Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Fatalqo_ - ( vizitka )
Fatalqo_
img.tpx.cz/uploads/fekalicenkozacatek.png


JIŽ ŠESTÝM ROKEM NA SP

PŘIJAT NA ORGANIZÁTORA AKCÁ - 10.04.2017


ODCHOD Z OA - 08.06.2017


Moderátor - 20.03.2021-11.06.2021
Řadový administrátor - 11.06.2021-xx.xx.xxxx



Psal se rok 2013 kde mě přivedl jeden kamarád na SAMPko že to je fakt super hra. Jelikož jsem byl lenivý si to stahovat,šoupl mi to na flešku. A udělal dobře. Jako první server co mi dal byla právě Superpařba za co mu děkuji Smile Na začátek jsem se jmenoval nějak blbě a to byl nick : JozkoKukuricurus následně po měsíci jsem se přejmenoval na [J]ozko později však na jméno [F]etak a další nick byl [F]atalicenqo který je až doteď. Začátky byli snad nejtěžší. Rozkoukat se jak tento server funguje, jaké vymoženosti tam jsou. Následně po několika nahraných hodinách si pamatuji na dvě osoby které znám doteď a hrají taky doteď. A to je Kikush a Krowky ( KrowkySVK),jsem taky rád že jsem je potkal, protože když jsem něco nevěděl, zeptal jsem se jich a odpověď jsem čekal do 5sekund. Taky jsem mohl být součastí jejich firmy a to Novináři SF kde začala moje kariéra střídaní firem. Následně po několika měsicích jsem potkal hráče jménem Simo. Takového týpka fakt si přejte potkat jak ve zlém tak i v dobrém Smile Vždy to vyřeší s kladnou hlavou ikdyž na některé urážky dojde ale je to takové dráždění :D Po dlouhém debatovaní se Simem jsme koupili první svojí firmu a to byla Zdravotníky LS. Musím vám říct že nám fakt jela dobře. Tam jsme taky poznali naše kolegy a to byl Hrouda a Fenix. Kecali jsme snad o všem co jsme prožili v realném životě :D Později poté mi Simo představil přítelkyni která tam hrála. Jmenovala se Sisa a taky nám pomahala s firmami, sice nehrála zase aktivně ale dalo se něco udělat Smile
Psal se rok 2014 kde jsem poznal dalšího hráče s jménem CHAR2 který vlastnil s kamarádem CHAR1 ( nepamatuji si přesně nick ) Bezpečnostní službu SF nebo LV. Fakt total firma a total kamarádi. Rád jsem se snimi kamarádil dokuď nedošlo na PBan. PBan trval víc jak 6měsícu i přes žádosti, jednou se mi to nepodařilo ale podruhé přišla Amnestie a taky jsem se tím pádem dostal do hry. Po amnestii jsem se nějak začal dosti bavit s jedním hráčem a to MaTym. Možnost být jak v jeho gangu, tak v IceBulls s Mrtnem a Skillsem. Děkuji, s matym ještě budu déle spolupracovat pokuď bude chtít ;) Už jsem si myslel že tam nikdo hrát nebude ze starých lidí. Ale mýlil jsem se Smile hráli spíš aktivně než minule.


img.tpx.cz/uploads/fekalicenkoweb.png

Nick na Webu:FTQ

Napsano příspěvku - Komentářu : 580+

Doporučené téma na webu : Snad Pravidla jak serveru tak webu

Screen ze hry : img.tpx.cz/uploads/prostecarbon.png


img.tpx.cz/uploads/fekalicenkovirtual.png

Nick na serveru : Fatalqo_

Jsem v gangu :samotář

Vlastním firmu :*NESPRAVNE*

Nahrané hodiny : 4300h

Bankovní obnos : Stále se mění Smile

Mariuhana : Nesbírám:/

Vlastním dům:Sám nevím

Nejlepší administrátor / ři ? : Z nových to budeNosFeratu,Ev3ry.,HrBeeeC,Fifa,Mordis,Szelby

Ze starých administrátorů to bude : Yaroush , Kikush , Simo , Paladino , Luki

Nejlepší Akce : Auto / Kopec / Let smrti

Nejlepší auto : Sultan, cheetah, infernus

Známka pro AT : 2


img.tpx.cz/uploads/fekalicenkorealita.png

Jméno,Příjmení : Radim xxxxxx

Den narození : 20.01.2001

Kontakt na mě : Steam : fatalko3. Skype dávam na požadaní

Kraj / Okres : Moravskoslezský kraj - Okres NovoJičinský

Bydlím s : Bohužel ještě s rodiči ( chtělo by se to už odstěhovat Smile )

Vážím v přepočtu : 70Kilogramů

Výška : Okolo 180cm

Postava : Sportovní , CELKEM štíhla


img.tpx.cz/uploads/fekalicenkofriends.png

Simo

Když je člověk v nouzi, rád pomůžeš. Skvělý kamarád který rád hazarduje v kasínu na GTAčku, doufám že to neděláš v Realitě. Na holou . Doufejme že se někdy potkáme v BB nebo tady v CR. Ale je možné se domluvím s rodiči jak pojedem k babike tak se stavím. CG k autoškole a taky v hraní SP a v realitě se sisou .) snad tu vydržíš ještě tolik kolik jsi nahrál Smile Díky že tu jsi

Dubííík

Hráč který si myslí že mě zlomí a má 20kg.... To uplně miluji :D Nééé, šéf který mně chrání a taky si dělá z toho prdel. na CS:Go jako dělanej, i když to neumí hrát no. ale co už, najdou se i další. Díky že tu jsi

Carbon

Připadáš mi jako normální týpek který se rád baví.
Jak jsem psal nahoře, jsi asi jedinej která to má v hlavě v pořádku :D Ještě nějaké srazy uděláš, počítej se mnou :D Stačí napsat, přece jen kontakt na sebe máme tak rychlo,
a někdy snad nebudeš bafat už :D Díky že tu jsi

Luki_ ( šéfuje )

FUHA, MUJ OCO další. Jsi šéfis, známe se osobně. Taky jsi mi dost pomohl za tu dobu co jsi byl admnistrátorem. Smile :D taky něco o holkách jsem se dozvěděl :O :D
Díky že tu jsi feťak


Primer.

Hráč z FM ( Flying Mafie ) který tam byl ticho a vůbec jsem si ho tam nevšiml. Jednou jsme si napsali o nějaké blbosti a hned jsme byli BFF :D Hráč to je super, má to v hlavě taky v pořádku jako Kiksuh. Díky že tu jsi Smile

Mrtn

Taky jeden z mála hráču který je normální , zábavný kde nemusím být jen já zábavný. Týpek co mi hodil šanci se ukázat se v skvělém gangu kde je komunikace na dobré urovni a taky ohul cecky.Díky že tu jsi

Carbon

Dva feťačci které jsem potkal a bavím se sním doteď, fakt šéfové :D Umí pokecat po všem.Je blbé že jsem je nepotkal už dřív :D Taky doufám že tady vydržíš dlouho a uvidíme se na srazu SP pokud ještě nějaký bude :* Smile Díky že tu jste

MaTy

Hi, dlouho se známe, přátele jak na FB tak snad všude :D CSko s tebou nejvíc zabité hlavně tvůj spray. :D ale nebudu kecat i o svém. Možnost být jak v Gangu tak ve firmě s tebou a vždy se dalo v pohodě s tebou kecat. Dají se s tebou řešit i problémy. Samy víme. :D Alkohol přátel náš Zle. Díky že tu jsi

Předem chci poděkovat všem i těm, se kterým jsem měl možnost hrát, kecat, a spolupracovat v GRkách. Děkuji

JE MOŽNÉ ŽE JSEM NA NĚKOHO ZAPOMĚL. KOHO JSEM ZAPOMĚL A MĚL BY TAM BÝT. PIŠTE DO sz NEBO POD vizitku

Upravil/a Fatalqo_ dne 11.06.2021 12:20
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
Baseball
Stará garda, pamatuji jak jsme spolu lovili vajíčka při velikonocích to bylo top Smile

Vizitka hezká jsem rád že jsi zpět. Určitě zase někdy pokecáme! :D

A díky za " označení " tady dole Smile
Fatalqo_
Díky basebalko... Klidně na vánoce budem hledat pokuď něco takového bude Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
Bastard
Jožko :D Pekná vizitka super hráč.
Nech sa darí na sp aj v reále Smile
ďakujem za označenie Smile
Fatalqo_
Sice pozdě ale díky bastardíku .. :D
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
Fatalqo_
Edit poměrně všeho Smile
filipe neznám tě promiň :D
A prdone už se dost poznáme a jsme celkem dobří kamaradi Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
Dreamys
Super hráč a kamarád, na serveru ti majetek fičí, tak ať se daří Smile
Jinak, díky za označení :*
Hodně štěstí v reálném, i ve virtuálním životě Smile
Na tebe, se opravdu nedá zapomenou ;)
Fatalqo_
Díky daníku Smile sice ti je málo roků ( 12 ) ale i tak se dá stebou pokecat Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
Panther
Zo serveru ťa ako tak poznám a zatial som s tebou nemal žiaden problém, vyzeráš byť v pohode. Nech sa darí Smile Vizitka nie je úplne podla môjho vkusu, ale ten máme každý iný Smile
Fatalqo_
Panthere taky ti děkuji Smile Stebou taky nemám žadný problém. Ať se ti daří i s firmou
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
AntiS
Podla mňa pohodový hráč, dá sa stebou aj pokecať. Každopádne vela úspechov či už na SP alebo v tvojom živote. Smile ;)
Primer
Ja už som tvoju vizitku komentoval,ale ešte ti ďakujem za označenie v BFFKytka pro tebe
Fatalqo_
Antis : velmi ti děkuji a tobě ať se ti taky daří i v real. životě + veselé vánoce
Prdone : jak píšu skvělý hráč. Dá se stebou i pokecat. A taky díky a ať se ti daří i v real. životě + veselé vánoce
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
Fatalqo_
Edit jak realného života tak i herní Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
gummy
Dobrá vizitka, barevně sladěná. Jsi ze stejného kraje, což jsem rád. Na SP někdy pokecáme aj zablbneme. Inak nemám nic co bych vytknul. (:
Fatalqo_
Díky gummy. Stebou je taky sranda :* Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
Teczka83
Pohodář, pamatuju si tě ještě ze staré SP Smile. A máš pravdu, Xena a Yaroush byli super admini Smile
Fatalqo_
tečkooo... woow :D takový člověk na tu SP chybí ://
Měj se dobře v realu .) a díky za koment
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
Fatalqo_
[bcolor=#003399]Menší UPdate[/bcolor]
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
PatoMRZK
Nazdárek , vizitka ujde. Mohl jsis s tím víc pohrát.
Že serveru tě znám z FLYING MAFIE :3
Pohodář a kliďas Smile
Možná ti tam chybí moje jméno , ale to je tvá volba. BTW já tě ve svy vizitce mám :D
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasů
5%
Nábory
6 Hlasů
8%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
9%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 18