Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
[NOMINACE] Rozhovory
NiKo_
Nick: Yoistik.
Odehrané hodiny: 4,600
Důvod: Je to dlhodobý hráč, je na poste OA
Skype: yoistik24

Spoiler
//Rich - nemám problém, ozve sa mu niekto zo žurnalistov.


//E: Rozhovor s hráčem nebude, byl pro něj vybrán Rich, který nás již opustil a náš team se shodl na tom, že hráč není dostatečné zajímavý pro naše rozhovory. Děkujeme za pochopení.

S pozdravem JOURNALIST Team SP


ROZHOVOR NEBUDE!

Upravil esx_exiteye dňa 09.03.2019 16:28
Cappuccino
[!] UPOZORNĚNÍ [!]

Prosím všechny, aby při nominaci hráče uváděli důvod nominace (zkuste se trochu rozvést, nikoli pouze "dlouhodobý hráč".) Dost nám to pomůže. Děkuji.

Za tým žurnalistů
Cappuccino
Kacka
1) Morlox

2) 500

3) Je to člověk, co rád streamuje na Superpařbě a točí videa bylo by fajn kdyby sním byl rozhovor. Dozvědět se nové věci, myslím si, že ten rozhovor bude hodně zajímavý.

//Mine:
img.tpx.cz/uploads/publikovanemine.png

Upravil Czech_ dňa 10.06.2020 16:34
strkac22
1) [C]zech

2) 1100+

3) Je to Dlhodobý hráč a aktívny hráč s dobrým srdcom a preferujem rozhovor s cappuccinom Smile

//Edit [Cappuccino]:

Nakonec musím přehodnotit svůj verdikt. Hráč není ničím extra zajímavý + nebyla dodržena osnova nominace. Z tohoto důvodu:

img.tpx.cz/uploads/zamitnuto.png

Upravil Czech_ dňa 10.06.2020 16:34
reinz
nick - Maxgustin

hodiny - 3100+

důvod - Je to dlouhodobý hráč, který denně hraje minimálně 25 hodin (přesčasy), bažant v OAčku. Dá se s ním v pohodě bavit, protože neřeší pič*viny jako většina. Jo a poznámka - na svůj věk má hlas jak kdyby každou noc provozoval deepthroat.

skype - Shgm4013

preferuju Cappuccino

//Čau,

preference mě rozhodně těší. Hráče kontakuji a rozhovor vydám. Nicméně trpělivost, mám ještě něco před tím.
img.tpx.cz/uploads/publikovano.png

Upravil Czech_ dňa 10.06.2020 16:34
since 2012

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=7349


img.tpx.cz/uploads/reinzbotexe.png
Salazar
1) Kuba42
2) Kolem 1000
3) Dlouhodobý, strašně fajn hráč. Myslím si, že i výrazný. Na serveru je každý den a většina hráčů ho zná, nyní má žádost do AT. Dle mě ideální adept na rozhovor.

//Mine: Hráč má o rozhovor záujem, takže v blízkej dobe bude zrealizovaný

img.tpx.cz/uploads/publikovanemine.png

Upravil Czech_ dňa 10.06.2020 16:35
vondrejek
Nick: Sweet

Hodiny: 900

Vyjádření: Je to zajímavý hráč, velmi často bývá na serveru. Dokázal bych si ho představit v AT, dokonce o to má on sám zájem. V reálném životě je Sweet velmi známý herec, hrál například ve filmu Bobule.

Kontakt: Discord CZTomJ#1004

//Mine:

NIE

Upravil Mine dňa 15.05.2019 18:58
Kuba42
Nick - Salazar

Počet nahraných hodin - Okolo 2100

Důvod - Dlouhodobý hráč, který je nynější řadový administrátor. Je podle mě jeden z nejlepších. Ochotný, vstřícný a super hráč. Velmi oblíbený mezi hráči. Neviděl jsem tu ještě rozhovor s ním a určitě by to stálo za to.

Kontakt - Když mu napíšete někdo na serveru o kontakt, tak Vám ho dá. :D


//Mine: Ahoj,
Salazara som skontaktoval a o rozhovor má záujem, časom teda bude vydaný.
img.tpx.cz/uploads/publikovanemine.png

Za tím žurnalistov, MinecrafterSK

Upravil Czech_ dňa 10.06.2020 16:35


img.tpx.cz/uploads/lanicka02.gif

~ live fast
die young
be wild
and have fun
~

♛♛♛
Kacka
1) Pink


2) 3500 +-

3) Je to dlouhodobý hráč a admin, sice sním byl rozhovor 2018, ale chtělo by to nějaký nový. Dost věcí se za tu dobu změnilo, chtěla bych o něm zjistit více. A myslím si, že ten rozhovor bude hodně zajímavý.

A kontakt Skype: Luke_SP, nebo na serveru a nebo SZ na webu.

//Mine:
Zdravím,
Pink mal rozhovor prednedávnom a po prehodnotení v skupine sme dospeli k záveru, že by v tom rozhovore boli v podstate rovnaké informácie. Z tohto dôvodu
img.tpx.cz/uploads/nesuhlasmine.png

Za tím žurnalistov, MinecrafterSK

Upravil Czech_ dňa 10.06.2020 16:36
Loly
Nick - Rich

Hodiny - Fuu, 2000+ určite.

Dôvod - Celkom nenávidený momentálne moderátor, zaujímalo by ma ako tú nenávisť zvláda, dôvody prečo nahlasuje hráčov atp. Myslím si že by to mohol byť zaujímavý rozhovor hlavne ak by ho viedol Ondrah.

Kontakt - Určite máte.


//
sám jsem nad tím přemýšlel

wip

oslí úd ondrah


//2

hotovo
Upravil Ondrah98 dňa 24.05.2019 21:44
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
Antihrdina
Nick: Wery

Hodiny- co já vím, hodně, ale záleží na tom?

Důvod: Jediná holka v admin teamu, správce ztrát a nově hl. administrátor webu. Zajímaly by mě její názory, pohled na SP apod. Přijde mi, že se až tak nevyjadřuje a je trochu introvertní, takže bych se o ní rád něco dozvěděl.

Kontakt- SZ web

//Mine:
Zdravím,
img.tpx.cz/uploads/nezajemmine.png

Upravil Czech_ dňa 10.06.2020 16:36
Suve
Citácia
Suve napsal:

1) Movement

2) Víc jak 2000.

3) Move hraje na SP dost dlouho a má dost zkušeností s gang systémem. Jsou tu rozhovory s dost lidma a tenhle člověk se dá říct, že je legenda. Rád bych se o něm dozvěděl i věci, které o něm nevím. A myslím si, že prostřednictvím rozhovoru by to mohlo jít.;)

Skype:themovementsp

img.tpx.cz/uploads/Souhlas-Rozhovory.png


Furt jsem to tu neviděl a to ho navrhuju uz nějaký ten pátek :D Doufám, že to někdo udělá a nezamítne to zas nějaká tupá baseballka
Upravil Czech_ dňa 10.06.2020 16:37
fIoW
Citácia
Suve napsal:

Citácia
Suve napsal:

1) Movement

2) Víc jak 2000.

3) Move hraje na SP dost dlouho a má dost zkušeností s gang systémem. Jsou tu rozhovory s dost lidma a tenhle člověk se dá říct, že je legenda. Rád bych se o něm dozvěděl i věci, které o něm nevím. A myslím si, že prostřednictvím rozhovoru by to mohlo jít.;)

Skype:themovementsp

img.tpx.cz/uploads/Souhlas-Rozhovory.png


Furt jsem to tu neviděl a to ho navrhuju uz nějaký ten pátek :D Doufám, že to někdo udělá a nezamítne to zas nějaká tupá baseballka


taky bych to už uvítal, ale von není firmičkář tak to moc nevidim.
Upravil Czech_ dňa 10.06.2020 16:38
img.tpx.cz/uploads/horsedickgang.png
img.tpx.cz/uploads/Discord%20Banner%20Mandy.gif
Ondrah98
Citácia
fIoW napsal:

Citácia
Suve napsal:

Citácia
Suve napsal:

1) Movement

2) Víc jak 2000.

3) Move hraje na SP dost dlouho a má dost zkušeností s gang systémem. Jsou tu rozhovory s dost lidma a tenhle člověk se dá říct, že je legenda. Rád bych se o něm dozvěděl i věci, které o něm nevím. A myslím si, že prostřednictvím rozhovoru by to mohlo jít.;)

Skype:themovementsp

img.tpx.cz/uploads/Souhlas-Rozhovory.png


Furt jsem to tu neviděl a to ho navrhuju uz nějaký ten pátek :D Doufám, že to někdo udělá a nezamítne to zas nějaká tupá baseballka


taky bych to už uvítal, ale von není firmičkář tak to moc nevidim.


Takže takhle:
Je to post z března 2018, kdy bylo obsazení postu žurnalistů úplně jiný, takže současný tým s tím nemá vůbec nic společnýho. Navíc ta odpověď tehdejšího žurnalisty nebyla, že rozhovor bude, ale že jej kontaktuje. Jak můžeš vědět, jaká mezi nimi probíhala komunikace? My to nyní můžeme zkusit znova probrat a nějak se dohodnout.

A ten výblitek o tom, že není firmičkář ani komentovat nebudu. Udělal jsem 6 rozhovorů z toho 5 je z gangsterama. Přijde ti to jako málo? Takže si tyhle blbý kecy strč za klobouk. Nazdar.
Upravil Czech_ dňa 10.06.2020 16:39
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Suve
Citácia
Ondrah98 napsal:

Citácia
fIoW napsal:

Citácia
Suve napsal:

Citácia
Suve napsal:

1) Movement

2) Víc jak 2000.

3) Move hraje na SP dost dlouho a má dost zkušeností s gang systémem. Jsou tu rozhovory s dost lidma a tenhle člověk se dá říct, že je legenda. Rád bych se o něm dozvěděl i věci, které o něm nevím. A myslím si, že prostřednictvím rozhovoru by to mohlo jít.;)

Skype:themovementsp

img.tpx.cz/uploads/Souhlas-Rozhovory.png


Furt jsem to tu neviděl a to ho navrhuju uz nějaký ten pátek :D Doufám, že to někdo udělá a nezamítne to zas nějaká tupá baseballka


taky bych to už uvítal, ale von není firmičkář tak to moc nevidim.


Takže takhle:
Je to post z března 2018, kdy bylo obsazení postu žurnalistů úplně jiný, takže současný tým s tím nemá vůbec nic společnýho. Navíc ta odpověď tehdejšího žurnalisty nebyla, že rozhovor bude, ale že jej kontaktuje. Jak můžeš vědět, jaká mezi nimi probíhala komunikace? My to nyní můžeme zkusit znova probrat a nějak se dohodnout.

A ten výblitek o tom, že není firmičkář ani komentovat nebudu. Udělal jsem 6 rozhovorů z toho 5 je z gangsterama. Přijde ti to jako málo? Takže si tyhle blbý kecy strč za klobouk. Nazdar.


Jenže ja tim narážel na baseballa(ten příspěvek jsem necitoval)Moveho jsem navrhl už tak 3-4x. Nevím, jak to doan tenkrát domlouval, protože se po tom rozhovoru slehla zem, tak asi nic nedomluvil. Budu rád, když se toho ujmeš a zeptáš se ho, protože tvé rozhovory mají aspoň úroveň.
Upravil Czech_ dňa 10.06.2020 16:39
Warning
1) maxim92
2) 1700+
3) Hráč, ktorý si o sebe myslí aká je neskutočná legenda. Či už to je pravda nech posúdi každý sám. Jeho hobby je vtieranie sa do riti celému AT a "legendárnym hráčom" a to čo najlepšie, ako to vie. Príliš nostalgický.
Ak by sa rozhovor naplánoval, ocenil by som podobnú tému.

Kontakt poskytnúť neviem, asi bude stačiť SZ.
http://superparba.eu/profile.php?look...okup=23730

// Hráč už jeden rozhovor z nedávné doby má, tento rozhovor se "starých časů" také dotýká. A na to, aby měl ani ne po roce druhý rozhovor opravdu není dost významný. Takže nic nebude. Ondrah
Upravil Ondrah98 dňa 11.06.2019 22:10
Jertn
1) RuliiCek

2)1665

3) Je to španělskej ptáček, takže by mě zajímalo, jaký jídla se ve Španělku jí. Taky byl v AT a teď se vrátil zpět, takže by mě zajímalo kdo, nebo co ho přitáhlo zpátky. Vždycky je s ním obrovská sranda, takže u rozhovoru by se čtenáři určitě nenudili.

Ruldy skype: samirek77

// Hráč už jeden rozhovor má, který obsahuje obvyklé informace. Je zbytečné tyto informace opakovat, a protože nevidíme jiné nosné téma rozhovoru, tak se zamítá. Ondrah
Upravil Ondrah98 dňa 12.06.2019 20:36


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Koldy
Nick: DarkJan
Odehrané hodiny: 1600
Důvod: Je to dlouhodobý sponzor superpařby
Skype: Nemá
Preference žurnalisty: Ondrah

// Ondrah:

S hráčem se pokusím nějak spojit.


//2 Ondrah:

Rozhovor se připravuje.

//3 Ondrah:
Vydáno
Upravil Ondrah98 dňa 02.08.2019 09:18
Pandy
1) Nick hráče kterého nominujete: Odrs_

2) Jeho hodiny (zaokrouhleno na stovky stačí) : 1550

3) Vaše vyjádření. ( důvod, proč tento hráč + nějaký kontakt pokud máte ( Skype / ICQ ))

Tento hráč tu nemá ještě žádný rozhovor a myslím si, že za těch pár let co hraje si tu místo v rozhovorech zaslouží. Já ho znám nejen ze hry, ale i reálu a vím, že se dost orientuje v serverové ekomonice (někdy mi přijde, že je na prachy [sry bro :D], ale lepší sbírat prachy než bany).

Jeho pohled na server znám, ale ráda bych aby se podělil i s ostatními právě v rozhovoru. Dokonce má i žádost o post moderátora fóra a visí mu tam jako jediná, tak byc i mě zajímalo jaký z toho má pocity a zda i v tom časovém rozestupu od začátku náboru až po teď se jeho názor a snaha dostat se do AT nezměnil.

Skype : nevím jestli ho používá, protože já s ním komunikuju na FB, ale tak zkusím třeba se ozve kdyžtak SZ na webu

4) Preference žurnalisty: Ondrah98
(aby neřekl, že už není s kým dělat rozhovory :D )



// Ondrah:
Poprosil bych o informace o skypu. SZ na webu mám přijatých 2500/150 takže, tak se domluvím těžko.

// HenDy:

Rozhovor je už od dnes publikovaný! Smile

img.tpx.cz/uploads/Publikovanerozh.png

Upravil Czech_ dňa 10.06.2020 16:40
sKiLL
1) yng.marty

2) 3000h

3) Je to bomba kluk, hraje tady dlouho viď, byl asi jako první OA s Gerojem snad, moh by to bejt zajímavej rozhovor z prostředí gang systému a tak žejo x)

4) Ondrah98, skilled dotazník


//Ondrah:
Kontakt?

//FB, Discord, řekni co ti vyhovuje Smile

// Ondrah:
Skype. Nebo se domluvím v gangu.

//Skype: martinpospa

// Ondrah:
V budoucnu plánováno.
Upravil Ondrah98 dňa 31.07.2019 13:30
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
6 Hlasov
7%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasov
42%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
9%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 19