Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
[NOMINACE] Rozhovory
Jertn
1) Nick hráče, kterého nominujete: Maxgustin
2) Kontakt na daného hráče: SHGM4013
3) Co Vás o hráči zajímá: Zajímalo by mě, proč tak náhle odešel tento mladík z AT. Přeplo mu v hlavě? má k tomu soukromé důvody, nebo ho to prostě už nabavilo. A plánuje se někdy vrátit? To je to, co mě zajímá.
4) Preference žurnalisty (nepovinné): Samozřejmě to nechám na vás, rozdělte si to nějak chlapaci.

//Czech:
Ahoj,
rozhovor je publikovaný ZDE. Děkujeme za nominaci. Lock!
Upravil/a Czech_ dne 26.09.2020 21:45


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
KubiKula
1) Nick hráče, kterého nominujete:Loly
2) Kontakt na daného hráče: oli.oliver113 skype
3) Co Vás o hráči zajímá: Proč je takovej frajer a proč dostal kick z at

// chain.exe
I keď s hráčom už rozhovor spravený je, tak pri dnešnej situácií nevidím problém ten rozhovor spraviť na novo. Dám vedieť do skupiny.

// chain.exe
Rozhovor je publikovaný od žurnalistu DaNi. Nájdeš ho tu. Ďakujeme za nomináciu.
Upravil/a destiny- dne 02.11.2020 23:18
MaTy
1) Nick hráče, kterého nominujete: LEGEND.DESTINY
2) Kontakt na daného hráče: erik.dunca Skype nebo tady SZ: https://superparba.eu/profile.php?loo...okup=24502
3) Co Vás o hráči zajímá: je to dlouholetý hráč na SP zajímá mě jak přišel je gangům, co ho vede k neustálým hádkám a přesto se snaží dostat do AT. Určitě je to zajímavá osoba pro rozhovor celkové - bývalý žurnalista, hráč od roku 2k13, nějaké ty bany určitě taky má Kráva

//Hendy:
Zamietnuté.
Upravil/a Hendy dne 17.12.2021 10:59
domi
1) Nick hráče, kterého nominujete:
QuaiD

2) Kontakt na daného hráče:
QuaiD.#7546

3) Co Vás o hráči zajímá:
Zajímá mě jeho minulost, jak se dostal do gang systému a proč ho hráči označují jako cheatera.

4) Preference žurnalisty (nepovinné):
Czech

//Hendy:
Rozhovor je plánovaný.
Rozhovor je publikovaný, nájdeš ho TU.

Sloučené 20.11.2021 16:35:
1) Nick hráče, kterého nominujete:
Jertn

2) Kontakt na daného hráče:
Nebudu zde zveřejňovat, stačí mi napsat do SZ v případě zájmu.

3) Co Vás o hráči zajímá:
Zajímá mě jeho pohled na AT, co dělá ve volném čase šéfis, proč si nechal dát pb

4) Preference žurnalisty (nepovinné):
Hendy.

//Hendy:
Rozhovor je plánovaný.
Upravil/a Hendy dne 20.12.2021 11:18
LoadiNg
1) Nick hráče, kterého nominujete:

Šimo aka Domes v2

2) Kontakt na daného hráče:

Šimo#8570

3) Co Vás o hráči zajímá:

Čo ho videlo ísť na Administrátora, a akú zmenu by chcel urobiť pre server hlavne na poste Správce Akcí,
aj to že ako bol prijatý aj cez samé nesúhlasy, a prečo ho hráči majú za Domesa?


4) Preference žurnalisty (nepovinné):


Hendy

//Rozhovor je plánovaný, berie si ho Ondrah98.

// Ondrah: Hotovo, ostatně seš díky tomu rozhovoru nově správce akcí. :D
Upravil/a Ondrah98 dne 25.01.2022 17:09
MaTy
1) Nick hráče, kterého nominujete: Adahitous

2) Kontakt na daného hráče: soukromá zpráva, nebo firemní e-mail - [email protected] případně jeho telefonní číslo, které Vám zašlu do SZ při zájmu, kdyby neodpovídal na maila. A v tom nejhorším případě podejte inzerát, že sháníte ajfouna a on se vám ozve sám.

3) Co Vás o hráči zajímá: Zajímá mě jak přišel k podnikání v tak mladém věku. Jak mu byly příjemné prospěšný práce a tak podobně. Taky mě zajímá jestli podniká i na SP a jak mu to vynáší, a jak válčí s kyberšikanou, kterou tu chudák musí momentálně díky ****um a oslím údum zažívat. Díky moc.

4) Preference žurnalisty (nepovinné): radši Ondra, on by Hendymu nabídl iPhona za výhodnou cenu a bojím se, že by to i koupil.

Děkuju moc.

// Ondrah:
Odpověď pro humor: Majitel, generální manažer, výkonný ředitel, vedoucí pobočky, technik, prodejce a uklízečka ve společnosti NH mobilní servis v jedné osobě Adahitous aka mistr NH (celé jméno nesmíme vyslovit, když si ho sám napsal do vizitky, vynášeli bychom osobní informace) je příliš zaneprázdněn svým podnikáním a vyděláváním peněz hraním na telefonu a hlavně skrýváním se před zákonem, že na rozhovor nemá bohužel čas. Ale upřímně mě tvůj post pobavil, palec hore. :D

Odpověď pro Riche: Neudělám tento rozhovor, protože by to byla kyberšikana.

Odpověď reálná: Takové za*rané špíně nedám ani řádek prostoru.

Upravil/a Ondrah98 dne 25.01.2022 17:10
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
South
1) Nick hráče, kterého nominujete: mats.
2) Kontakt na daného hráče: Discord: mtthw#7788
3) Co Vás o hráči zajímá: Zaujíma ma všetko, ako sa dostal ku gangom, ako sa dostal ku sp, prečo sa vydal na cestu gangov, jeho plný suspect pred permou v roku 2021, či už cheaty alebo nevhodné správanie. Čo ho k tomu viedlo? Bola to puberta? Chcel zaujať? Prečo sa vrátil keď si permu v podstate nechal dať dobrovoľne? Aký ma na to všetko názor teraz? Takisto ma zaujíma niečo o matsovi z reálneho života, mimo sp.
4) Preference žurnalisty (nepovinné): nezáleží
-> Since 2019 <-


superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=32569
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
6%
Nábory
6 Hlasů
7%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasů
42%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
9%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 15