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
[NOMINACE] Rozhovory
Diana
Citace
1) EviL.
2) Neviem, veľa.
3) Bývalý admin, OA a súčasný tester.
Kontakt dám v prípade záujmu.

Hráča kontaktujem a ak bude mať o rozhovor záujem, rozhovor spravím a následne publikujem.
Ďakujem.

//E:
img.tpx.cz/uploads/hracorozhovornemazajem.png

Upravil/a Czech_ dne 10.06.2020 16:26
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Woxri
Nick: Larex.
Odehrané hodiny: cca 3300
Důvod: Protože je to jeden z mála lidí, který učil závodit lidi na SP a je to dlouhodobý hráč a nejlepší stavitel závodů.
Skype: sounyx85

//E: Cappuccino.

img.tpx.cz/uploads/publikovano.png

Upravil/a Czech_ dne 10.06.2020 16:26
Cappuccino
Citace
Nick: Larex.
Odehrané hodiny: cca 3300
Důvod: Protože je to jeden z mála lidí, který učil závodit lidi na SP a je to dlouhodobý hráč a nejlepší stavitel závodů.
Skype: sounyx85


Hráče rozhodně kontaktuji. Pokud bude mít o rozhovor zájem, tak ho vytvořím a publikuji. Děkuji za nominaci.

S pozdravem
Cappuccino.

//E: Hráč má o rozhovor zájem. Rozhovor bude časem publikovaný.

//E#2: Datum vydání rozhovoru by mělo být 20.11.2018.
Upravil/a Cappuccino dne 12.11.2018 19:01
Warning
1) Cappuccino (asi?)
2) Netuším
3) Vôbec neviem kto to je ale je žurnalista, rád by som sa o ňom dozvedel viac.


img.tpx.cz/uploads/publikovanemine.png

Upravil/a Czech_ dne 10.06.2020 16:27
MaTy
1) Panther
2) něco mezi 2-4k hodin xd
3) z OAčka se dostal na hlavního, rád bych se o něm dozvěděl i nějaké informace o kterých jsem já sám nevěděl a samozřejmě jakou měl cestu z OA k hlavnímu, přenechám to zde kolegům aby ho zpracovali.
Skype: mato_06


Rich: Čau, hráča kontaktujem a ak bude mať záujem, rozhovor spravím a publikujem.
// Super, Panther má záujem a rozhovor s hlavným administrátorom bude čoskoro. Máte sa na čo tešiť. Hunter

img.tpx.cz/uploads/rozhovorvytvorenybyrich1.png

Upravil/a Czech_ dne 10.06.2020 16:27
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Kacka
1) Pavoucek

2) 650 cca

3) Znám ho dlouho, taky mě vlastně přivedl k GTA on, tak by bylo skvělé mít rozhovor. Kontakt jenom na webu. Smile

img.tpx.cz/uploads/zamietambyrich1.png


Rich: Odhlasované v skupine, hráč je nezaujímavý.
Upravil/a Czech_ dne 10.06.2020 16:28
apolo14
1) Kačka

2) 2800+-

3) Holčina se kterou se nikdy nenudíš. Myslím, že by to mohl být super rozhovor a já jsem stydlivý jí psát tak to prosím udělejte za mě :D Snad jí tu uvidím :D

PS: Jedná se o tu dívenku tady nademnou Hunter
Kontakt je SZ nebo na serveru je Nerdík takže jí tam potkáš kdykoli.


//E:
img.tpx.cz/uploads/publikovano.png


Rich: Hračka bude kontaktovaná, ak bude mať záujem, rozhovor spraví kolega a publikuje ho

//E#2: Hráčka o rozhovor zájem má, rozhovor bude časem vydaný.
Upravil/a Czech_ dne 10.06.2020 16:28
NiKo_
1) _Eminem_
2) 5,000 hodín
3) Myslím si, že by to mohol byť super zorhovor. Eminem dakedy bol OAčko, hrá tu už dosť dlho patrilo by sa snim urobiť fajnový rozhovor Smile

Rich: Čau, doplň kontakt na hráča, inak nebude nič. Pekný večer.

skype: patkes77


img.tpx.cz/uploads/zamietambyrich1.png


Hráč sa mi neozval = nemá záujem.
Upravil/a Czech_ dne 10.06.2020 16:29
EM1N3M
1) .Niko.
2) 2000 hodín
3) Dlhodobý hrač , preslávil sa vela videami na youtube a momentálne je už 2 krat v OA teame . Kontakt : niki.sproho

Rich: Čau, doplň kontakt na hráča, inak nebude nič. Pekný večer.

Super, nemám problém. Rozhovor bude spravený, ale oneskorene, keďže sú v pláne mnoho rozhovorov pred Vami. Ďakujem.

img.tpx.cz/uploads/publikovano.png

Upravil/a Czech_ dne 10.06.2020 16:29
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
Budoucnost
1.Jertn
2.2000hodin
3. Chtěl bych se dozvědět něco trošku víc o svém kamarádovi na SP. Známe se dlouho a jeho vizitka mi nestačí. Taky si myslím že na SP je dost oblíbený a že to víc hráčů uvítá. Díky

Kontakt: web, server, (Jestli je potřeba jinej tak klidně dopíšu)
Taky přeji pěkný večer

Okok, známe se ale kontakty na sebe nemáme ;)
A tady máš jeho skype Jertn.cze1

Rich: Čau, doplň kontakt na hráča, inak nebude nič. Pekný večer.

//E:

img.tpx.cz/uploads/publikovano.png

Upravil/a Czech_ dne 10.06.2020 16:30
Pink
1.- Nick hráče, kterého nominujete.


Apolo14.


2.- Jeho hodiny (zaokrouhleno na stovky).


Něco okolo 1800 hodin tuším.


3.- Vaše vyjádření. ( důvod, proč tento hráč + nějaký kontakt pokud máte ( Skype / ICQ ))


No, myslím si, že na serveru už hraje nějaký ten rok, dokonce působil i na postu OA, kde měl hodně dobré akce, takže si myslím, že si to zaslouží a taky patří mezi ty majetnější hráče. :D (Kontakt dám po domluvě tu na webu v SZ a nebo můžete rovnou jemu do SZ je na serveru i webu aktivní).


img.tpx.cz/uploads/publikovano.png

Upravil/a Czech_ dne 10.06.2020 16:30
Mine
1)Rich
2)okolo 1100h
3)Momentálne bol nabraný na post žurnalistu, a chcel by som sa o ňom dozvedieť niečo viac
Kontakt na webe SZ, alebo potom dokážem dať skype ak treba

img.tpx.cz/uploads/zamitnuto.png

Upravil/a Czech_ dne 10.06.2020 16:30
Diana
Tuto to bude v príspevku..
Apolo14 a Rich

Apolo14 - Nemám problém, ale v pláne je veľa rozhovorov, takže to môže byť vydané možno až na konci Decembra.
Rich - To poteší, ďakujem ! Smile Toto bude vrámci vianočného špeciálu od nás, kde bude mať rozhovor Cappucino. a ja - Rich.

Ďakujem za nominácie.

Za žurnalistický tím

Cappucino. a Rich


Pekný deň všetkým!


img.tpx.cz/uploads/prijimambyrich1.png

Upravil/a Czech_ dne 10.06.2020 16:31
Kuba42
1) Mindie
2) 1300+
3) Myslím si, že hráčka jako taková má zajímavý život. Už jen proto, že bydlí v Dánsku. Myslím si, že by se hráči o této hráčce chtěli dozvědět více. + byla v admin teamu. Na serveru je čím dál více. Kontakt bohužel nemám, ale tady na webu v SZ určitě si toho všimne.

+ Mindie byla velmi ráda, že jsem ji nominoval. Kappa není zač Smile

//E:

img.tpx.cz/uploads/hracomaorozhovorzajem.png

Upravil/a Czech_ dne 10.06.2020 16:32


img.tpx.cz/uploads/lanicka02.gif

~ live fast
die young
be wild
and have fun
~

♛♛♛
Diana
Citace
Kuba42 napsal:

1) Mindie
2) 1300+
3) Myslím si, že hráčka jako taková má zajímavý život. Už jen proto, že bydlí v Dánsku. Myslím si, že by se hráči o této hráčce chtěli dozvědět více. + byla v admin teamu. Na serveru je čím dál více. Kontakt bohužel nemám, ale tady na webu v SZ určitě si toho všimne.

+ Mindie byla velmi ráda, že jsem ji nominoval. Kappa není zač Smile


Odkaz na profil danej hračky prosím. Mimochodom hračku kontaktujem, no rohovor bude až v novom roku, je toho veľa. Ďakujem.
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Kuba42
Citace
Rich napsal:

Citace
Kuba42 napsal:

1) Mindie
2) 1300+
3) Myslím si, že hráčka jako taková má zajímavý život. Už jen proto, že bydlí v Dánsku. Myslím si, že by se hráči o této hráčce chtěli dozvědět více. + byla v admin teamu. Na serveru je čím dál více. Kontakt bohužel nemám, ale tady na webu v SZ určitě si toho všimne.

+ Mindie byla velmi ráda, že jsem ji nominoval. Kappa není zač Smile


Odkaz na profil danej hračky prosím. Mimochodom hračku kontaktujem, no rohovor bude až v novom roku, je toho veľa. Ďakujem.


Jestli myslíš tenhle profil, tak ten máš TU


img.tpx.cz/uploads/lanicka02.gif

~ live fast
die young
be wild
and have fun
~

♛♛♛
Diana
Zdravím,

Týmto dňom uzatvárame rozhovory v roku 2018. To znamená, že všetci, ktorí boli
do dneskajšku ( tj.
26.11.2018) nominovaní, bude rozhovor s nimi vydaný ešte tento rok. Rozhovory s hráčmi, ktorí boli nominovaní po tomto príspevku, budú vytvorené až v následujúcom roku!
Ďakujem za pochopenie.


Za žurnalistický tím - Rich a Cappuccino.


//:Edit - > 1.12.2018.
Prajem vám pekný 1. decembrový deň.
Chcem vám len oznámiť, že najbližšie bude vydaný rozhovor s hlavným administrátorom Fifom. Mnhoí ste písalii, že rozhovor je nudný a minihra To / To je ohraná. Dobre, ako chcete, pripravil som si pre Vás úplne novú hru, ktorá je sama o sebe hra v podstate. V túto minútu Vám nepoviem čo to je za hru, no môžete tak spoznať hlavného administrátora aj z iného pohľadu.
Pekný večer a užívajte ,,snežný" víkend!

img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Kacka
1) OcoNneR

2) 500

3) Je to dlouhodobý hráč, taky mě naučil vše o SP i když měl velkou pauzu, tak bych ráda o něm věděla ještě něco víc, hlavně je hodně v pohodě, takže věřím že rozhovor s ním bude v pohodě.
Kontakt na webu, nebo na serveru.

1) Moravska_Slaninka

2) 1000

3) Taky hraje na serveru nějaký pátek, takže bych o něm chtěla zjistit taky víc věcí než do teď vím, hlavně si myslím, že se má co říct, takže si určitě i počteme. Hlavně je to hodně v pohodě.
Kontakt na serveru, tam ho zastihnete.

1) [D]1sc0_

2) 2200

3) Je dlouhodobý organizator akcí, hráči ho mají rádi, hlavně dokáže všem pomoct a taky si myslím, že tu ještě rozhovor nebyl, neznám ho dlouhou dobu takže takže bych si o něm dozvěděla víc věcí, hlavně si myslím že si tu zaslouží být.
Kontakt na serveru, webu nebo na Discordu.
Cappuccino
OcoNneR
img.tpx.cz/uploads/hracorozhovornemazajem.png

[D]1sc0_
img.tpx.cz/uploads/publikovano.png

Hráči budou kontaktováni, děkuji za nominace.

Upravil/a Czech_ dne 10.06.2020 16:33
Diana
Moravska_slanina - hráč je provokatívny na rozhovor, možno časom ho spraví niekto iný.

Niko - rozhovor dneska spravíme a bude aj vydaný dnes.
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
16 Hlasů
40%
Ano, ale hokej moc nesleduji
8 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
7 Hlasů
18%
Ne
5 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
4 Hlasů
10%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 21